دکوراسیون مینیمال

دکوراسیون-مینیمال

همان طور که اطلاع دارید بیشتر افراد دکوراسیون مینیمال را می شناسند و از آن برای دکوراسیون خانه خود استفاده می کنند . این سبک را می توان زیر مجموعه همه شاخه های دکوراسیون داخلی دانست . دکوراسیون داخلی مینیمال تا حدودی شبیه به دکوراسیون داخلی مدرن است ، وسایل ساده و ابتدایی زیر مجموعه این سبک دکوراسیون داخلی است ، سادگی ، نظم ، الگوها ابتدایی ، پالت رنگ روشن ، آرامش اساس این سبک دکوراسیون داخلی است .

دکوراسیون مینیمال

یک طراحی داخلی مینیمالیستی (مخصوصا برای کسانی که به آن عادت ندارند) می تواند بسیار محدود کننده به نظر برسد . بایستی ابتدا دانش خود را در خصوص خصوصیات این سبک افزایش دهید . توجه کردن به این موضوع حس خوبی را به شما منتقل می کند . اولین کاری که باید انجام دهید دور بی نظمی است را یک خط قرمز بکشید . از تجهیزات کوچک ، اصلی ، زیبا استفاده کنید و محیط زندگی خود را زیبا کنید . این چند اصل مهم را هیچگاه از یاد نبرید و از آن استفاده کنید .

ویژگی های سبک مینیمال

خطوط خاص برای دکوراسیون خانه

مبلمان و لوازم جانبی سبک مینیمال دارای الگو و استایل خاصی هستند . سطوح صاف و سیقلی و خطوط قوی و تمیز ماهیت اصلی و پایه این سبک دکوراسیون داخلی است . شما اثاثیه و لوازم جانبی طرح دار یا تزئینات بسیار دقیق را پیدا نمی کنید . به طور کلی شما بایستی از یک قانون اصلی و پایه برای دکوراسیون و زیبا سازی خانه خود استفاده کنید .

نور پردازی مناسب برای دکوراسیون فضا

نورپردازی کلید طراحی داخلی خانه شما در مینیمال است . بهتر است از نور طبیعی دقیق و اصولی استفاده کنید و محیط خود را به کمک آن دکوراسیون کنید ، به عبارت دیگر، در حالی که اشکال مصنوعی نورپردازی مانند لامپ های هنری سرمایه گذاری خوبی برای ایجاد هستند، ایجاد ظاهر مینیمالیسم کامل به این معنی است که شما باید عمدتاً بر نور طبیعی تمرکز کنید .

پنجره های شیشه ای باید به نور خورشید اجازه دهند تا اتاق را برجسته کند و سایه های ملایمی ایجاد کند که هر گونه نقص را پنهان کند. مزیت اضافی پنجره های شیشه ای این است که آنها همچنین به کل اتاق شما عمق می دهند. اضافه کردن چراغ‌های داخلی را در نظر بگیرید که با نور خورشید کار می‌کنند تا فضاهای خالی را برجسته کنند. این همچنین یک راه عالی برای ایجاد حواس پرتی و سایه در فضای شما است. به طور مشابه، چراغ‌های گوشه‌های اتاق شما می‌توانند تمام گوشه‌ها و گوشه‌ها را روشن کنند، بدون اینکه به چشم‌ها خشن باشند.

الگوهای ساده سبک مینیمال

طرح های ساده و پایه از ویژگی های پایه این سبک دکوراسیون داخلی است . در مجموع با استفاده از رنگهای روشن می توانید حس پاکی و تمیزی را به بیننده القا کنید . بهتر است در چیدمان دکوراسیون مینیمالیست بدانید تنها نیاز نیست از رنگ سفید برای رنگ آمیزی دیوار ها استفاده کنید ، کمی خلاق باشید و از ترکیب کردن رنگها نترسید . فقط یادتان باشد که از رنگها با تناژ مختلف استفاده نکنید ، زیرا آرامش محیط را بهم می ریزد . بهتر است تا حد امکان از تناژ روشن بهره بگیرید .


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …