مدلهای مختلف و متفاوت سینک ظرف شویی

الگوهای مختلف و متفاوت سینک ظرف شویی به شما اجازه می دهد آزادانه طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و به کمک آن آشپزخانه خود را به بهترین شکل ممکن زیبا کنید و به تعبیری از نگاه کردن به آن لذت ببرید . مدلهای مختلف سینک ظرفشویی براساس خواسته ها و نیاز افراد وجود دارد . شما قادر هستید یکی از استایل های آن را انتخاب کنید و به محیط تهیه غذایی خود شکل و نمایی دلخواهی دهید .

مدلهای مختلف و متفاوت سینک ظرف شویی

هر کدام از این الگوها خصوصیات و نشانه های خود را دارند . از این رو به فراغ خاطر و دید باز قادر هستید بهترین آن را انتخاب کنید . در زیر مدلهای مختلف سینک ظرف شویی را برای شما عزیزان شرح دادیم تا ایده بگیرید . با ما همراه باشید .

مدلهای مختلف سینک ظرف شویی

سینک ظرف شویی مهم ترین کالا و به عبارتی اصلی جزء اصلی ترین وسیله ها در محیط آشپزخانه است . برای افزایش زیبایی و نیز متحول کردن این محیط شما باید طبق نظر و اندیشه خود بهترین مدل این کالا را انتخاب کنید و به وسیله آن هر آنچه در ذهن خود دارید را به واقعیت تبدیل کنید . در ادامه برای شما عزیزان مدلهای مختلف سینک را شرح می دهیم .

مدلهای-مختلف-سینک-ظرف-شویی

مدلهای مختلف سینک ظرف شویی

به طور کلی با افزایش قدرت تخیل و نیز ایده پردازی مهندسان جواب امروز شما شاهد جدید ترین مدلهای سینک هستید . هر کدام از این اشیا حال و نیز قدرت خاصی را بیان می کنند . بهتر است بدانید این هنر شماست که از بهترین مدل این کالا استفاده کنید .

سینک ظرفشویی تک قاب

این تیپ سینک نسب به الباقی مدلهای مرسوم دارای عمل متوسطی است . همان طور که می بینید این محصول از ترکیبات مرغوب و براقی ساخته شده است که همین موضوع زیبایی و نیز جلایی کار را چند برابر افزایش می دهد . همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ما برای دکوراسیون فضایی اطراف این سینک ظرفشویی از سنگ گرانیت براق و زیبا استفاده کنید ، همین موضوع جلا و درخشش این سینک را افزایش می دهد .

سینک-ظرفشویی-تک-قاب

سینک ظرفشویی دو کاناله

سینک های دو لگنه راه حلی ویژه برای تمیز کردن سریع هستند . به طور کلی با این سینک از یک طرف بشویید و از طرف دیگر آبکشی کنید . این دو پارتیشن جدا قدرت مانور و حرکت بیشتری را در اختیار شما قرار داده است . این محصول قدرت کار کردن و نیز مانور دادن شما در آشپزخانه را به صورت باور نکردنی افزایش داده است . شما قادر هستید یکی از طرح های براق ، مات ، نیمه براق و نیز کدر این سینک را انتخاب کنید و به عبارتی زیبایی محیط آشپزخانه خود را به صورت باور نکردنی افزایش دهید .

سینک-ظرفشویی-دو-کاناله

سینک ظرفشویی مزرعه

مطمئن نیستید که یک سینک یک لگنه یا دو لگنه می خواهید؟ این طراحی بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد . به وسیله تقسیم کننده داخلی کمی به یک سمت منحرف می شوید یعنی ابعاد هر دو طرف یکسان نیست . این سبک سینک به شما اجازه می دهد تا اقلام بزرگ مانند ورقه های پخت در سراسر فضایی ظرف شویی با دقت بالا قرار دهید و به تعبیری از شلوغ شدن فضا جلوگیری کنید . خالی از لطف نیست بدانید ، این سبک سینک از هدر رفتن آب نیز جلوگیری می کند .

سینک-ظرفشویی-مزرعه

سینک ظرف شویی مزرعه قدیمی

سینک های مزرعه ای با آبپاش های پشتی یک تماس دیگر برای زیبایی شناسی قدیمی تر است، اما جذابیت عملی آن همچنان باقی است. سطح جامد در مقایسه با دوغاب و کاشی نیاز به شستشو را کاهش می دهد – دیگر نیازی به ترس از پاشیدن در هنگام شستشو سس هایی که می توانند لکه دار شوند، نیست

سینک-مزرعه-طرح-قدیمی

سینک ظرفشویی سنگی

برای داشتن ظاهری واقعا کلاسیک، این سینک مزرعه مرمری صیقلی قابل شکست نیست. رنگ کرمی و طومارهای تزئین شده در امتداد پیش بند به خوبی در طیفی از موضوعات آشپزخانه از توسکانی گرفته تا کشور فرانسه و فراتر از آن قرار می گیرد. سنگ نیاز به آب بندی مجدد دوره ای دارد، اما در غیر این صورت زیبایی ارزش نگهداری اضافه را دارد .

سینک ظرفشویی سنگی

سینک ظرفشویی بتنی

این سینک ظرف شویی با استفاده از ترکیب سیمان و الیاف جوت طبیعی ساخته شده است . از خصوصیات ظاهری این کالا می تواند استحکام و عمر مفید بالا اشاره کنیم . با استفاده از رنگهای زمینه گرم این کالا ها را زیبا کنید و از تماشا آن لذت ببرید . برای متمایز کردن و ایجاد جلایی بیشتر حتما از این قوس زیبا استفاده کنید و آن را نادیده نگیرید .

سینک-ظرفشویی-بتنی

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …