دکوراسیون و چیدمان خانه کوچک

آیا در یک خانه کوچک زندگی می کنید و به فکر دکوراسیون آن هستید ؟ بهتر است بدانید ، بخش بالایی از آپارتمان ها امروزه دارای ابعاد و نیز اندازه کوچک و محدودی هستند . این کمبود فضا دارای معایب و نیز مزایایی مختلفی است . از بارزترین نقطه ضعف این خانه میتوان به پیدا کردن سخت و نیز دشوار تجهیزات و المان ها اشاره کرد .

دکوراسیون-و-چیدمان-خانه-کوچک

این آپارتمان دارای مزایای بی شماری نیز هستند ، از ملموس ترین این مزایا می توان به افزایش انرژی مثبت و نیز تمیزی اشاره کرد . در زیر تکنیک های دکوراسیون و نیز دیزاین این خانه را برای شما شرح می دهیم تا ایده بگیرید و از آنها استفاده کنید .

دکوراسیون خانه کوچک ( مینیمال )

به دنبال ایده های دکوراسیون آپارتمان هستید؟ بیایید این موضوع را باز کنیم و به طور دقیق به تحلیل آن بپردازیم . به طور کلی زندگی در یک آپارتمان کوچک به این معنی نیست که شما باید سبک یا دکوراسیون خود را فدا کنید ، بلکه باید از وسایل و نیز تجهیزات دقیق تر و نیز برنامه ریزی شده استفاده کنید . با ما همراه شوید تا دریابید این مکان را باید چکار کنید تا زیباتر به نظر برسد . با ما همراه باشید .

دکوراسیون-خانه-کوچک-(-مینیمال-)

آینه

به طور کلی آینه یکی از وسایل و نیز المان های معروف و قابل ملاحظه برای دکوراسیون و دیزاین فضا هست . آینه‌ یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش متراژ و نیز نمای یک خانه است . برای رسیدن به این ویژگی باید آینه را در مقابل پنجره قرار دهید . این پارامتر را بی اهمیت ندانید و برای اجرا کردن آن وقت کافی را اختصاص دهید . نکته : هر چه ابعاد و نیز اندازه آینه بزرگ تر باشد شما را راحتتر به این خواسته تان می رساند .

آینه-برای-دکوراسیون-خانه-مینیمال

پالت های روشن

برای افزایش ابعاد و نیز اندازه خانه خود بهتر است از کاربن رنگهای روشن و شاد استفاده کنید . همه شما میدانید رنگهای تیره محیط را بسته ، دلگیر و خسته کننده می کند ، به همین دلیل بهتر است از پالت هایی با فام های روشن و شاد استفاده کنید . این ترکیبات ابعاد و نیز اندازه محیط خانه شما را به طرز باور نکردنی افزایش می دهد .

پالت-های-روشن

ذخیره سازی فضا

برای افزایش انرژی مثبت در خانه خود بهتر است هیچ فضایی کوچکی را بی ارزش ندانید و از هر میلی متر آن استفاده کنید . در ابتدایی کار باید نیازها و نیز خواسته های خود را مشخص و معین کنید و سپس کار را جلو ببرید . این زمان و وقت زیادی را از شما سلب می کند ، پس آن را بی اهمیت قلمداد نکنید . با این تکنیک هیچ فضایی پرت نمی شود و از دست نمی رود .

ذخیره-سازی-فضا

نظم بخشیدن به خانه

همانطور که میدانید شلوغی و نیز عدم نظم خود استرس و نیز اضطراب شدیدی را به محیط خانه وارد می کند . برای کاهش این انرژی های منفی بهتر است تمام وسایل و نیز اشیا پیرامون خود را مرتبا نظم دهید و از شلوغ شدن آنها جلوگیری کنید . این روش دو مزیت دارد ، 1. وسایل و تجهیزات خود را راحتتر پیدا می کنید . 2. تمیز کردن و منظم کردن خانه زمان زیادی را از شما می گیرد .

نظم-بخشیدن-به-خانه

پرده مناسب

یکی از مهم‌ ترین رازها و نکات دکوراسیون خانه کوچک استفاده از پرده های بلند و متمایز است . پرده ها بهتر است از سقف خانه شروع شوند تا فضای خانه بزرگ تر دیده شود . این نکته مهم را هنگام خرید پرده اتاق پذیرایی و یا نصب پرده در نظر بگیرید . رعایت این اصول نمای خانه را به طور کلی زیبا تر می کند ، از این رو شما از تماشا فضا لذت میبرید .

دکوراسیون-خانه-مینیمال

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …