لوسترهای مختلف برای دکوراسیون آشپزخانه

لوستر های مختلفی برای دکوراسیون آشپزخانه وجود دارد . مرسوم ترین مدلهای این کالا آویز جدا گانه و لوسترهای فانتزی است . برای زیباتر شدن استایل این اشیا شما می توانید از چراغ های فانتزی و متعلقات دیگر استفاده کنید . در این مقاله انواع مدلهای چراغ برای جزیره و محیط آشپزخانه را برای شما عزیزان همراه جمع آوری کرده ایم تا ایده بگیرید و بهترین را انتخاب کنید و از تماشا کردن آن نهایت لذت را ببرید .

قبل از خرید لوستر خود چند سوال مهم و اساسی را از خود بپرسید تا بتوانید دقیق تر لوستر خود را برگزینید . این سوالات به شرح زیر است : آیا به دنبال نورپردازی کارآمد برای روشن کردن مواد غذایی خود هستید؟ یا ترجیح می دهید هنگام صرف غذا در پیشخوان، نور محیطی ملایم را برای ایجاد روحیه ای آرام برای شما ایجاد کند ؟

لوسترهای-مختلف-برای-دکوراسیون-آشپزخانه

لوستر های مختلف برای دکوراسیون آشپزخانه

ما مدت‌هاست بر این باور بوده‌ایم که لامپ مناسب می‌تواند مانند جواهراتی محیط آشپزخانه شما را پر زرق و برق کند و به تعبیری حس خوب را به آن انتقال دهد . از نظر اصول معماری داخلی یک محصول پر رزق و برق باعث می شود همه جزئیات بیشتر به چشم بیایند و حس خوبی را منتقل کنند .

لوستر های مختلف برای آشپزخانه

بهتر است بدانید محیط و فضایی آشپزخانه بدون این کالا هیچ ارزش ندارند و به تعبیری زیبا دیده نمی شود . با استفاده از الگوها و نیز مدلهای مختلف لوستر قادر هستید خانه آشپزخانه را زیبا کنید . در زیر مرسوم ترین مدلهای این کالا را برای شما عزیزان شرح می دهیم تا ایده بگیرید و به بهترین شکل از آنها استفاده کنید . با ما همراه باشید .

مدلهای مختلف لوستر برای دکوراسیون آشپزخانه

مدلهای-مختلف-لوستر-برای-دکوراسیون-آشپزخانه

لوستر مدرن سفید طلایی

یکی از مرسوم ترین و پر کاربرد ترین تجهیزات نور پردازی برای آشپزخانه لوستر مدرن سفید ، طلایی است . استایل مخروطی شکل این لوستر آن را از الباقی مدلها معروف کرده است . برای دیزاین و ساخت این لوستر شما به یک ورق آهنی نازک نیاز دارید .

با استفاده از ابزارهای مخصوص ابتدا باید ورق را شکل دهید ، پس از این کار آن را به وسیله منگنه محکم کنید و به آن شکل دهید ، در انتها برچسب سفید را بر روی بستر خارجی و نیز برچسب طلایی را بر روی ساختار داخلی لوستر بزنید ، در پایان پاترون و سیم ای که از قبل با استفاده از اسپری طلایی رنگ کرده اید را بر روی باکس لوستر نصب کنید .

این لوستر به طرز باورنکردنی محیط شما را زیبا و خاص می کند و به شما حس مثبتی را انتقال می دهد . اگر آشپزخانه مینیمال دارید باید تردید را کنار بگذارید و از این لوستر استفاده کنید ، زیرا کاربن رنگی آن ابعاد و نیز متراژ آشپزخانه شما را افزایش می دهد .

لوستر-مدرن-سفید-نقره-ای

لوستر توپی طلایی

برای ساخت و تولید این لوستر زیبا شما به دو میله نگه دارنده طلایی ، پاترون ، سیم ، حباب های شیشه ای غیر شفاف گرد و تجهیزات دیگر نیاز دارید . بعد از خرید این محصولات ابتدا باید با استفاده از دستگاه جوش ، پیچ و مهره این ترکیبات را به یکدیگر وصل کنید تا بتوانید یک محصول یکپارچه بسازید .

بعد از این مراحل شما قادر باید محل قرار گیری پاترون ها را مشخص کنید و با دقت بالایی آنها را نصب کنید . در انتهایی کار به تعداد 6 پاترون شیشه ای نیاز دارید که به کمک آنها کار را تکمیل کنید . این لوستر آویز را می توانید در ابعاد و نیز اندازه های مورد نظر خود تولید کنید . نور ساطع شده از این تجهیزات جلا و زیبایی کار را افزایش می دهد .

لوستر-توپی-طلایی

چراغ فانوسی

برای دیزاین و تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود می توانید از لوستر الگویی فانوسی استفاده کنید و به تعبیری این محیط را برای خود و عزیزانتان زیبا کنید و از حضور در محیط نهایت لذت را ببرید .

به طور کلی برای ساخت و تولید این کالا شما به قاب فانوس ، پاترون ، لامپ ، حلقه های آهنی احتیاج دارید . بعد از خرید و تهیه این ترکیبات بهتر است کار را استارت بزنید و با دقت بالایی آن را جلو ببرید . اگر فضایی آشپزخانه شما بزرگ است به شما پیشنهاد می کنیم از سه عدد از این لوسترها استفاده کنید تا بتوانید نور مورد نیاز آشپزخانه خود را به صورت دقیق تامین کنید .

این سبک لوستر بسیار قدیمی و نوستالژیک است ، به همین دلیل بهتر است دقیق و اصولی ساخته شود تا بتواند حس خوبی را به شما منتقل کند . توجه نکردن به این موضوع ارزش کار را به طرز باورنکردنی کاهش می دهد .

چراغ-فانوسی

لوستر طرح کره زمین

برای ساخت و تولید این لوستر شما به مفتول ، لامپ ، سیم ، کابل ، پاتروم ، اسپری رنگ و تجهیزات دیگر نیاز دارید . حال که این ترکیبات را خریداری کرده اید بهتر است کار را استارت بزنید و با دقت بالایی آن را شروع کنید . این سبک لوستر دارای استایلی به شدت متمایز و خاص است ، از این رو اگر از لوستر های قدیمی خسته شدید به شما پیشنهاد می کنیم دست به کار شوید و این محصول زیبا را برای خود طراحی کنید .

چراغ طرح کره زمین

لوستر هندسی

لوستر های هندسی دارای اشکال و مدلهای مختلف و متنوعی هستند . به طور کلی شما قادر هستید با استفاده از مفتول آنها را شکل دهید و هر مدلی که می پسندید را بسازید . برای تولید این تجهیزات شما به رشته های مفتول برنجی ، دستگاه جوش ، انبر ، سیم و پاتروم نیاز دارید .

حال که مواد خود را خریداری کردید بهتر است ابتدا طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و کار را استارت بزنید . این مفتول ها را قادر هستید به صورت اشکال مختلف تولید کنید و از تماشا کردن آن نهایت لذت را ببرید .

لوستر-هندسی

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …