مبل مدولار و انواع مدلهای آن

آیا میدانید انواع مدلهای مبل مدولار چیست و چه فواید و خواصی دارد ؟ برای درک و رسیدن به جواب این سوال و نیز کشف مدلهای مختلف مبلمان مدولار خالی از لطف نیست همراه ما باشید . شما قادر هستید با استفاده از پارچه ها و نیز تجهیزات دیگر مبلمان خود را طراحی و پیدا سازی کنید و به عبارتی از نگاه کردن به آن نهایت لذت را ببرید .

مبل مدولار و انواع مدلهای آن

برای ساخت این مبلمان شما تنها به پارچه های مرغوب ، چوب و بافت های دیگر نیاز دارید . طراحی مدولار معمولاً بر اساس طیف وسیعی از اجزای ضروری است که می توان آنها را جداگانه انتخاب کرد و با هم ترکیب کرد و تعداد نامحدودی از پیکربندی ها را ایجاد کرد .

مبل-مدولار-و-مدلهای-مختلف-آن

سبک خود را انتخاب کنید، پارچه ها را مطابقت دهید و چیزها را با هم ترکیب کنید تا قطعه منحصر به فرد خود را بسازید . قبل از هر اقدامی هر آنچه در تصور و فکر خود دارید را یادداشت و طراحی کنید و سپس محصولی را بسازید که با نیاز و خواسته های شما مطابقت دارد .

انواع مدلهای مبل مدولار

مبلمان مدولار دقیقا یک وسیله شخصی است ، شاید با خود بگویید یعنی چی ؟ به طور کلی این سبک مبلمان به شما اجازه می دهد هر آنچه در تصور خود دارید را به واقعیت تبدیل کنید و به طور کلی از نگاه و نیز استفاده کردن این سبک مبلمان نهایت لذت و آرامش را ببرید . در زیر مدلهای مختلف و متفاوت مبلمان مدولار را برای شما عزیزان شرح می دهیم تا ایده بگیرید و به بهترین نحوه از آنها استفاده کنید .

مبل-مدولار--و-انواع-مدلهای-آن

مبلمان مدولار مدرن

این مبل مدولار انتخابی ایده آل برای ارتقای راحتی و سبک یک خانه مدرن است. فرم براق، لوله کشی ظریف و نمایه وسیع آن، راه حلی کاربردی و در عین حال مینیمالیستی برای استراحت ارائه می دهد . کاراکتر مدولار به شما این امکان را می‌دهد که منطقه را بر اساس ترجیحات و فضای کف موجود سفارشی کنید . در حالی که لایه‌های مخملی، صندلی عمیق و طراحی جادار مهمانان را به نشستن و استراحت دعوت می‌کند . برای دکوراسیون خانه های سبک مدرن ، معاصر و بخشی از سبک ها قادر هستید از این مبلمان استفاده کنید .

انواع-مدلهای-مبل--مدولار

مبل مدولار کوچک

این مجموعه کاملاً منحصر به فرد از صندلی عشق و عثمانی دارای طراحی بسیار راحت و قابل تنظیم است . طراحی 3 لایه و چند منظوره آن به شما امکان می دهد چیدمان عالی را برای هر فضایی تنظیم کنید و آن را به سرعت و به راحتی سفارشی کنید .

مبل-مدولار-کوچک

این یک انتخاب ایده آل برای اتاق های کوچکتر است: به عنوان یک مینی سالن، صندلی اضافی برای مهمانان، یا یک فضای مناسب مطالعه، کار عمل می کند. عثمانی‌ها می‌توانند به‌ عنوان میز کناری عمل کنند، در حالی که کنار هم قرار می‌گیرند، یک میز بازی بزرگ یا پد نشیمن را تشکیل می‌دهند. در نهایت، اگر آن را به طور کامل تا کنید، یک تخت کوئین سایز خواهید داشت .

مبل مدولار منحنی

یک ست مبل منحنی مدرن که یادآور گودال های گفتگوی اواسط قرن است، می تواند سبک هر طراحی داخلی اتاق نشیمن را ارتقا دهد. راحت، راحت است، ظرفیت صندلی استثنایی را با فضای پای فراوان ارائه می‌دهد. تنظیمات دایره ای برای یک اتاق نشیمن و همچنین یک اتاق انتظار یا یک قاب فلزی اداری با دوام ایمن روکش چرمی که می تواند در برابر استفاده های سنگین مقاومت کند، مناسب است. این مجموعه دارای یک میز چای خوری و دسته های اضافی برای اطمینان از راحتی بالایی است .

مبل-مدولار-منحنی

مبل مدولار کودک

این صندلی راحت برای کودکان می تواند به راحتی به میز یا حتی تخت خواب تبدیل شود. کودک شما می تواند از تخیل استفاده کند تا به تنهایی ترتیبات نشستن خود را بیابد، چه برای میزبانی از یک دوست کوچک یا یک باغچه اسباب بازی. فوم محکم می تواند فعالیت های زیادی را تحمل کند. اثاثه یا لوازم داخلی قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند تا زمان بازی واقعاً بی خیالی داشته باشند .

مبل-مدولار-کودک

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …