مدلهای مختلف کاسه میوه خوری

مدلهای مختلف کاسه میوه خوری برای دکوراسیون پذیرایی ؟کاسه های میوه خوری اصلی ترین و به عبارتی با ارزش ترین وسیله برای محیط پذیرایی است . شما قادر هستید با استفاده الگوها و نیز اشکالی که دوست دارید این تجهیزات را زیبا کنید و به عبارتی از نگاه کردن به آن لذت ببرید .

مدلهای-مختلف-کاسه-میوه-خوری

به طور کلی کاسه میوه ساده و ابتدایی بعد از مدت زمان کوتاهی خسته کننده می شود و از طرفی حس خوبی را به افراد منتقل نمی کند . شما قادر هستید با استفاده از قدرت تخیل و ایده پردازی خود یک مدل را انتخاب کنید و به کمک آن میوه خوری خود را زیبا کنید .

مدلهای مختلف کاسه میوه خوری

این وسیله تنها کالایی با ارزشی است که بسیاری از صاحبت خانه ها در فکر داشتن بهترین شکل آنها هستند . با ما همراه شوید تا مدلهای مختلف و جدید این میوه خوری را برای شما شرح دهیم تا ایده بگیرید و از آنها به بهترین شکل استفاده کنید .

در این مقاله به شما می‌گوید کجا می‌توانید جالب‌ترین کاسه‌های مدرنی که اخیراً با آن‌ها مواجه شده‌ایم . از انتخاب کالایی جدید نترسید ، ایمان داشته باشید که میتوانید با استفاده قدرت تخیل و ایده پردازی خود محصولی منحصر به فرد را تولید کنید . امیدواریم از کاوش هایی که انجام می دهید ، به نتیجه مثبتی دست پیدا کنید .

کاسه طرح برگ

استفاده از این کاسه های تزئینی به شکل برگ در کنار هم پذیرایی شما را سرگرم کننده و دل پذیر می کند . شما قادر هستید از سیمان و ترکیبات دیگر این محصول منحصر به فرد را برای خود طراحی کنید . شما قادر هستید آنها را در ابعاد و نیز مختلف بسازید . برای افزایش ارزش و اعتبار این کالا بهتر است دقیق و اصولی شیارهایی را ایجاد کنید .

کاسه-طرح-برگ

میوه خوری طرح صورت

اگر به دنبال یک مدل خاص میوه خوری هستید به شما پیشنهاد می کنیم بدون هیچ تردیدی این میوه خوری زیبا را انتخاب کنید و از نگاه کردن و نیز استفاده کردن از آن لذت ببرید . همان طور که که می بینید این محصول از سه صورت زن به هم وصل شده تشکیل شده است . ما تنها با استفاده از سرامیک این طرف زیبا را ساخته ایم ، برای براق تر کردن سطح این کار شما می توانید ابروها ، لب و نیز قسمت های دیگر را با استفاده رنگهای آلرولیک پودری زیبا کنید .

میوه-خوری-طرح-صورت

میوه خوری کاسه در دست

برای ساخت و تولید این میوه خوری متمایز و خاص شما به گچ ، رنگ سفید و مسی ، سنباده و تجهیزات دیگر احتیاج دارید . بعد از تهیه این ترکیبات ابتدا شما باید کاسه و نیز دست را به صورت مجزا از هم بسازید . به طور کلی زمانی که تا حدودی خشک شدن و شکل گرفتن باید آنها را از قالب خارج کنید .

در این مرحله باید آنها را به یکدیگر وصل کنید تا شکل مورد نظر خود را بسازید . یک نصف روز به آنها زمان دهید تا کاملا خشک شوند ، سپس پرداخت ها را دقیق اجرا کنید . با این میوه خوری قادر هستید محیط میز پذیرایی و نشیمن خود را به کل متحول کنید .

میوه-خوری-کاسه-در-دست

میوه خوری حبابی

کاسه ای متشکل از حجم های مختلف کره است . شما قادر هستید هر گونه میوه را در داخل این محصول قرار دهید . جالب است بدانید برجستگی های مختلف و متفاوت این محصول مرکز ثقل های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد ، از این رو قادر هستید هر موقع آن را به یک سمت قرار دهید . این میوه خوری فضایی کمی را اشغال می کند ، به همین دلیل برای شما عزیزان بهترین انتخاب است .

میوه-خوری-حبابی

میوه خوری مفتولی

برای ساخت و تولید این میوه خوری شما به مقادیر زیادی مفتول ، سیم لحیم ، هویه نیاز دارد . ابتدا طرح مورد نظر خود را بر روی برگه ترسیم کنید و بعد از مطمئن شدن از شکل شروع به بریدن مفتول های خود کنید . در پایان کار به کمک هویه و سیم لحیم میله ها را به یکدیگر وصل کنید و ظرف میوه خوری خود را بسازید . این محصول را قادر هستید با هزینه محدود بسازید .

میوه-خوری-مفتولی

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …