ترکیب رنگ سبز زیتونی برای دکوراسیون و چیدمان خانه ایده آل

ترکیب-رنگی-های-سبز-زیتونی-برای-دکوراسیون-و-چیدمان-خانه-ایده-آل

رنگ سبز زیتونی یکی از رنگ های خاص برای استفاده در دکوراسیون منزل میباشد . این رنگ بر روی دیوار ها بسیار شکیل و زیبا است و اگر با رنگ های مناسب ترکیب شود زیبایی آن چند برابر شده و جلوه ای زیبا ایجاد می کند .

اگر دوست دارید فضای منزل شما بزرگتر و دل باز به نظر برسد ترکیب رنگ سفید و سبز زیتونی گزینه فوق العاده ای است . رنگ سبز زیتونی رنگی پرطرفدار بوده و معمولا با احساس آرامش همراه است . اگر از دوست داران طبیعت هستید میتوانید از این ترکیب رنگ برای دکوراسیون و چیدمان خانه خود استفاده کنید و از محیط خود لذت ببرید . در این مقاله به تشریح مکمل های این رنگ می پردازیم . با ما همراه باشید .

ترکیب رنگی های سبز زیتونی

ترکیب-رنگی-های-سبز-زیتونی

بهتر است بدانید رنگ سبز زیتونی به تنهایی رنگ شاد و پر انرژی‌ است . شما قادر هستید از این ترکیب رنگی در هر قسمت از خانه استفاده کنید و از تماشای آن لذت ببرید . بهتر است آن را با رنگ‌های شادی مثل زرد زنبقی یا نارنجی ترکیب کنید . برای مثال اگر از ست رنگ سبز زیتونی برای مبلمان منزلتان استفاده می‌کنید ، بهتر است تعدادی از کوسن‌ها را به رنگ زرد و یا هر رنگ شاد دیگری که دوست دارید، انتخاب کنید . با این کار می‌توانید انرژی فضا را دوچندان کنید . جالب است بدانید این تنالیته زیر مجموعه رنگ سبز است و می توان از آن برای دکوراسیون فضاهای خانه استفاده کرد .

رنگ سبز زیتونی

سبز زیتونی ترکیبی از زرد و سبز است که بسته به نور ، گاهی اوقات می تواند به سمت خاکی کشیده شود . سایه ای آفتاب پرست است که در طبیعت می یابیم و با روح گرمسیری و عجیب و غریب خود اغوا می کند . به عنوان مثال در آسیا با امید و نشاط همراه است . در دکوراسیون داخلی به راحتی با گرما و راحتی قافیه می شود و برای ایجاد فضای دلنشین و آرامش بخش در خانه ایده آل است. علاوه بر این ، رنگ آفتاب پرست با تمام سبک های دکوراسیون سازگار است .

ترکیب رنگهای سبز زیتونی

ترکیب-رنگهای-سبز-زیتونی

در این بخش مقاله میخواهیم به تشریح مکمل های رنگ سبز زیتونی برای چیدمان و دکوراسیون خانه بپردازیم ، با ما همراه باشید .

ترکیب قهوه شکلاتی با سبز

قهوه‌ای شکلاتی یکی دیگر از رنگ‌های زیبا و دلنشینی است که می‌توانید آن را با رنگ سبز زیتونی ترکیب کنید . این ترکیب برای تمام اتاق‌های خانه مناسب است و با این ترکیب رنگ می‌توانید دکوراسیونی کلاسیک داشته باشید . به علاوه رنگ قهوه‌ای شکلاتی رنگی گرم و پر حرارت است و در کنار رنگ سبز زیتونی می‌تواند اصالت خاصی را در منزل شما ایجاد کند . این ترکیب همچنین حس طبیعت و تازگی را در خانه شما جاری می‌کند . برای ایجاد چنین ترکیبی کارهای زیادی می‌توانید بکنید .

ترکیب رنگ ارغوانی و سبز

ترکیب-رنگ-ارغوانی-و-سبز

مکمل رنگ زیتونی در دکوراسیون ، رنگ ارغوانی است. اما می‌توانید دیوارهای سبز زیتونی را با سایه تیره‌تر ارغوانی، یعنی رنگ آلویی ترکیب کنید. رنگ آلویی با سبز زیتونی هماهنگی دارد و تضاد و پایداری مطلوبی را برای اتاق فراهم می‌کند . در حالی که این رنگ می‌تواند یک اتاق را به میزان زیادی تحت الشعاع خود قرار دهد . از لوازم دکوری مانند کوسن‌ها، بالشت‌ها، عکس‌های هنری و فرش در تناژ رنگی متفاوتی استفاده کنید. رنگ آلویی به خوبی با بافت‌ پارچه‌هایی مانند مخمل و نخ پرزدار ترکیب می‌شود و هارمونی را به نهایت می‌رساند.

ترکیب رنگ بنفش و سبز

رنگ سبز زیتونی بر روی دیوارها بسیار شکیل و زیبا می‌شود و برای خانه حس اصالت را به ارمغان می‌آورد. اما زمانی که این رنگ را در کنار رنگ‌های مکمل مناسب به کار ببریم، زیبایی آن چند برابر شده و جلوه‌ای زیبا ایجاد می‌کند . بنفش یکی از این رنگ‌های مکمل است که ترکیبی زیبا با رنگ سبز زیتونی ایجاد می‌کند . این ترکیب را می‌توانید در هر بخش از خانه برای مثال اتاق نشیمن، اتاق خواب و حتی آشپزخانه استفاده کنید . برای این کار لازم است کمی جسارت به خرج دهید و شجاع باشید اما در نهایت تاثیر شگفت‌انگیز آن را به چشم خواهید دید.

ترکیب رنگ سفید و سبز

ترکیب رنگ سبز زیتونی با رنگ سفید فضای آرامش بخش و دلنشینی را می‌تواند ایجاد کند. اگر قصد دارید دیوارهای اتاق نشیمن و یا دیگر بخش‌های خانه را به رنگ سبز زیتونی درآورید ، بهتر است مبلمانی با رنگ سفید برای ترکیب با آن انتخاب کنید . به این ترتیب فضای فوق‌العاده دل باز و دلنشینی خواهید داشت .

به علاوه این ترکیب باعث می‌شود تا فضای خانه شما بزرگتر به نظر رسد.ترکیب رنگ سبز زیتونی با رنگ سفید فضای آرامش بخش و دلنشینی را می‌تواند ایجاد کند . اگر قصد دارید دیوارهای اتاق نشیمن و یا دیگر بخش‌های خانه را به رنگ سبز زیتونی درآورید ، بهتر است مبلمانی با رنگ سفید برای ترکیب با آن انتخاب کنید . به این ترتیب فضای فوق‌العاده دل باز و دلنشینی خواهید داشت . به علاوه این ترکیب باعث می‌شود تا فضای خانه شما بزرگتر به نظر رسد .

ترکیب رنگ یاسی و سبز

ترکیب-رنگ-یاسی-و-سبز

ترکیب زیتونی با صورتی یاسی ، ظاهری روشن و دلنشینی را به دکوراسیون می‌بخشد . آن‌ها در جلوه بخشیدن به بعضی از قسمت‌های تیره‌تر مانند قاب تختخواب یا کمد در اتاق‌ها عالی هستند . این ترکیب رنگی، انتخاب خوبی برای کسانی است که می‌خواهند جلوه‌ای لطیف‌تر به مجموعه وسایل موجود در دکوراسیون منزل ببخشند .

ترکیب رنگ خاکستری و سبز

استفاده از طیف های مختلف رنگ خاکستری در کنار رنگ سبز زیتونی میتواند زیبایی محیط زندگی شما را چند افزایش دهد . به وسیله این ترکیب رنگ میتوانید محیط زندگی خود را زیباتر و خاص تر کنید و تماشای آن لذت ببرید . به طور کلی استفاده از مبلمان چرمی و پرده خاکستری اتاق نشیمن شما را زیبا و آنتیک میکند .


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …