مدلهای مختلف آشپزخانه براساس سبک

مدلهای مختلف آشپزخانه براساس سبک چه است ؟ هر خانه متفاوت است و هر مجموعه ای منحصر به فرد ، این فضا ها را می توانید براساس سبک های مختلف و متنوع این مکان را برای خود و عزیزانتان دکوراسیون کنید . با استفاده از تجهیزات ارگانیک و غیر طبیعی قادر هستید این مکان را به بهترین شکل دیزاین کنید .

مدلهای-مختلف-آشپزخانه-براساس-سبک

مدلهای مختلف آشپزخانه براساس سبک

با استفاده از تجهیزات مختلف قادر هستید این مکان را متمایز و خاص کنید . برای دیزاین این مکان شما باید از قوانین تعادل و نیز توازن استفاده کنید . با این تکنیک قادر هستید ابعاد و نیز اندازه آشپزخانه خود را افزایش دهید . آشپزخانه‌های کوچک نیازی به احساس شلوغی و کسل‌کننده بودن ندارند . در ادامه مقاله سبک مختلف و زیبا را برای آشپزخانه‌های کوچک بررسی می‌کنیم که فراتر از دو سبک مدرن و سنتی است.

مدلهای-مختلف-آشپزخانه-براساس-سبک

آشپزخانه معاصر

ابتدایی ترین سبک استایل معاصر است ، این سبک بسیار ساده، ظریف و مناسب ، متمایز و محدود است . آشپزخانه های سبک معاصر تعادل شدیدی بین دو سبک مدرن و مینیمال است . به طور کلی سطوح صیقلی را با قفسه های چوبی هوشمند ، کابینت ها و رنگ های عمدتاً خنثی از نشانه های این الگو است . رنگ سفید غالب ترین کاربن برای این استایل است . می توانید این آشپزخانه را با لهجه های چوبی دکوراسیون کنید .

آشپزخانه-معاصر

آشپزخانه کلاسیک

شما فکر می کنید که عناصر کلاسیک طراحی خانه های مزرعه به خوبی با فضای کوچک آشپزخانه سازگار نیست ، ولی بهتر است بدانید این اندیشه اشتباه است . اگر عاشق تجهیزات طبیعی و ارگانیک است باید از این استایل بدون هیچ نگرانی و فکری استفاده کنید . بایستی از خطوط مشخص و نیز کاربن روشن برای دکوراسیون و نیز دیزاین این مکان استفاده کنید . برای خرید و نیز تهیه پارامترهای این سبک باید وقت زیادی را صرف کنید .

آشپزخانه-کلاسیک

آشپزخانه روستیک

برای دکوراسیون و دیزاین این آشپزخانه باید از وسایل و نیز تجهیزات دم دستی و ارگانیک استفاده کنید . این متریال ها باید خام و بدون تراش کاری و نیز پرداخت کاری باشد . بهتر است تا جای امکان از کاربن های روشن و ساده استفاده کنید . برای پوشش دادن ساختار کف این مکان باید از چوب های خام استفاده کنید .

آشپزخانه-روستیک

آشپزخانه صنعتی

سبک صنعتی همه چیز در مورد کارایی به آن نیاز دارید . برای اجرا و پیدا سازی این الگو باید زاویه های اضافی را حذف کنید . شما باید باور داشته باشید که این سبک بهترین الگو برای دکوراسیون آشپزخانه صنعتی است . به طور کلی وجود میزهای فولادی درخشان، قفسه های لبه دار، دیوارهای آجری نمایان، لوله های مجرای بیرونی در فضای باز و خیلی از نشانه های این الگو است .

با این استایل شما یک آشپزخانه منسجم و یکپارچه در اختیار دارید . ترکیب این پوشش‌ها و عناصر مختلف نیازمند مراقبت و هم برنامه‌ریزی مناسب است. مهندسان و نیز طراحان این سبک از چراغ های متمایز و خاص برای دکوراسیون این مکان استفاده می کنند .

آشپزخانه-صنعتی

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …