مدلهای مختلف جا جواهری ، از اشکال قدیمی تا به روزترین مدلها

جا جواهری مرسوم ترین شی است که دختران از سن نوجوانی تا میانسالی و پیری به آن احتیاج دارند . به علت درخواست و توجه بالایی مشتریان ، طراحان تصمیم گرفتند با استفاده از ابزارهای مرسوم و نیز متریال های مختلف این کالا را در اشکال مختلفی طراحی کنند و در اختیار خانم ها قرار دهند تا بتوانند به کمک آنها اتاق خود را دکوراسیون کنند و از طرفی تمام منسوجات خود را در یک مکان جمع آوری کنند .

مدلهای-مختلف-جا-جواهری-،-از-اشکال-قدیمی-تا-به-روزترین-مدلها

شاید برای شما هم سوال شده باشد این کالا دارای چه مدلهایی است ؟ کدام اشکال آن مرسوم تر است ؟ در زیر به تشریح و توضیح این نکات مهم می پردازیم . با ما همراه باشید .

جعبه جواهرات یکی از محبوب ترین وسایل مورد استفاده ی دختران می باشد. این وسیله چنان محبوب و کاربردی است که در هر منزل تقریبا یک عدد روی میز دختر یا خانم آن خانه وجود دارد.

این وسیله یکی از محبوب ترین کالاهایی هست که بیشتر خانم ها دوست دارند یکی از مدلهای این کالا را داشته باشند و از آن استفاده کنند . به طور تنها نیاز نیست هزینه زیادی را پرداخت کنید تا این کالا را برای خود بخرید بلکه می توانید با کمترین هزینه آن را بسازید و به وسایل و طلاجات خود نظم دهید .

الگوهای مختلف جا جواهری

از گذشته تا به امروز می توان در تمامی دوره های تاریخ از علایق خانم ها به جواهر و زیور آلات یاد کرد . در گذشته های دور نیز خانم ها از این گونه وسایل به عنوان وسایل زینتی مورد استفاده قرار می دادند.امروزه در کشور ما نیز استفاده از جواهرات بخشی از فرهنگ جامعه ما محسوب می شود .

شما قادر هستید از ترکیبات و نیز مواد پیرامون خود استفاده کنید و به بهترین شکل این تجهیزات را برای خود طراحی و اجرا کنید و به تعبیری از نگاه کردن به آن نهایت لذت و آرامش را ببرید .

الگوهای-مختلف-جا-جواهری-

جا جواهری سنگی

برای ساخت و تولید این جا جواهری زیبا شما به مقدار زیادی برش های سنگ در ابعاد مختلف و نیز میله آهنی نیاز دارید . بعد از خرید و تهیه این وسایل کار را استارت بزنید و با دقت بالایی آغاز کنید .

به طور کلی شما قادر هستید با استفاده از سنگ مدلهای مختلف جا جواهری را برای خود بسازید و از آنها به بهترین نحوه استفاده کنید . وجود ترکیب رنگی مختلف سنگها به شما اجازه می دهد سنجیده شده عمل کنید و به بهترین شکل این باکس ها را برای خود طراحی کنید .

جا-جواهری-سنگی

جا جواهری سرامیکی گوزن

برای ساخت و تولید این جا جواهری شما به یک گوزن سرامیکی و پالت قرار گیری احتیاج دارید . بعد از خرید و تهیه این مواد باید با دقت بالا کار را استارت بزنید و شروع به طراحی و ساخت این جا جواهری متمایز کنید . این کالا در کنار سادگی به میز آرایش شما جلا و جبروت خاصی را منتقل می کند .

جا-جواهری-گوزن-سرامیکی

جا جواهری صندلی مخمل

برای ساخت و تولید این جا جواهری شما باید از ماکت مبلمان مخملی استفاده کنید . به طور کلی شما برای تولید این کالا به پارچه مخمل ، پایه های آنی ، آینه ، ابر فشرده ، پارتیشن جا جواهری و تجهیزات دیگر نیاز دارید . بعد از خرید و تهیه این ترکیبات کار را استارت بزنید و با دقت و نیز توجه بالایی آن را جلو ببرید . همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ما تنها با استفاده از پارچه مخمل کوبیده سرخابی این کالا را تهیه کرده ایم .

جا-جواهری-صندلی-مخمل

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …