زیبا سازی تجهیزات و وسایل خانه به وسیله کاغذ دیواری

کاربرد-های-خاص-کاغذ-دیواری

همانطور که میدانید کاغذ دیواری یکی از رنگهای اصلی و پایه برای دکوراسیون و زیبا سازی خانه است . شما می توانید از الگو و مدلهای مختلف این محصول استفاده کنید . در مقاله پیشین کاغذ دیواری به تشریح مدلها و الگوهای مختلف این محصول خاص پرداختیم . به طور کلی براساس استایل و تیپ خانه شما می توانید از این کالا خاص استفاده کنید و زیبایی فضایی زندگی را افزایش دهید . در این مقاله آتیناک به تشریح مدلها و الگوهای مختلف این محصول خاص می پردازیم . با ما همراه باشید . بهتر است برای خرید و انتخاب کاغذ دیواری وقت بگذارید . توجه کردن با این موضوع هزینه جانبی شما را کاهش می دهد .

کاربرد های خاص کاغذ دیواری

دیزاین دیوار

هر کدام از الگوهای و مدلهای کاغذ دیواری مخصوص و مربوط به بخش مخصوصی از خانه است . به طور کلی شما با توجه به الگوهای مختلف و متفاوت کاغذ دیواری شما میتوانید آزادانه مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و خانه خود را زیبا سازید . برای خاص تر شدن و آنتیک شدن فضا خانه شما میتوانید چند الگو مختلف را با هم ترکیب کنید و دیوار خانه خود را با آن تزیین کنید . در ادامه میخواهیم الگو و روش استفاده از کاغذ دیواری را برای شما شرح دهیم ، با ما همراه باشید .

خاص کردن در اشکاف با کاغذ دیواری

خاص-کردن-در-اشکاف-با-کاغذ-دیواری

جالب است بدانید شما میتوانید از الگو و مدلهای مختلف کاغذ دیواری در هر فضایی استفاده کنید و نمای خانه خود را به طور کلی تغییر دهید . کمی خلاق باشید و دقیق فضایی پیرامون خود را بازرسی کنید . شما میتوانید از کاغذ های رولی قدیمی خود استفاده کنید . بهتر است برای رهایی از یک نواختی یکی از درهای اشکاف را انتخاب کنید . برای اجرایی و پیاده سازی بهتر است ابتدا سطح زیر کار را صاف کنید و سپس یک لایه چسب را روی در بزنیم ، زمان دهیم این چسب کمی خشک شود ، حالا رول کاغذ دیواری را بر داریم و الگو مورد نظر را بر روی در اشکاف پیاده سازی کنیم . حال دیگر خانه شما از یکنواختی خارج شده و زیبایی خاصی را به دست آورده است .

دکوراسیون و زیبا سازی راه پله ها با کاغذ دیواری

دکوراسیون-و-زیبا-سازی-راه-پله-ها-

شما می‌توانید از کاغذ دیواری برای زیبا سازی راه پله و دیوار آن استفاده کنید و به طور کلی دکور خانه را تغییر دهید . برای انتخاب و اجرا این کار بایستی ابتدا الگو و مدل مورد نظر را انتخاب کنید ، سپس با دقت کامل اندازه و ابعاد را محاسبه کنید . حال نوبت کار است ، شما بایستی سطح دیوار و یا راه پله های خود را تمیز کنید و هر گونه آلودگی ماده بر سطح کار را از بین ببرید . حالا نوبت آن است که چسب را بر روی سطح کار بریزید و به وسیله کاردک ان را بخش کنید .

سپس کاغذ دیواری مورد نظر را برداشته و آن را بر روی سطح کار بچسبانید . اجازه دهید سطح کار کاملا خشک شود . در صورت وجود هوا می‌توانید از کاتر استفاده کنید . در محیط مورد نظر یک برش ایجاد کنید و باد زیر کاغذ را از بین ببرید .

پوشش دادن وسایل و تجهیزات با کاغذ دیواری

پوشش-دادن-وسایل-و-تجهیزات-با-کاغذ-دیواری

به طور کلی بهتر است بدانید کاغذ دیواری تنها برای پوشاندن دیوار خانه نیست ، شما میتوانید از این محصول خاص برای دیزاین وسایل دکوری ، اشکاف ها و فضاهای دیگر خانه استفاده کنید . به طور کلی بایستی کمی خلاق باشید و از الگوها مختلف کاغذ دیواری استفاده کنید . بهتر است تجهیزات و وسایل قدیمی خود از داخل اشکاف خارج کنید . الگوهای خاص کاغذ دیواری را بر دارید و این وسایل را با آنها طراحی و دکوراسیون کنید . جالب است بدانید در پایان کار حس خوبی را از محیط زندگی خود دریافت میکنید . به طور کلی استایل خانه شما زیبا تر و خاص تر میشود .

بازسازی کابینت با کاغذ دیواری

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که از استایل و الگو کابینت های خود خسته شده باشید و بخواهید دکوراسیون و استایل آنها را تغییر دهید . جالب است بدانید برای رفع این مشکل شما میتوانید از کاغذ دیواری استفاده کنید . برای شروع این کار ابتدا سطح کابینت های خود را تمیز کنید ، اگر کاغذ دیواری شما دارای تو رفتگی است از یک تخته چوب سه لایه استفاده کنید و سطح آن را یک سره کنید . بعد از اتمام این عملیات درهای کابینت ها را اندازه بگیرید و به استفاده از چسب آنها را بر روی سطح کابینت خود بزنید . بهتر است در طول نصب از یک کاردک استفاده کنید تا سطح کار شما یکدست و منظم شود .


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …