الگوهای مختلف گلدان برای دکوراسیون خانه

گلدان ها همیشه یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و دیزاین خانه بوده اند. وجود الگوهای مختلف گلدان به شما عزیزان اجازه می دهد با فراغ خاطر یکی از آنها را انتخاب کنید . به کمک استایل های مختلف این محصول شما می توانید محیط زندگی خود را زیبا کنید . در این مقاله الگوهای منحصر به فرد گلدان را شرح می دهیم تا ایده بگیرید .

الگوهای-مختلف-گلدان-برای-دیزاین-خانه

الگوهای مختلف گلدان

همانطور که مطلع هستید بخش بالایی از افراد جامعه از مدلهای مختلف گلدان برای دکوراسیون سطوح مختلف استفاده می کنند . این حجم از درخواست افراد ما را مجاب کرده است استایل ها و نیز مدلهای مختلف گلدان را بسازیم و در اختیار مصرف کننده قرار دهیم .

خالی از لطف نیست بدانید دامنه قیمت این محصول بسیار گسترده است ، زیرا افراد قادر هستند از متریال های مختلفی برای ساخت و تولید گلدان ها استفاده کنند . در زیر به روز ترین مدلهای گلدان را شرح می دهیم تا ایده بگیرید و از آنها به بهترین نحوه از آنها استفاده کنیم .

گلدان شکل نهنگ

یکی از پر فروش ترین الگوهای گلدان استایل نهنگ است . برای ساخت این گلدان شما به مقداری ماده رزین ، رنگ مشکی ، قالب و سنباده نیاز دارید ، بعد از تهیه این مواد کار را استارت بزنید با دقت بالا آن را جلو ببرید . اگر عاشق دریا هستید به شما پیشنهاد می کنیم تایم را از دست ندهید از این مدل گلدان استفاده کنید . نمای اصلی این شی در کل یک نهنگ است که بخشی از بدن آن خارج از آب است .

گلدان-شکل-نهنگ

گلدان طرح تفنگ

این سبک گلدان یک طرح خاص و تک است . استایل کلی این گلدان نماد 3 تفنگ است که به یک دیگر متصل شده است . برای ساخت این گلدان متمایز و زیبا شما به مقدار زیادی گچ ، آب ، قالب و کوره نیاز دارید . محلول آماده شده را درون قالب بریزید .

قالب را به مدت 45 دقیقه الی 1 ساعت درون کوره قرار دهید تا کاملا گلدان پخته شود و شکل بگیرد . بعد از طی شدن تایم آن را از قالب خارج کنید و از آن استفاده کنید . این سبک گلدان برای دوست داران شکار عالی است . به طور قادر هستید آن را در هر فضایی که مد نظر تان است قرار دهید .

مبلمان-الگویی-تفنگ

گلدان طرح موز

این سبک گلدان برای دوست داران میوه موز بسیار خواستنی و مهم است . برای ساخت و تولید این گلدان شما به رنگ های مختلفی از قبیل زرد و سفید ، ماده پی استر ، قالب و نیز ترکیبات مختلف و متنوع نیاز دارید . بعد از تهیه تمام این ترکیبات کار را آغاز کنید و این گلدان زیبا را برای خود طراحی کنید . برای قرار دادن کاکتوس های ظریف و کوچک می توانید از این مدل گلدان استفاده کنید و از تماشا کردن آن لذت ببرید .

گلدان-طرح-موز

گلدان چند تایی

این سبک گلدان یک الگویی ساده و دم دستی است . برای ساخت و تولید این مدل گلدان شما به یک باکس آهنی ، مقداری لوله آزمایش و گل نیاز دارید .

بعد از تهیه و تولید باکس اصلی گلدان به وسیله اره برقی گرد بور سوراخ هایی به اندازه لوله های آزمایش بر روی سطح کار ایجاد کنید . حال که این مرحله را طی کرده اید ، سنباده دستی را بر دارید و قسمت های مازاد آهن را با آن ببرید تا هیچ لبه تیزی نداشته باشد .

در انتها لوله های آزامیشی که تهیه کردید را بر دارید و آنها در فضایی مورد نظر خود قرار دهید . گلدان باکسی ساده ترین مدل گلدان است ، زیرا نیاز به طراحی و نیز ابزار مخصوصی برای ساخت آن نیاز ندارید .

گلدان-چند-تایی

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …