قانون ساده دکوراسیون برای چیدمان مبلمان

قوانین و نیز اصولی ساده و مشخصی برای دکوراسیون و چیدمان مبلمان وجود دارد . دکوراسیون صندلی می تواند یک کار دلهره آور و نیز هیجان انگیز باشد . زمانی که با یک اتاق خالی روبرو می شوید، پر کردن آن به گونه ای که هم کاربردی و هم از نظر زیبایی شناسی دلپذیر باشد، می تواند کاری طاقت فرسا به نظر برسد. ما در این مقاله آتیناک پسعی کرده ایم مدلها و نیز اشکال مختلف و نیز متفاوت این محصول را برای شما عزیزان توضیح می دهیم تا در کنار کسب اطلاعات بیشتر بتوانید آن را به بهترین شکل که در تصور و نیز اندیشه خود دارید چیدمان کنید .

نکات-ساده-دکوراسیون-برای-چیدمان-مبلمان

ایجاد یک نقطه کانونی

هرگز قدرت یک نقطه کانونی در یک اتاق را دست کم نگیرید. گاهی اوقات آنها به طور طبیعی ظاهر می شوند، مانند اگر شما یک پنجره برجسته یا یک شومینه داخلی دارید، در حالی که ممکن است لازم باشد خودتان آنها را بسازید، مانند پایه های تلویزیون و تلویزیون. نقطه کانونی انتخابی شما هر چه باشد ، تصمیم بگیرید و به آن پایبند باشید. با استفاده از قوانین دکوراسیون مبلمان قادر هستید آن را در کل فضای خود پخش کنید و از تماشا کردن آن لذت ببرید .

نحوه چیدمان مبلمان

اندازه‌گیری دقیق اتاق تعیین می‌کند که چقدر می‌توانید مبلمان خود را از دیوارها دور کنید، به طور کلی در یک فضای کوچک، می‌خواهید با قرار دادن چند سانتی‌متر بین قسمت‌های پشتی مبلمان و قسمت‌های کوچک آن، فضای کمی برای تنفس را ایجاد کنید. با استفاده از این تکنیک شما قادر هستید به بهترین شکل موجود در اتاق یک نظم خاص و دقیق ایجاد کنید . درک بهتر روش های چیدمان مبلمان به شما حس خوبی را منتقل می کند .

نحوه-چیدمان-مبلمان

ایجاد مناطق گفتگو

مردم به طور طبیعی باید بتوانند بدون نیاز به داد فریاد زدن در اتاق با یکدیگر صحبت کنند . به طور کلی باید مبل‌ها و صندلی‌ها را طوری قرار دهید که روبه‌روی یکدیگر قرار بگیرند (نه لزوماً مستقیم، بلکه نزدیک)، و به‌ قدری نزدیک باشند که افراد بتوانند بدون بلند کردن صدای خود صحبت کنند. اگر اتاق خیلی بزرگ است، چندین ناحیه مکالمه ایجاد کنید.

تاثیر نور بر نحوه دکوراسیون مبلمان

نور یکی از مهم ترین عناصر هر اتاق است و اغلب اوقات از آن غفلت می شود. همیشه از ترکیبی از نورهای سقفی، چراغ های کف، و چراغ های رومیزی (و در صورت امکان، دیوارکوب ها) استفاده کنید. یک لامپ کف در انتهای مبل یا پشت یک صندلی تاکیدی عالی به نظر می رسد. چراغ های رومیزی روی میزهای کناری، قفسه ها و حتی مانتل ها زیبا به نظر می رسند. نورپردازی باید در سطوح مختلف قرار گیرد تا به درستی متعادل شود، بنابراین از انواع وسایل به صورت آزادانه در سراسر اتاق خود استفاده کنید.


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …