اصول فنگ شویی برای اتاق خواب

اصول فنگ شویی اتاق خواب چیست ؟ این قانون باستانی براساس نظم ، دقت و آرامش پایه گذاری شده است . نکات ساده فنگ شویی به شما کمک می کند فضای اتاق خواب را از همه نظر متعادل و متوازن کنید .

به طور کلی به شما توصیه های عملی در مورد نحوه اجرای فنگ شویی در اتاق خواب را شرح میدهیم تا به شما کمک کنیم بهتر بخوابید و به عبارتی انرژی بیشتری جذب کنید . اتاق خواب نماد شما است . بنابراین ، بهتر است برای دکوراسیون و زیبا سازی این فضا وقت بگذارید و محیط خود به بهترین شکل دکوراسیون کنید .

فنگ شویی برای اتاق خواب

فنگ شویی اتاق خواب

اصول فنگ شویی اتاق خواب ، برپایه نظم ، افزایش محیط حرکت و نیز انرژی های مثبت است . از آنجایی که همه ما حداقل یک سوم از زندگی خود را در اتاق خواب می گذرانیم، فنگ شویی آن مکان از هر محیط دیگری مهم تر و با ارزش نر است .

آیا می خواهید اتاق خواب پناهگاه آرامی برای شما باشد . برای دریافت انرژی مثبت از فضا بهتر است ، قوانین را رعایت کنید . مقاله آتیناک به تشریح همین اصول مهم و اساسی می پردازیم ، با ما همراه باشید .

قوانین پایه فنگ شویی اتاق خواب

این قانون کلی و نیز اصولی دارای پارامترهای مختلفی و متعددی است ، در ادامه این نکات را به صورت تک تک برای شما شرح می دهیم .

قرار دادن تخت در مرکز

اطمینان حاصل کنید که تختخواب تا جایی که ممکن است از در فاصله داشته باشد . بهتر است ، تختخواب را در ناحیه ای دورتر از در قرار دهید ، این موضوع از وارد شدن تنش های عصبی به داخل اتاق جلوگیری میکند .

هیچ گاه تخت خود را هم راستای درب قرار ندهید . به عبارت دیگر ، در زمان حضور در تخت خواب باید در را ببینید اما با آن همسو نشوید ، این تکنیک استرس های شما را کاهش می دهد . برای دست یابی این انرژی خود قادر هستید تخت خود را مورب از درب قرار دهید .

قرار-دادن-تخت-در-مرکز-اتاق

دور کردن تجهیزات الکترونیکی از اتاق خواب

تلویزیون (و سایر وسایل الکترونیکی) به اتاق خواب تعلق ندارند. آنها انرژی فعال زیادی ایجاد می کنند که می تواند خواب و آرامش را مختل کند. بنابراین، برای فنگ شویی ایده آل، تلویزیون را از اتاق خواب دور نگه دارید.

با این حال، اگر مجبورید در اتاق خواب خود تلویزیون داشته باشید ، آن را در یک کابینت قرار دهید . بهتر است هنگام خواب این محیط را ببندید . اگر در اتاق خواب خود لب تاپ دارید آن را قبل از خوابیدن خاموش کنید و درون کشو قرار دهید . به طور کلی هیچ قطعه الکترونیکی در زمان خواب نباید در اتاق حضور داشته باشد .

دور-کردن-تجهیزات-الکترونیکی-از-اتاق-خواب

قرار ندادن آینه در اتاق خواب

همه ما برای افزایش فضای اتاق خواب از آینه استفاده می کنیم ولی بهتر است بدانید حضور آینه در اتاق خواب از نظر فنگ شویی کاملا رد شده است . این کالا در زمان خواب باعث حواس پرتی و هیجانات زیاد میشود ، به همین دلیل بهتر است آن را از محیط اتاق خواب حذف کنید .

اگر اسرار شدیدی به حضور این وسیله در اتاق خواب خود دارید بهتر است در زمان خواب بر روی آن پارچه و نیز ملافه را قرار دهید . به این نکته توجه کنید تا خواب راحتتر و بهتری را تجربه کنید .

ورود و نیز در جریان بودن هوا در اتاق خواب

هوا در جریان یکی از ارکان مهم و اساسی برای دکوراسیون اتاق خواب از نظر فنگ شویی است . به طور کلی تا جای امکان باید تخت خواب و نیز دیگر تجهیزات را به صورتی قرار دهید که هوا در جریان باشد و در یک نقطه باقی نماند . توجه کردن و نیز اهمیت دادن به این پارامتر حس و حال اتاق خواب را ایده آل می کند .

افزودن رنگ های و نیز عناصر آرام بخش به اتاق خواب

آرامش در خواب زمانی به بهترین شکل حاصل می شود که چیزی در طراحی اتاق خواب وجود نداشته باشد که برجسته باشد یا توجه بیش از حد را به خود جلب کند. برای دستیابی به این حس تعادل، که بخش کلیدی فنگ شویی نیز هست، رنگ ها و الگوهایی را انتخاب کنید که خاموش و آرام بخش باشند . به طور کلی رنگ‌های آبی، صورتی و سبز آرامش‌بخش ترین کاربن های برای این اتاق خواب هستند .

افزودن-رنگ-های-و-نیز-عناصر-آرام-بخش

بستن درها و کشو ها

برای متعادل کردن اتاق باید از اصول و قوانین دقیق و اصولی استفاده کنید تا انرژی اتاق متعادل شود . به طور کلی اطمینان از بسته نگه داشتن کشوها و درهای کمد به کاهش حواس پرتی در زمان استراحت کمک می کند . بنابراین، حتی اگر بعد از یک روز طولانی مستقیماً به رختخواب می‌پرید و متوجه می‌شوید که کمد لباس‌ تان کمی باز است، بهتر است قبل از اینکه بخواهید استراحت کنید بهتر است بلند شوید و درب کمد ها را ببندید .

بستن-درب-کشو-ها

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …