چراغ های دیواری برای دکوراسیون خانه

چراغ های دیواری به فضای داخلی یا خارجی خانه شخصیت می بخشد . نور این دستگاه ها محیط و المان های موجود در خانه را زیباتر از آنچه هست نشان می دهند . دیوارکوب ها دارای سبک ها و الگوهای مختلف و متنوعی هستند ، هر کدام از این شی های دکوراتیو مزایا و معایب خاص خود را دارند . اگر فرد خلاق و نیز خیال پردازی باشید ، دست به کار می شوید و الگوهای جدید این محصول دکوراتیو را برای خود تولید می کنید . در این مقاله آتیناک می خواهیم مدلهای مختلف این شی را برای شما عزیزان همراه شرح دهیم .

چراغ-های-دیواری

چراغ های دیواری نور کافی برای حرکت در راهروی شما را فراهم می کنند . می توانید آنها را در گوشه ی اتاق مطالعه خود یا در محیط آشپزخانه قرار دهید . حتی می شود از آنها به عنوان وسایل روشنایی کاملا ملایم برای دکوراسیون فضای کنار تخت نیز استفاده کنید . آنها همچنین می توانند به عنوان چراغ های برجسته به زیبا کردن فضای راهرو یا اتاق نشیمن کمک کنند .

چراغ دیواری سنتی

چراغ دیواری سنتی از متریال ها و نیز ساختار های طبیعی و دم دستی ایجاد و تولید می شود . شما قادر هستید از ساختار های دم دستی و نیز ساده استفاده کنید و این محصول را به بهترین شکل طراحی کنید . برای ساخت این شی شما به فلز گالوانیزه و شیشه ، سیم ، حلقه نیاز دارید . هزینه کم ، ساختار های ساده ، اجرایی الگوهای شخصی و….. دیگر همگی از ویژگی های این چراغ دیواری است . شما می توانید بین شیشه شفاف و مات یکی را انتخاب کنید . قادر هستید از ظاهر آنتیک آن برای ایجاد دکوری ساده و در عین حال به روز و جالب استفاده کنید.

چراغ-دیواری-سنتی

چراغ های دیواری الگو خانه

اگر عاشق کار طراحی و دکوراسیون هستید و قدرت تخیل بالایی دارید ،بهتر است دست به کار شوید و از این توانایی خود استفاده کنید . برای ساخت و اجرا این خانه های فانتزی شما به مقوا اشتنباخ ، چسب ، تیغ طراحی ، خط کش ، نوار های ال ای دی نیاز دارید .

برای شروع ، طرح مورد نظر را بر روی کاغذ طراحی کنید ، پس از اطمینان ، الگوی مورد نظر آن را بر روی مقوا اشتنباخ اجرا کنید ، به کمک تیغ طراحی مکان های مورد نظر را خالی و شکل خود را آماده کنید . حال خط کش را بر دارید و خطوط را تا کنید . بعد از اتمام تمام این عملیات چسب را بر دارید و این خانه را تکمیل کنید . برای قرار دادن نوار ال ای دی یک سوراخ بر روی سقف خانه ایجاد کنید ، این کار را با آرامش انجام دهید تا مقوا آسیب نبیند . با استفاده از این کالای دیواری محیط زندگی خود را به بهترین شکل موجود دکوراسیون و زیبا سازی کنید .

دیوارکوب مثلثی

این دیوارکوب خاص از استوانه های مثلثی تشکیل شده است . این چراغ دیواری ترتیبی دارای چندین چراغ جداگانه است ، هر کدام از این لامپ ها می توانند به طور مستقل محیط را روشن و زیبا کنند . ماژول‌های چراغ های دیواری تزیینی به شما اجازه می دهد محیط پاگرد راه پله خود را خاص کنید و حس خوبی را به افراد در هنگام رد شدن از این محیط انتقال دهید .

چراغ-دیواری-مثلثی

با این شی فانتزی می توانید این الگو منحصربه‌فرد را اجرا و پیاده سازی کنید . آنها را می توان با یک کابل به هم متصل کنید، این کالا تنها به یک سیم برق نیاز دارد . سیستم روشنایی و سیم پیچی چراغ دیواری استوانه ای قطعا باید قابل دیدن نباشد ، توجه کردن به سیم پیچی و اجرای اصولی این محصول زیبایی آن را چند برابر افزایش می دهد . 

چراغ دیواری طرح شاپرک

برای ساخت و اجرای چراغ دکوراتیو جدید و خاص ، بهتر است دست به کار شوید ، ترس را کنار بگذارید و اشکال مختلف را با هم ترکیب کنید . به طور کلی برای ساخت این چراغ شما به یک چراغ های کوچک گرد ، میله های مفتولی ، مهره های آهنی کوچک ، چسب و هویه نیاز دارید . ابتدا بایستی طرح را بر روی یک کاغذ پیاده سازی کنیم و سپس اقدام به تولید چراغ دیواری کنید .

برای اجرا ابتدا بایستی متریال های کار را تهیه کنید ، میله های مفتولی را به اندازه مورد نظر خود ببرید و بر روی سر این میله ها مهره های فلزی را وصل کنید . حال که میله های شما آماده شده است از یک اسپری رنگ نقره ای استفاده کنید و آنها را رنگ آمیزی کنید ، پس از خشک شدن میله ها به وسیله چسب مخصوص به هم متصل کردید پاتروم های لامپ را وصل کنید .

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …