الگوهای مختلف گلدان بتنی

مهندسان حوزه طراحی اشیا تزیینی با استفاده از بتن ساده ترین ماده دم دستی توانسته اند مدلهای مختلف این کالا را طراحی کنند . برای ساخت و تولید انواع مختلف بتنی ، قالب ، کاردک و تجهیزات دیگر احتیاج دارید . جهت تولید این کالا بهتر است ابتدا طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید . پس از طی کردن این مرحله سپس با دقت و نیز توجه بالا کار را جلو ببرید و مدلهای مختلف گلدان را طراحی کنید .

الگوهای-مختلف-گلدان-بتنی

برای دکوراسیون خانه های سبک مینمیال ، صنعتی و سنتی می توانید از این سبک به بهترین شکل استفاده کنید . شما قادر هستید بعد از ترسیم و تشکیل نهایی با استفاده از ترکیبات مختلف و نیز رنگهای متفاوت این محصولات را برای خود زیبا کنید و به تعبیری از نگاه کردن آن نهایت لذت ببرید .

مدلهای مختلف گلدان بتنی

مدلهای-مختلف-گلدان-بتنی

گلدان بتنی قلعه

گلدان-بتنی-قلعه

برای ساخت و تولید این قلعه بتنی شما به یک قالب ، مقدار زیادی بتن ، کاکتوس ، قلم فلزی طراحی ، سنباده نیاز دارید . بعد از خرید و تهیه این ترکیبات بتن مایع را درون قالب بریزید و به آن زمان دهید تا کاملا خشک شود . بعد از این مرحله گلدان بتنی را از درون قالب خارج کنید و به کمک قلم و سنباده خطوط نامتقارن آن را حذف کنید و سطح گلدان را مسطح کنید . در این مرحله خاک را بردارید و در دو سمت باکس خاک بریزید و به ترتیب کاکتوس های خود را قرار دهید .

گلدان بتنی طرح بطری

برای ساخت و تولید این گلدان زیبا شما به یک بطری دلستر خالی ، کاتر ، مقداری زیادی بتن ، کاکتوس نیاز دارید . بعد از خرید و تهیه این ترکیبات کار را استار بزنید . در شروع کار بطری دلستر را زیر دستان قرار دهید و به وسیله کاتر بخشی کوچکی را از قسمت شکم شیشه ببرید . بعد از این مرحله بتن مایع را درون شیشه دکتر بریزید و به آن زمان دهید تا کاملا خشک شود و شکل بگیرد . بعد از این مرحله به وسیله کاتر شیشه بطری را از درون قالب خارج کنید و به کمک سنباده آن را یک سطح کنید . در پایان کاکتوس های خود را بردارید و به کمک خاک گلدان خود را طراحی کنید و بسازید .

گلدان-بتنی-طرح-بطری

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …