مدلهای مختلف میز نهار خوری چوبی

چوب یکی از مرسوم ترین متریال ها برای دکوراسیون و دیزاین محیط غذا خوری است . شما قادر هستید از الگوهای مختلف و متنوع چوب استفاده کنید و به بهترین شکل خانه خود را دکوراسیون کنید . معماران و طراحان این حوزه امروزه توانسته اند با استفاده از قدرت تخیل و ایده پردازی خود مدلها و نیز اشکال مختلف میز را برای افراد طراحی و اجرا کنند . در ادامه اشکال و الگوهای متنوع این محصول را برای شما عزیزان شرح می دهیم تا ایده بگیرید و به بهترین شکل محیط خود را چیدمان کنید . با ما همراه باشید .

مدلهای-مختلف-میز-نهار-خوری-چوبی

مدلهای مختلف میز ناهار خوری

آشپزخانه قلب هر خانه است به همین دلیل باید سنجیده شده برای این مکان از میز ناهار خوری استفاده کنید . برای خرید و انتخاب میز ناهار خوری شما باید ابتدا متراژ و نیز استایل محیط خود را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید میز ناهار خوری کنید .

مدلهای-مختلف-میز-ناهار-خوری

میز ناهار خوری چوبی بهترین شی برای مهمانی های خانوادگی شماست . این سبک میز به دلیل استایل و ترکیب رنگی که دارد مورد توجه بخش بالایی از افراد جامعه است .

میز ناهارخوری را با توجه به اتاق غذاخوری خود و همچنین با توجه به تعداد خانواده خود میتوانید سفارش دهید و انتخاب کنید . اگر خانواده پرجمعیت و فضای کافی برای غذاخوری دارید، می توانید سراغ یک میز ناهار خوری 6 یا 8 نفره بروید .

میز-چوبی-پایه-ضربی

برای داشتن محیطی دنج تر، می توانید یک میز ناهارخوری 2 نفره بخرید. شما همچنین می توانید از اشکال مختلف مانند گرد، مستطیل، بیضی و غیره انتخاب کنید. در زیر اشکال مختلف و متنوع این کالا را برای شما عزیزان شرح می دهیم تا ایده بگیرید و به بهترین شکل از آنها استفاده کنید .

اشکال مختلف میز ناهار خوری چوبی

اشکال-مختلف-میز-ناهار-خوری-چوبی

میز ناهار خوری پایه ستاره

برای ساخت و تولید این مبلمان شما به یک صفحه گرد ، چهار پایه چوبی لازم ، میخ های نگه دارنده و تجهیزات دیگر نیاز دارید . بعد از تهیه این تجهیزات کار را استارت بزنید با دقت بالایی میز را برای خود طراحی کنید . میز چوبی ستاره ای فضایی کمی را اشغال می کند ، از این رو شما قادر هستید به بهترین شکل از آن در محیط خانه خود استفاده کنید و از نگاه کردن به آن نهایت لذت را ببرید .

میز-ناهار-خوری-پایه-ستاره

میز ناهار خوری مخروطی

برای ساخت این میز ناهار خوری شما به یک صفحه گرد ، یک پایه مخروطی نیاز دارید . بعد از خرید و تهیه این ترکیبات شما قادر هستید به بهترین شکل موجود این محصول را برای خود طراحی کنید و به محیط آشپزخانه خود شکل دهید و به تعبیری از نگاه کردن به آن نهایت لذت را ببرید . سادگی و ابتدایی بودن استایل این محصول شما هر فرد را به خود جذب می کند .

میز-ناهار-خوری-مخروطی

میز گرد پایه طرح دار

این میز زیبا برای تم های دکور خانه های مزرعه و روستایی فرانسوی ایده آل است، این میز فوق العاده با پایه گردان شده دراماتیک خود به رنگ سفید آنتیک توجه را به خود جلب می کند . صفحه قدیمی و خاص این سبک میز آن را به یک کالایی برند و برجسته تبدیل کرده است . این سبک میز هر آنچه شما در فکر خود دارید را به واقعیت تبدیل می کند .

میز-گرد-پایه-طرح-دار

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …