فلاور باکس و انواع مدلهای آن

برای دکوراسیون خانه خود می توانید از مدلها و نیز اشکال مختلف و متفاوت باکس گل گچی استفاده کنید . برای ساخت این کالا شما به مقداری پودر گچ ، مقداری آب ، قالب و نیز وسایل طراحی نیاز دارید ، بعد از تهیه و نیز خرید این ترکیبات بهتر است شروع به ساخت و نیز ایجاد این باکس زی با کنید . مقداری پودر گچ را با کمی آب ترکیب کنید ، حال که این ماده آماده شده است ترکیب مورد نظر را در قالب بریزید .

فلاور-باکس-و-انواع-مدلهای-آن

فلاور باکس و انواع مدلهای آن چه است ؟ فلاور باکس یک جعبه کاشت است که معمولاً برای اهداف تزئینی برای پرورش گل مورد استفاده قرار می گیرد . اگرچه جعبه گل را می توان با گل ها و گیاهان خوراکی نیز تکمیل کرد . فلاور باکس اغلب دارای مدلها و نیز اشکال مختلف و متفاوتی است . اگر علاقه شدیدی به این گل و گیاه دارید باید از این باکس زیبا استفاده کنید و به بهترین شکل محیط خود را دکوراسیون کنید . در این مقاله آتیناک به تشریح این باکس زیبا می پردازیم .

فلاور باکس و انواع مدلهای آن

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم . جعبه کاشت در اصل همان ظرفی است که شما قادر هستید گلها و نیز متریال های آن را در داخل آن قرار دهید . در برخی موارد فلاور باکس زیر پنجره ها نصب می شود که در این صورت اغلب به عنوان جعبه پنجره شناخته می شوند .

فلاور-باکس-و-انواع-مدلهای-آن

این مدل جعبه گل برای خانه های شهری محبوب است . به طور کلی از فلاور باکس ها همچنین می توان برای خط کشی عرشه ها، پیاده روها و ایوان ها استفاده کرد . وجود الگوها و نیز مدلهای مختلف به شما اجازه میدهد آزادانه یک مدل را انتخاب کنید .

باکس شیب دار

یکی از محبوب ترین الگوهای فلاور باکس مدل شیب دار است . این باکس گل برای فضاهای باز و عریض مناسب است . به طور کلی برای افزودن برخی از جذابیت های بصری به فضا قادر هستید از این باکس زیبا استفاده کنید .در مجموع توصیه می‌کنیم کاشت‌ های مربعی و افقی را برای این گلخانه‌های شیب‌دار که مانند پرتوهای خورشید هستند انتخاب کنید .

جعبه گل ال

یک جعبه کاشت L شکل می تواند به خوبی در گوشه ای قرار بگیرد یا در کنار جعبه های دیگر ، این باکس های گل دارای مدلها و نیز اشکال متنوع و خاصی است . شما قادر هستید از ترکیب رنگی این جعبه زیبا استفاده کنید و به طور کلی جلا و نیز درخشش محیط خود را چند برابر افزایش دهید . این جعبه ها به طرز شگفت انگیزی دارای ابعاد مختلفی است ، شما قادر هستید براساس ابعاد و نیز اندازه محیط خود از این کالای زیبا استفاده کنید .

باکس گل گچی

برای دکوراسیون خانه خود می توانید از مدلها و نیز اشکال مختلف و متفاوت باکس گل گچی استفاده کنید . برای ساخت این کالا شما به مقداری پودر گچ ، مقداری آب ، قالب و نیز وسایل طراحی نیاز دارید ، بعد از تهیه و نیز خرید این ترکیبات بهتر است شروع به ساخت و نیز ایجاد این باکس زیبا کنید . مقداری پودر گچ را با کمی آب ترکیب کنید ، حال که این ماده آماده شده است ترکیب مورد نظر را در قالب بریزید و اجازه دهید سطح محصول خشک شود ، حالا نوبت خارج کردن گلدان از درون قالب و نیز کاشتن کاکتوس است . اگر به فکر طرح انداختن بر روی این باکس هستید ، طرح را قبل از خشک شدن کامل این محصول اجرا کنید ، بهتر است بدانید ، انجام این کار بعد از خشک شدن باکس امکان پذیر نیست .

باکس-گل-گچی

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …