انواع الگوهای دیوار شیشه ای برای دکوراسیون و زیبا سازی فضا خانه و مزایای آن

همان طور که میدانید بیشتر خانه ها امروزه دارای متراِِژ و ابعاد کوچکی هستند ، به طور کلی بایستی به دنبال وسایل تزیینی برای افزایش متراژ خانه باشیم . کمی دقیق باشید و اشیا پیرامون خود را دقیق و اصلی بررسی کنیم . یکی از بهترین وسایل و تجهیزات برای افزایش ابعاد خانه دیوار شیشه ای هست . فواید و خواص این دیوار ها بسیار زیاد و تنوع است . به طور کلی اگر می خواهید خانه خود را پارتیشن بندی کنید و نمی خواهید هیچ یک از وسایل نامنظم باشد بهتر است از این پارتیشن استفاده کنید . در ادامه به تشریح مدلهای این دیوار ها می پردازیم ، با ما همراه باشید .

انواع الگوهای دیوار شیشه ای برای دکوراسیون

انواع-الگوهای-دیوار-شیشه-ای-برای-دکوراسیون

بلوک شیشه

بلوک-شیشه

شاید بارها این بلوک های شیشه ای را دیده باشید و نمی دانید از این تجهیزات چگونه استفاده کنید . در دو الگو شفاف و نیمه شفاف ساخته می شود . این محصول دارای الگوها و مدلهای مختلف و متفاوتی است . شما میتوانید از مدلهای مختلف این ساختار برای زیبا سازی محیط زندگی خود استفاده کنید .

این ترکیبات دارای کاربن رنگ متفاوتی هستند . رنگ، ابعاد ، بافت و فرم شیشه به کار رفته در این بلوک می تواند متنوع باشد . این بلوک از ورود نور مستقیم جلوگیری می کنند . اگر دوست دارید یک حریم شخصی برای خود تان و عزیزانتان ایجاد کنید بهتر است از این الگو آجر رنگی استفاده کنید . با استفاده از این وسیله خاص محیط خانه شما زیباتر و خاص تر می شود .

دیوار ویترایی

یکی دیگر از دیوار های خاص و زیبا برای تزیین و دکوراسیون خانه دیوار ویترایی است . شما قادر هستید از الگو و رنگهای مختلف این کالا استفاده کنید و نمای خانه خود را زیباتر کنید . معماران و طراحان ابتدا از این هنر خاص برای دیزاین و دکوراسیون کلیسا استفاده می کردند . به طور کلی دیوار شفاف و ساده خسته کننده هستند و حس خوبی را به افراد منتقل نمی کنند . بهتر است کمی خلاق باشید و از این محصول زیبا برای دکوراسیون و زیبا سازی خانه خود استفاده کنید . این جداکننده خاص محیط زندگی شما را زیباتر می کند . از این الگو می توانید برای تغییر دکوراسیون فضا خانه استفاده کنید .

شیشه رنگی

شیشه-رنگی

شیشه های رنگی یکی از المان های فانتزی و خاص برای هر خانه هستند . این شی تزیینی دارای ابعاد و اندازه های مختلف و متفاوتی است . به طور کلی این شیشه ها به سه گروه اصلی براق ، مات ، متالینک تقسیم بندی می شوند .

شیشه های متالیک کاملا مسطح و صاف هستند ، از این رو محیط را زیبا تر می کنند . ترکیب رنگی این محصول بسیار متنوع و خاص است ، از این رو شما می توانید آزادانه مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید . اگر از دوست داران دکوراسیون رنگی هستید بهتر است از این شی برای زیبا سازی محیط زندگی خود از چراغ های دکوراتیو و شیشه های رنگی استفاده کنید .

دیوار شیشه ای دو جداره

شیشه دو جداره دارای استایل و تیپ خاصی است . اگر می خواهید یک محیط آرام داشته باشید بهتر است از این متریال استفاده کنید . وجود این متریال حس خوبی را به شما منتقل می کند . برای قاب دیوار شیشه ای قادر هستید از متریال و ساختار های مختلف و متفاوتی استفاده کنید . قیمت دیوار شیشه ای دوجداره بستگی به جنس شیشه، رنگ بندی و طرح آن دارد . حال بهتر است ابتدا وجه موجودی خود را در نظر بگیرید و طبق آن کار خود را جلو ببرید . برای خرید و انتخاب الگوهای دیوار شیشه ای وقت بگذارید و الگو موجود در بازار را به صورت دقیق بررسی کنید .

مزایا

مزایا

کاهش هزینه

موجودی و هزینه اجرا و پیاده سازی کار رکن اصلی یک فعالیت است . به طور کلی شما بایستی از متریال ها و ساختار هایی استفاده کنید که هزینه شما را کاهش می دهد . در مجموع با استفاده از دیوار شیشه ای نه‌ زیبایی و جذابیت فضای شما افزایش پیدا میکند ، بلکه نسبت به دیوار دائمی و ساخته شده از گچ، آجر، سیمان و… دارای قیمتی مناسب تر است .

بهره وری از نور طبیعی

نور رابطه مستقیمی با حال روحی افراد دارد . به طور کلی کمبود و کاهش نور حس بدی را به افراد منقل میکند . شما میتوانید با استفاده از لامپ‌ها و چراغ‌های مختلف حجم نور وارده به فضا را افزایش دهید و از حضور در محیط لذت ببرید . بهتر است بدانید نور طبیعی برای سلامتی روح و جسم انسان بسیار ضروری است و هر چه بتوانید از آن بیشتر بهره ببرید، محیطی سالم‌تر و همکارانی شاداب‌تر خواهید داشت .

نصب و اجرای آسان

اگر می خواهید هزینه های خود را کاهش دهید بهتر است از دیوار شیشه ای استفاده کنید . این متریال به راحتی نصب و اجرا می شود . به طور کلی هر زمان که از آنها خسته شوید خیلی راحت کنده می شوند . با استفاده از این متریال خانه شما بزرگتر و زیبا تر دیده می شود . بهتر است برای کاهش هزینه های تعمیر نصب اصولی و استاندارد این متریال را به یک کارشناس خبره بسپاریم .

افزایش بهره وری از فضا

وجود نور کافی باعث جذب انرژی منفی می شود و از طرفی حس خوبی را به محیط زندگی وارد می کند . جالب است بدانید شما با استفاده از این آینه های ساده می توانید دکور محیط کاری و زندگی خود را به روز تر و خاص تر کنید و از تماشای آن لذت ببرید . وجود نور کافی و تهیه هوا درست سرعت عمل و بهره وری کار را افزایش می دهد .

رنگ بندی مختلف و متفاوت

این وسایل تزیینی دارای الگوها و مدلهای مختلفی هستند . شما می توانید آزادانه الگو و مدل مورد نظر خود را تهیه کنید . همچنین سطح شیشه قابلیت نقش و الگو پذیری متنوع را دارند . با استفاده از این محصول شما می توانید محیط زندگی خود را زیبا و خاص کنید و از تماشای آن لذت ببرید .

صرفه جویی در انرژی

پارتیشن‌های شیشه‌ای یکی از بهینه ترین محصولات برای محیط و فضا خانه است . برخلاف پارتیشن های چوبی و آلومینیومی که مات هستند و به هیچ وجه نور از درون آنها عبور نمیکند ، پارتیشن‌های های شیشه به راحتی نور را در محیط به جریان در می آورند ، حتی اگر یک منبع نور واحد داشته باشید، باز هم می‌توانید با پارتیشن‌های شیشه ای نور بیشتری را به داخل محیط بیاورید. می‌توانید از نور طبیعی خورشید در دفتر خود استفاده کنید . با استفاده از این محصول میتوانید از اتلاف انرژی جلوگیری کنید و از طرفی هزینه های جانبی خود را کاهش دهید .


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …