نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای مختلف و متنوع خانه است . به طور کلی با استفاده از مواد و ترکیبات مختلف این مکان را باید نظم دهید .

در این مرحله هر آنچه در ذهن خود دارید را باید یادداشت کنید . به طور کلی ابتدا باید خواسته ها خود را بر روی برگه بنویسید تا بتوانید راحت تر طرح مورد نظر خود را پیاده سازی کنید .

چیدمان کمد دیواری

کمد دیواری یکی از اصلی ترین و به تعبیری مهم ترین شی برای نظم بخشیدن به محیط خانه است . دیزاین کمد دیواری، با توجه به حجم بالا رخت و لباسی که داخل آن وجود دارد . همیشه یکی از سخت ترین و دشوارترین کارهای خانه به حساب می آید .

چیدمان-کمد-دیواری

باید این مکان در کل حس خوبی را به شما انتقال دهد به همین دلیل باید سنجیده شده و دقیق از متریال و ترکیبات استفاده کنید . به وسیله مواد و ترکیبات مختلف شما قادر هستید به بهترین شکل این فضا را دیزاین کنید .

این سوال همیشه وجود دارد که چه باید بکنیم و از کجا باید کار منظم بخشیدن به کمد های دیواری را آغاز کنیم ؟ این مسئله حتما ذهن شما را درگیر گرده است . با ما همراه شوید تا به جواب این سوال مهم برسید و با دقت بالا کار خود را آغا کنید .

نحوه چیدمان و دکوراسیون کمد دیواری

نحوه-چیدمان-و-دکوراسیون-کمد-دیواری

قبل از هر اقدامی باید تمام وسایل ، البسه و تجهیزات موجود در کشویی خود را خالی کنید و آنها را در گوشه ای از اتاق خود قرار دهید . بعد از انجام این مرحله حال نوبت به بررسی لباس و البسه است . به طور کلی باید تمام لباس ها و تجهیزات موجود در کشویی خود را بررسی کنید .

نحوه-دکوراسیون-و-دیزاین-کمد-دیواری

در زمان شروع این مرحله یک پاکت یا جعبه در کنار دست خود قرار دهید . با استفاده از این وسیله شما قادر هستید لباس ها و تجهیزات دیگر خود را باکس بندی کنید و به تعبیری به آنها نظم دهید . نکته : این عمل از شلوغ شدن و نامنظم شدن کمد دیواری جلوگیری می کند . به طور کلی شما در هر زمان به وسیله ای نیاز داشته باشید می توانید آن را به را حتی پیدا کنید . این موضوع حس خوب مثبتی را به شما منتقل می کند .

مرحله اول

ابتدا تمامی لباس و وسایل را از داخل کمد دیواری خود خارج کنید . بعد از این عمل با استفاده از دستمال تمیز محیط خود را تمیز کنید و سپس به کمک نمک انرژی منفی قالب بر آنجا را دفع کنید . حال بعد از این مرحله تمام البسه خود را در محیط اتاق پخش کنید و با دقت بالا به آنها نظم دهید . این مرحله زمان و دقت بالایی را می طلبد به همین دلیل آن را با دقت بالا انجام دهید .

مرحله-اول

مرحله دوم

باکس های تنظیم کننده وسایل و تجهیزات خود را در محیط کمد دیواری خود پخش کنید . با استفاده از بر چسب های مختلف و متنوع هر باکس را مشخص کنید . این عمل باعث می شود شما به راحتی به ظرف مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید و به تعبیری لباس یا وسیله که نیاز دارید را پیدا کنید . این مرحله سرعت عمل شما را به طرز باور نکردنی افزایش می دهد .

مرحله-دوم

نکات مهم :

  • لباس ها را براساس مدلشان تقسیم بندی کنید .
  • از مدلهای مختلف تجهیزات نظم دهنده استفاده کنید .
  • هیچ فضایی کوچکی را خالی نگذارید .
  • از انواع مختلف جا لباسی استفاده کنید .
  • خرید چهار پایه برای منظم کردن کمد و دسترسی راحتتر به اشکاف های بالا
  • لباس های و نیز وسایل تان را براساس میزان کاربردشان باکس بندی کنید .
نکات-مهم

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

انواع-مختلف-لوستر-حصیری

انواع مختلف لوستر حصیری

انواع مختلف لوستر حصیری چیست و چگونه میتوان از آن استفاده کرد ؟نورپردازی آویز حصیری …