دکوراسیون داخلی سبک بوهمیان

سبک بوهمیان با فقدان ساختار تعریف می شود . به طور کلی برای دکوراسیون خانه از الگو، بافت و رنگ مختلف استفاده میکنیم . در حالی که برخی از شیوه های رایج در ظاهر بوهمیان وجود دارد، هیچ قانون سخت و سریعی مانند موارد مدرن یا مینیمالیستی وجود ندارد .

هسته اصلی زیبایی شناسی بوهمی این است که شخصی و آرام است. استایل‌های بوهو برای لذت دیگران طراحی نشده‌اند . برای پیدا سازی این سبک شما باید از قطعات درست با ترکیب رنگی مختلف ، تجهیزات فانتزی ، پارچه های طرح دار و تجهیزات دیگر استفاده کنید .

دکوراسیون-داخلی-سبک-بوهمیان

دکوراسیون سبک بوهمیان

بوهمی یا دکور بوهو برای کسانی است که می خواهند خانه هایشان پر از زندگی، فرهنگ و وسایل جالب برای دیدن همه دنیا باشد. این زیبایی شناسی در برابر حساسیت های مدرن حرکت می کند و دکوراسیون خلاقانه، بی دغدغه و غیر متعارف را در بر می گیرد. اتاق‌های سبک بوهمی شباهت‌های خاصی دارند، زیرا همیشه التقاطی هستند و ویژگی‌های مشابهی دارند، اگرچه هیچ اتاقی کاملاً شبیه هم نیست.

بوهو از افرادی الهام گرفته شده است که زندگی غیرمتعارفی مانند مسافران دائمی، بازیگران و نویسندگان را انتخاب می کنند. سبک بوهمی با ترکیب اشیا، رنگ‌ها و الگوهای بسیاری از مناطق جهان، زندگی را آینه می‌کند. اگر به دنبال سبکی هستید که واقعا بتوانید آن را بسازید، طراحی بوهمی ممکن است برای شما مناسب باشد.

رنگ در دکوراسیون داخلی بوهمیان

در حالی که هیچ قانونی در مورد دکوراسیون بوهمی وجود ندارد، رنگ های خاکی گرم رایج هستند، مانند رنگ های متالیک و جواهرات. رنگ‌های پایه را به رنگ‌های قهوه‌ای تیره، سبز و خاکستری در نظر بگیرید و سپس با رنگ‌های بنفش اشباع، نارنجی آتشین، و آبی برقی تزئین کنید.

ترکیب و لایه بندی رنگ ها چیزی است که این سبک را منحصر به فرد می کند. با خیال راحت الگوها و بافت ها را با هم ترکیب کنید، و از استفاده از سبک هایی که لزوماً به روشی معمولی با هم نیستند ، نترسید . از منسوجات و الگوهای رنگ آمیزی شده از سراسر جهان موجود هست استفاده کنید و به بهترین شکل خانه خود را متحول کنید و از آن لذت ببرید .

رنگ-در-دکوراسیون-داخلی-بوهمیان

روی مبلمان را پرتاب کنید و سعی کنید ملیله ها و فرش های سطحی را در کنار عکس ها و آثار هنری خود روی دیوارها آویزان کنید. اگر همه اینها کمی زیاد به نظر می رسد، به خاطر داشته باشید که در حالی که رنگ اشباع شده کلیدی برای سبک بوهمی است، سفید می تواند به عنوان پس زمینه ای برای رنگ های غنی تر باشد. از رنگ سفید استفاده کنید تا به صورت استراتژیک فضای بصری کمی را وارد معادله کنید.

ترکیبات تزیینی

طراحی بوهو به عنوان برعکس مینیمال، مدرن و شیک، فلسفه «بیشتر، بیشتر است» را در بر می گیرد. کلید استفاده از مواد تزئینی در یک اتاق با طراحی بوهو، ترکیب و هماهنگی است . مواد طبیعی و اولیه مانند انواع چوب ، ا ابریشم و شنل را می توان اصلی ترین تجهیزات این سبک دانست .

ترکیبات-تزیینی

مواد باید ظاهر کمی فرسوده داشته باشند ، آسیب نبینند، اما براق و نو هم نباشند. حاشیه، قلاب بافی، و ماکرامه فراوان است. بالش‌ها، پرده‌ها و فرش‌های پرتابی با هم ترکیب می‌شوند تا یک پاتوق دنج و با الهام از سطح جهانی را ایجاد کنند . سایبان‌های روی تخت‌ها و قسمت‌های نشیمن، تزیینات طراحی بوهو هستند .

روشنایی و لوازم جانبی سبک بوهمیان

نورپردازی کم‌رنگ و محیطی اتاق طراحی بوهو شما را متحد می‌کند و احساس آرامش و خوش‌ آمدگویی را کامل می‌کند. به جای وسایل بالای سر، با چندین فانوس، شمع، و چراغ های زمینی و رومیزی تزئین کنید. بازارهای جهانی طراحی امروزی، یافتن انواع اشکال و سبک‌ها را آسان می‌کند .

روشنایی-و-لوازم-جانبی-سبک-بوهمیان

به طور کلی برای دریافت حس مثبت بهتر است از نورها و تجهیزات نور پردازی طبیعی استفاده کنید . بنابراین اتاق خود را با سرخس ها و گیاهان آویزان زنده کنید. آنها نه تنها به اتاق نشاط می بخشند ، بلکه گیاهان نیز کیفیت هوا را بهبود می بخشند، بنابراین هر چه بیشتر بهتر است .

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

انواع-مختلف-لوستر-حصیری

انواع مختلف لوستر حصیری

انواع مختلف لوستر حصیری چیست و چگونه میتوان از آن استفاده کرد ؟نورپردازی آویز حصیری …