مدلهای مختلف پنکه سقفی

آیا می خواهید خانه تان احساس طراوت و شادابی داشته باشد؟ آیا به دنبال مدلهای مختلف پنکه سقفی هستید و می خواهید با استفاده از این کالا هوایی خانه خود را به کل تغییر دهید و بهتر کنید ، اگر چنین هست با ما همراه شوید تا با جدید مدلهای این محصول آشنا شوید .

مدلهای-مختلف-پنکه-سقفی

با استفاده از مدلهای مختلف و متنوع این کالا شما قادر هستید استایل و تیپ خانه خود را از طرفی متحول کنید و از طرفی از جمع شدن هوایی آلوده جلوگیری کنید . با استفاده از این محصول هوا همیشه در گردش است از این رو سکون هوا حس بدی را به شما منتقل نمی کند .

مدلهای مختلف پنکه سقفی

برای دکوراسیون و دیزاین خانه شما قادر هستید از مدلها و نیز اشکال مختلف و متنوع پنکه سقفی استفاده کنید . با استفاده از این محول قادر هستید در کنار زیبایی ، حال و هوایی خانه را تغییر دهید . با ما همراه شوید تا مدلها و نیز اشکال مختلف این کالایی پرکاربرد را مشاهده کنید .

پنکه چوبی نازک

آیا به دنبال یک پنکه سقفی ساده و ابتدایی هستید . برای ساخت و تولید پنکه سقفی شما تنها به نوار های نازک چوب ، اهرم های متحرک ، مخروط وسط و چند وسیله اساسی احتیاج دارید . بعد از خرید و تهیه این ترکیبات شما باید کار را استارت بزنید و این محصول را برای خود به بهترین نحوه طراحی کنید .

درست است که در نگاه اول استایل و شکل اصلی این پنکه ساده است ، اما بخش بالایی از افراد به دنبال همین سادگی هستند ، زیرا برایشان جذابیت خاصی دارد . این کالا برای دکوراسیون خانه مینیمال ، اسکاندیناوی ، ساحلی و از این قبیل الگوها ایده آل است .

پنکه-چوبی-نازک

پنکه پنج پره

پنکه سقفی 5 تیغه ای گردو با استفاده از نور آذین بندی شده است . به طور کلی استایل اصلی این پنکه سقفی ساخته شده شبیه به گل شکوفه است که به آرامی گلبرگ هایش در هنگام روشن شدن باز می شود . با استفاده از این کالا جلا و درخشش را به خانه خود هدیه دهید .

علاوه بر زیبایی منحصر به فرد خود، دارای شش سرعت، عملکرد معکوس و قابلیت کنترل از راه دور است . شما قادر هستید با استفاده از ترکیب رنگی خانه خود یکی از کاربن رنگی این محصول را انتخاب کنید و به کمک آن حال و هوایی فضاهای مختلف خانه خود را تغییر دهید .

پنکه-پنج-پره

پنکه سقفی تیغی

شاید در نگاه اول به خود بگویید این پنکه نه طرح زیبایی دارد و نه ارزش سرمایه گذاری . بهتر است به شما بگوییم قدرت و سرعت حرکت و تابش باید این پنکه به حدی است که شما تنها با سرعت کند آن می توانید محیط خود را بسیار دلچسب و خنک کنید . چراغ موجود در وسط این پنکه نور مناسب برای خانه شما را تامین می کند .

پنکه-سقفی-تیغی

پنکه سقفی پیچ و تابدار

پنکه سقفی مدرن با پیچ و تاب به محیط خانه شما جلا و زیبایی می دهند . در حالی که ما قبلاً بسیاری از گزینه‌های فن منحنی وجود دارد اما این مدل برگزیده ترین مدل در بین این اشکال است . برای ساخت و تولید این پنکه شما باید از دقت و تمرکز بالایی استفاده کنید تا بتوانید بهترین کالا را برای خود طراحی کنید .

تیغه‌های سوراخ‌دار این پنکه باعث می‌شود که آن را مانند یک اثر هنری بر روی سقف حس کنیم . تا جای امکان از پرده های مقاوم و محکم برای ساعت و تولید این پنکه استفاده کنید . توجه کردن به این موضوع عمر مفید دستگاه را افزایش میدهد .

پنکه-سقفی-پیچ-و-تابدار

پنکه سقفی بیضی

اگر به دکورهای متفاوت علاقه دارید، تعجب نکنید اگر این پنکه شما را به وجد آورد. برای ساخت و تولید این پنکه شما می توانید از ورق های مقاوم و نیز تلق های قطور رنگی استفاده کنید و آن را به صورت منحصر به فرد برای خود بسازید . رنگارنگ بودن این وسیله شما را به طرز باور نکردنی شاد و خوشحال می کند . به طور کلی در ساخت این پنکه هر آنچه در ذهن خود دارید را می توانید به واقعیت تبدیل کنید .

پنکه-سقفی-بیضی

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …