دکوراسیون فضا خانه با رنگ متفاوت

دکوراسیون فضا خانه با رنگ متفاوت چگونه است ؟ رنگ به خانه احساس شادی و جذابیت می دهد. با این حال ، ما اغلب خانه خود را به یک یا دو رنگ برجسته در یک برنامه محافظه کارانه محدود می شود دیزاین می کنیم . پالت های رنگی درست و به جا آرامش و حس خوب را به محیط منتقل می کند . برای داشتن خانه ای خاص تر مرزهایی رنگی را بشکنید و از رنگهای مختلف برای ساخت فضایی زیباتر استفاده کنید .

دکوراسیون-فضا-خانه-با-رنگ-متفاوت

اما گاهی اوقات، شما فقط باید برخی از مرزها را بشکنید. به طور کلی باید با استفاده از کاربن رنگ هایی جدید و به روز فضاهایی مختلف خانه خود را به بهترین شکل زیبا سازی کنید و برای هر چهار چوب از ترکیبی استفاده کنید . برای داشتن فضایی متفاوت تر بهتر است ابتدا به درک کاملی از رنگها و نیز کاربن های آن برسید و سپس اقدام به چیدمان خانه خود کنید .

دکوراسیون فضا خانه با رنگ متفاوت

ما معتقدیم که دکوراسیون شما باید منعکس کننده شخصیت شما و چیزهایی باشد که دوست دارید. وقتی وارد اتاقی می‌شوید، باید حس خاصی را برای شما ایجاد کند و آن را به شما منتقل دهد . هیچ عنصری بیشتر از رنگ روی احساسات شما تأثیر نمی‌گذارد. ما همه راه های مورد علاقه خود را برای افزودن رنگ دلخواه به فضا و ایجاد اتاق های رنگارنگ و به تعبیری منحصر به فرد کردن خانه در اختیار شما قرار می دهیم . با ما همراه و هم سو شوید تا با دید بازتری انتخاب کنید .

دکوراسیون-فضا-خانه-با-رنگ-متفاوت

استفاده از یک کاربن رنگی

اولین کاری که باید انجام دهید این است که با یک پالت رنگ را انتخاب کنید و به بهترین شکل کار را شروع کنید. گاهی اوقات این سخت ترین قسمت است زیرا گزینه های زیادی وجود دارد! پیشنهاد می کنیم به کمد لباس خود نگاه کنید تا ببینید چه رنگ هایی را دوست دارید بپوشید و به کمک آنها ترکیب مورد نظر خود را کشف کنید . با این ترکیب انتخابی شما می توانید فرش ها، دیوارها ، مبلمان و هر اثاثیه دیگر را زیبا کنید و به تعبیری از آن نهایت لذت را ببرید . برای این مرحله وقت زیادی را اختصاص دهید .

استفاده-از-یک-کاربن-رنگی

اضافه کردن رنگ خنثی به پالت

هنگامی که رنگ اصلی و رنگ تاکیدی خود را پیدا کردید، حالا نوبت پیدا کردن یک ترکیب خنثی برای کاربن رنگ منتخب است . رنگ های سفید، خرمایی، خاکستری، مشکی یا چوبی از رنگ های اصلی شما حمایت می کنند و به پالت شما عمق می بخشند. هنگامی که همه چیز را انتخاب کردید (رنگ اصلی، لهجه، و خنثی)، باید 5 تا 7 رنگ و سایه مختلف داشته باشید که در این اتاق استفاده خواهید کرد .

اضافه-کردن-رنگ-خنثی-به-پالت

حال، اگر در حال ایجاد یک پالت کامل خانه هستید، ممکن است بخواهید یک پالت 12 تا 15 رنگ را ارائه دهید. در اتاق بالا، می‌توانید ببینید که با وجود چاپ‌ها و رنگ‌های پررنگ، ما قطعات خنثی زیادی مانند مبل سفید، فرش خاکستری، فرش با الیاف طبیعی و قطعات با روکش سفید داریم. با استفاده از این ترکیبات شما قادر هستید محیط خانه خود را به کل متحول کنید .

درام و تاثیر گذار بودن خانه با اشیا

در زمان دکوراسیون و زیبا سازی خانه خود باید از اشیا با بافت و نیز ترکیب رنگی مختلفی استفاده کنید و به طور کلی به فضایی خود بعد بدهید . برای رسیدن به این خواسته از شما می خواهیم ابتدا فضا را دقیق بررسی کنید و سپس چند شی نفیس برای اتاق خریداری کنید . این تشکیلات به کل نما و نیز زیبایی اتاق و هر مکان دیگری از خانه را افزایش می دهد .

درام-و-تاثیر-گذار-بودن-خانه-با-اشیا

ساخت دیوار تاکید

همان طور که در بالا شرح دادیم شما دوست دارید از ترکیب رنگی های مختلف و متنوع پیرامون خود استفاده کنید و به بهترین شکل محیط زندگی خود را دیزاین کنید و به تعبیری استایل آن را تغییر دهید.

برای پیاده سازی این تکنیک بهتر است ابتدا رنگهای مختلف را با هم ترکیب کنید و آن را در محیط خانه خود به کار ببرید . برای رسیدن به این منظره زیبا یکی از گرم ترین و به تعبیری پر حرارت ترین رنگ را انتخاب کنید و به کمک آن یک دیوار را به طور متفاوت رنگ آمیزی کنید .

ساخت-دیوار-تاکید

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …