ساخت و طراحی دفتر کار در خانه

ساخت-و-طراحی-دفتر-کار-در-خانه

برای طراحی دفتر کار در خانه شما باید سنجیده شده و دقیق اقدام به خرید و نیز تجهیزات کنید تا قادر باشید به بهترین شکل که در تصور و اندیشه خود دارید فضا را متحول کنید و از محیط کار و فعالیت خود لذت ببرید . یک فضای کاری اختصاصی در خانه به شما کمک می کند تا حواس پرتی های خانه را کنار بگذارید و روی کار تمرکز کنید .

از متریال ها و ترکیبات مختلف و متنوع استفاده کنید و به بهترین شکل موجود خانه خود را منظم کنید . به وسیله قدرت خیال پردازی و طراحی خود هر آنچه در تصور خود دارید را به واقعیت تبدیل کنید . از یکی از این سبک ها الهام بگیرید و به کمک آن خانه خود را متحول کنید .

ساخت-و-طراحی-دفتر-کار-در-خانه

برای دریافت حس مثبت از فضا بهتر است تا جای امکان وسایل و تجهیزات پر سر و صدا و تحریک کننده را از محیط خانه خارج کنید . حذف این تجهیزات حس خوبی را به شما منتقل می کند .

توجه کردن به این موضوع حس خوبی را به شما منتقل می کند . با ما همراه شوید تا ایده بگیرید و هر آنچه در تصور و فکرتان هست را به واقعیت تبدیل کنید . در زیر طراحان و معماران آتیناک در خصوص یک دفتر کاری ایده آل صحبت می کنند . با استفاده از این تکنیک به تعبیری شما اصلا دوست ندارید از محیط اتاق خواب خود حتی برای انجام کارهایی مهم و ضروری خارج شوید .

اصول مهم طراحی دفتر کار در خانه

وقتی از خانه کار می کنید، مرزهای بین زندگی کاری و زندگی خانگی ممکن است مبهم شود . به هر حال، کار از خانه به این معنی است که شما همیشه در محل کار هستید ، در نتیجه ، باید اقداماتی را برای ایجاد تفکیک بین زندگی خانگی و زندگی کاری خود انجام دهید.

قبل از هر اقدامی بهتر است سنجیده شده و دقیق محیط خانه خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید هیچ فضایی را خالی نگذاشته اید ، این تکنیک از پرت شدن هوا جلوگیری می کنید . حال که این مرحله طی کرده اید بهتر است ترکیب رنگی خود را انتخاب کنید و با دقت بالا کار را جلو ببرید . با ما همراه شوید تا بیاموزید چه باید بکنید .

مجهز بودن اتاق کار

صرف نظر از اینکه چه نوع کاری انجام می دهید ، دفتر کار شما در خانه باید شامل ابزارهایی باشد که به شما امکان انجام کارتان را می دهد . برای طراحان، این شامل یک کامپیوتر مناسب و سایر تجهیزات مرتبط (اسکنر، تبلت، چاپگر، نمایشگر دوگانه ، هر آنچه که برای انجام کار به خوبی نیاز دارند ) .

مجهز-بودن-اتاق-کار

شما همچنین به مبلمان و لوازم اداری اولیه نیاز دارید. خرج کردن پول برای تجهیزات و لوازم برای بسیاری از مراجعه کنندگان کار دشوار است ، اما در برخی موارد ضروری است . شما باید ارزیابی کنید که چگونه می توانید پول خود را خرج کنید که شما را در موقعیتی قرار می دهد که کارآمدتر کار کنید یا کیفیت بالاتری تولید کنید . در این موارد، هزینه سرمایه گذاری در کسب و کار شما است که باید درآمد بیشتری را به همراه داشته باشد .

ایجاد فضایی جدا در اتاق کار

یکی از سخت ترین چیزها در مورد کار از خانه ، جدایی کار از بقیه زندگی است. دانستن اینکه چه زمانی باید کار کنید و چه زمانی باید استراحت کنید و وقت خود را با خانواده یا دوستان سپری کنید، چالشی است که معمولاً در یک شغل اداری معمولی با آن مواجه نخواهید شد . چالش دیگر این است که احساس کنید حتی زمانی که وقت استراحت فرا رسیده است باید کار کنید .

ایجاد-فضایی-جدا-در-اتاق-کار

با حفظ یک دفتر کار خانگی که از بقیه خانه شما جدا است، مرز مشخصی بین این دو وجود خواهد داشت. مطمئناً، کار کردن با ساعات طولانی‌تر از آنچه که احتمالاً باید باشد، همچنان آسان خواهد بود . ایجاد یک جداسازی فیزیکی در فضا اولین قدم عالی است که باید آن را اجرا کنید و آن را سهل ندانید . علاوه بر این، به شما کمک می کند تا فضای کاری خود را سازمان دهی دهید و از آن لذت ببرید .

افزایش سکوت و آرامش در محیط خانه

برای افزایش در محیط خانه بهتر است تجهیزات مازاد را روی فضایی کار خود حذف کنید و به تعبیری به فضا شکل و استایل دهید . به طور کلی برای به حداکثر رساندن کارایی و انجام کارهای لازم، داشتن دفتری دور از سروصدا ضروری است. همه ما ترجیح نمی دهیم در سکوت کار کنیم، بسیاری از افراد در حین کار به موسیقی گوش می دهند. این خوب است .

افزایش-سکوت-و-آرامش-در-محیط-خانه

به طور کلی از صداهای مزاحم باید اجتناب کنید . با این تکنیک می توانید فضایی داشته باشید که در کنار کامل بودن حس عالی را منتقل می کنید. با استفاده از وسایل مهم و اساسی از شلوغ شدن فضا جلوگیری کنید و به تعبیری حس خوب را به کاربر انتقال می دهید .

افزودن راحتی به اتاق کار خانگی

احتمالاً هیچ جای دیگری وجود ندارد که به اندازه دفتر کار خود در آنجا وقت بگذارید . حال که قرار است ساعات زیادی را وقت بگذارید، راحتی ضروری است. یک محل کار راحت باعث کارایی بهتر و کار لذت بخش تر می شود .

افزودن-راحتی-به-اتاق-کار-خانگی

ایجاد یک دفتر کار راحت شامل چندین عامل مختلف است . البته صندلی ای که روی آن می نشینید و میزی که روی آن کار می کنید تاثیر زیادی خواهد داشت . چیزهای دیگری مانند اندازه و چیدمان اتاق و دما نیز می توانند از عوامل باشند که بر روی حس مثبت فضا تاثیرات خوبی به جای می گذارد .

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

انواع-مختلف-لوستر-حصیری

انواع مختلف لوستر حصیری

انواع مختلف لوستر حصیری چیست و چگونه میتوان از آن استفاده کرد ؟نورپردازی آویز حصیری …