الگوهای مختلف میز دراور

الگوهای مختلف میز دراور چیست و دارای چه استایل هایی است ؟ به دلیل وجود الگوهای یکسان و مشابه مهندسان و نیز طراحان تجهیزات دکوری تصمیم گرفتند با استفاده از مرسوم ترین مواد و ترکیبات میز های جدید و نیز خاص را تولید کنند . بیشتر این کالاها به صورت تک تولید می شود ، به همین دلیل قادر هستید با این محصول محیط خانه خود را متمایز و نیز جسته کنید .

الگوهای-مختلف-میز-دراور

مدلهای متفاوت و ترند میز دراور

میزهای دراور دیگر مثل قبل نیست ، آنها دیگر مکان های ساده و کاربردی برای نگه داشتن ساعت زنگ دار یا عینک نیستند، بلکه یک وسیله تکمیل کننده برای استایل و نیز تیپ خانه هستند . اگر فرد خلاق و نیز هنرمندی باشید دست به کار می شوید و تنها با استفاده از متریال های مرسوم برترین مدلهای این محصول را تولید می کنید .

( بازی با رنگ های مختلف و متفاوت را فراموش کنید ، از تلفیق دو الی چند رنگ استفاده کنید تا جلا و نیز زیبایی این محصولات را چند برابر افزایش دهید . در ادامه مقاله آتیناک مدلهای مختلف میز دراور را برای شما عزیزان شرح می دهیم با ما همراه باشید .

میز دراور خاص

برای ساخت و نیز تولید این میز خاص شما به مقدار زیادی چوب و نیز روکش نیاز دارید . ابتدا رنگ چوب خود را انتخاب کنید و سپس اقدام به ساخت این محصول کنید . از این شی برای قرار دادن اشیا دم دستی خود از قبیل کتاب ، مجله ، روزنامه ، لیوان ، بورد و نیز وسایل دیگر می توانید استفاده کنید . این میز فضای کمی را اشغال می کند ، از این رو برای خانه های مینیمال یک مزیت است .

میز-دراور-خاص

میز دراور دیواری

میز-دراور-دیواری

برای ساخت و نیز تولید این میز شما به یک باکس چوبی ، نوار های نازک چوب ، رنگ ، چکش ، میخ و چند شی دیگر نیاز دارید . بعد از تهیه تمام این قطعات بهتر است کار را استارت بزنید و دقیق جلو ببرید . به طور کلی شما باید ابتدا باکس چوبی را با استفاده از میخ و نیز چکش درست کنید .

بعد از طی کردن این مرحله رنگ را بر دارید و شروع به رنگ آمیزی باکس کنید . در پایان کار نوارهای نازک چوب را به یک دیگر وصل کنید تا چارچوب میز را تهیه کنید . از این شی در هر فضایی می توانید استفاده کنید . این میز کار فضایی زیادی را اشغال نمی کند . با استفاده از چند کتاب ، یک لیوان قهوه قادر هستید استایل این شی را تکمیل کنید .

میز دیواری طرح درخت

میز دیواری طرح درخت

برای ساخت و نیز تولید این میز خاص شما به هایگلاس براق ، نوار LED ، پریز برق و نیز چند وسیله دیگر احتیاج دارید . قبل از هر کاری با استفاده از مداد طراحی و کاغذ طرح مورد نظر خود را ترسیم کنید . حال که از الگوی مورد نظر خود مطمئن شدید چوب را بردارید و طرح مورد نظر خود را برش دهید و به تعبیری آن را آماده کنید . در پایان یک چراغ نواری بر روی سطح کار نصب کنید . برای دکوراسیون اتاق خواب می توانید از این میز نورانی استفاده کنید . این شی دو نیاز شما را هم زمان برطرف می کند .

میز دیواری ال

استایل و تیپ این میز شبیه به ال انگلیسی است . برای تولید این میز شما به مقدار زیادی چوب سفید ، چکش ، میز و نوار نیاز دارید . بعد از طراحی و پیاده سازی این محصول بهتر است کار را استارت بزنید و جلو ببرید . برای دکوراسیون اتاق خواب ، نشیمن خصوصی و نیز مکان های دیگر می توانید از این میز استفاده کنید .

میز-دیواری-ال

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …