مدلهای مختلف جا کفشی

جا کفشی دارای مدلها و نیز الگوهای مختلف و متفاوتی است . با استفاده از این کالا شما قادر هستید راهروی ورودی خانه خود را تمیز ، مرتب و منظم کنید . جاکفشی در طرح ها و اندازه های مختلف موجود است . این کالا از مواد مختلفی مانند چوب، فلز، پلاستیک یا بامبو ساخته می شود. بیشتر طراحان از در بین این همه متریال بیشتر از چوب استفاده می کنند ، دلیل این برتری به خاطر مدلها و نیز اشکال مختلف چوب است ، این ماده به آسانی با هر سبکی ست می شود .

مدلهای مختلف جا کفشی

وجود الگوهای مختلف و نیز متفاوت این کالا به شما عزیزان اجازه می دهد عاقلانه تر و نیز با دید بازتری جاکفشی خود را انتخاب کنید و به کمک آن به محیط زندگی خود نظم خاصی بدهید . در ادامه مقاله آتیناک برترین مدلهای این شی را برای شما عزیزان شرح می دهیم تا ایده بگیرید .

مدلهای مختلف جا کفشی

همین طور که در بالا برای شما عزیزان شرح دادیم جاکفشی دارای مدلها و نیز الگوهای مختلفی است . اولین کاری که باید برای انتخاب یک جا کفشی ایده ال انجام دهید سرچ کردن در اینترنت است و نیز پیدا کردن مدلهای مختلف جا کفشی . به خاطر داشته باشید که دو نوع جاکفشی مختلف وجود دارد .

مدلهای-مختلف-جا-کفشی

نوع اول بصورت آزاد ایستاده و دارای پایه چوبی یا پلاستیکی است . نوع دوم دارای پایه فلزی یا پلاستیکی است که به دیوار متصل می شود. حال که دو گروه اصلی جاکفشی را دریافتید حالا نوبت آن است مدلهای مختلف آن را ببینید تا بتوانید راحتتر مدل مورد نظر خود را پیدا کنید و از شلوغی رهایی پیدا کنید .

جاکفشی کمدی

آیا به فضایی برای ذخیره سازی و نیز نظم بخشیدن به کفش ها نیاز دارید ؟ اگر این موضوع برای شما اهمیت دارد باید بدون هیچ تردیدی جاکفشی کمدی را انتخاب کنید و از این طریق نظم خاصی به کفش های خود دهید . جالب است بدانید فضای بالایی این جاکفشی یک مبلمان محکم است . شما قادر هستید در زمان تعویض کفش بر روی سطح این کالا بنشینید و کار کفش خود را تعویض کنید . وجود ارتفاع های کوتاه و بلند در این شی به شما اجازه می دهد حتی کفش های پاشنه دار را درون آن قرار دهید ، بدون آن که آنها را خم کنید .

جا کفشی لوله ای

آیا به دنبال جا کفشی جمع و جور و مناسب هستید . به طور کلی شما قادر هستید با استفاده از چند لوله پی وی سی و برچسب های زیر جا کفشی خاصی را برای خود طراحی و پیاده سازی . برای شروع باید از لوله های پی وی سی موجود در خانه و نیز مازاد را خریداری کنید ، به وسیله سنباده برجستگی های سطح این ماده را یک دست و صیقلی کنید .

پس از طی کردن این مرحله آنها را بر روی یک دیگر قرار دهید و با پیچ و مهره آنها راه محکم کنید . اگر مهره و پیچ به تعداد ندارید از چسب استفاده کنید و لوله ها را بر روی هم وصل کنید . برای کاهش هزینه ها اگر برچسب های فانتزی در کنار دارید بردارید و سطح لوله ها را زیبا کنید . دو مزیت اصلی این جا کفشی در این است که فضای کمی را اشغال می کند ، حجم کفش زیادی در داخل آن قرار می گیرد .

دیوار جا کفشی

آیا نمی دانید کفش های دم دستی خود را کجا بگذارید ؟ ما برای رفع این مشکل راه کار اساسی جلو پای شما قرار می دهیم . برای اجرایی این کار شما تنها به یک دیوار نیاز دارید . ابتدا یکی از دیوار های بلا استفاده را پیدا کنید . بعد از این مرحله شما به سه مستطیل چوبی دراز نیاز دارید ، با استفاده از رنگ سطح ساده چوب ها را زیبا و خاص کنید ، چند میخ بردارید و این پایه ها بر روی دیوار نصب کنید . در پایان کار کفش ها را بر روی سطح این چوب ها قرار دهید . این تکنیک حس و حال خوبی را به شما منتقل می کند .

جا کفشی صفحه باز

محبوب ترین طرح جاکفشی، طرح باز با قفسه های چوبی یا فلزی است. قفسه‌های کفش باز می‌توانند دارای درب های کشویی باشند . بسته به فضایی که در اختیار دارید می توانید آن را بزرگ و نیز کوچک بسازید . در جاکفشی باز کفش ها نمایان است ، این موضوع به شما اجازه می دهد آسان یک مدل کفش را انتخاب و از آن استفاده کنید . اگر فرد تمیزی هستید تردید را کنار بگذارید و از این سبک جا کفشی استفاده کنید .

جا کفشی زیر تختی

راه های زیادی برای استفاده از فضای زیر تخت برای قرار دادن کفش ها وجود دارد. به طور کلی شما قادر هستید از سطل‌های پارچه‌ای پلاستیکی و فلزی گرفته تا قفسه‌های کفش رولینگ و واحدهای برزنتی و نیز اشیا دیگر استفاده کنید و به تعبیری به کفش های خود نظم دهید . برای داشتن ظاهری منظم، به سراغ جعبه های چوبی با دستگیره ها و لهجه های فلزی بروید ، این محصولات زیبایی و نیز جلای فضای زیر تخت را چند برابر افزایش می دهد . نکته : از این تکنیک برای قرار دادن کفش های مجلسی استفاده کنید . با این روش تنها در زمانی که به آنها احتیاج دارید آنها را بر می دارید و از آنها استفاده می کنید .

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …