دکوراسیون فضایی اطراف شومینه

دکوراسیون فضایی اطراف شومینه به چه صورت است ؟ شومینه یک شی اصیل ، درباری است . برای زیبا کردن فضای بالا شومینه قادر است از تجهیزات و نیز وسایل مختلف و متفاوت استفاده کنید و به بهترین شکل این مکان را تکمیل کنید . به طور کلی امروزه هیچ خانه ای بدون دیوار گالری کامل نمی شود، شومینه چه در اتاق خواب، اتاق نشیمن، راهرو یا هر اتاق دیگری باشد ، باید به زیبایی دکوراسیون و دیزاین شود .

من حیث الجموع با استفاده از آثار هنری، عکس‌ها ، چاپ‌ها ، گلدان های سرامیکی و دیگر اشیا مختلف و متنوع قادر هستید این مکان را به طرز باور نکردنی زیبا و خاص کنید . در کنار هم رفته این اشیا ، راه کارهای عالی برای افزودن جذابیت به فضایی ملایم یا ساده شومینه هستند .

دیزاین-فضایی-اطراف-شومینه

دکوراسیون فضایی اطراف شومینه

هیچ چیز شبیه دور هم جمع شدن دور یک شومینه گرم در یک عصر سرد و نیز تماشای شعله های آتش، شنیدن صدای تروق چوب و لذت بردن از آن رایحه آرامش بخش و چوبی اصیل و خاص نیست . با این شی خانه شما پر از انرژی مثبت می شود .

چیدمان-فضایی-اطراف-شومینه

شومینه ها به طور کلی قلب خانه است و صدا و بوی آتش تقریباً قدرتی جادویی دارد . این کالا آرامش و نیز آسایش را به فضا اضافه می کند . این وسیله عنصری از ظرافت و پیچیدگی را به هر اتاقی اضافه می کند . به گونه ای که هیچ چیز دیگری نمی تواند این زیبایی را به اتاق اضافه کند .

آینه برای دکوراسیون شومینه

آویزان کردن یک آینه بزرگ در بالای شومینه یک راه کلاسیک برای تزئین این فضا است. آینه ها نه تنها جلوه ای از زرق و برق می بخشند، بلکه فضای را از آن هست بازتر و نیز بزرگ تر نشان می دهد . یک آینه مستطیلی سنتی با یک قاب پرآذین شده، تجمل و ظرافت را نشان می دهد .

آینه-برای-دکوراسیون-شومینه

برای امروزی کردن فضا می توانید از آینه گرد با تزیینات کمتر استفاده کنید . تصمیم بگیرید که چه چیزی با استایل و نیز تیپ خانه شما سازگار است . بعد از درک این مورد شروع به خرید و نیز تهیه الگوی آینه خود کنید .

تجهیزات هنری

برای به نمایش گذاشتن آثار هنری مورد علاقه در خانه، لازم نیست که یک متخصص هنرهای زیبا باشید ، بلکه شما قادر هستید با استفاده از قدرت تخیل و نیز خیال پردازی خود این مکان را به وسیله تجهیزات برجسته و خاص دکوراسیون کنید .

تجهیزات-هنری

فرق نمی کند آثار هنری بزرگ را انتخاب کنید یا قاب های کوچک را ، با استفاده از کاربن رنگ و نیز المان های سرگرم کننده و نیز دارای شخصیت این مکان را تکمیل کنید . اطمینان حاصل کنید که رنگ در قطعاتی انتخاب می کنید با پالت اتاق نشیمن شما مطابقت دارد. با استفاده از قاب های مختلف و متنوع قادر هستید زیبایی و نیز جلایی این مکان را به طرز باور نکردنی افزایش دهید و از حضور در محیط لذت ببرید .

تجهیزات-هنری

عکس های خانوادگی

برای زیبا تر کردن این مکان قادر هستید از تصاویر و نیز عکسهایی خانوادگی استفاده کنید . شومینه یک نقطه تاکیدی برای جمع آوری اعضای خانواده است . با استفاده از عکسهای خانوادگی قادر هستید خاطرات عزیزان و بستگانتان درجه یک خود را نگاه کنید . برای ایجاد این مکان قادر هستید از قاب های مختلف و متنوع با ترکیب رنگی و نیز مدلی استفاده کنید ، تا جای امکان سعی کنید از قاب های مختلف و متفاوت با ترکیب رنگی متمایز و مختلف استفاده کنید .

عکس-های-خانوادگی

تلویزیون

برای زیبا تر کردن فضای بالایی شومینه می توانید از تلویزیون استفاده کنید . برای برخی، تلویزیون روی شومینه ممکن است بیشتر کاربردی به نظر برسد .به طور کلی ، وقتی درست انجام شود، تلویزیون می تواند یک افزودنی شیک و کاربردی باشد. بهتر است از تلویزیون های خاص و تازه برای دیزاین کنید .

تلویزیون-برای-دکوراسیون-دیوار-شومینه

به طور کلی ، تلویزیون و شومینه از نظر ابعاد و نیز اندازه باید در یک راستا باشند . با این تکنیک قادر هستید محیط زندگی خود را از آنچه می بینید زیباتر کنید . برای دیوار پشت تلویزیون بهتر است تا جای امکان از رنگ های پر رنگ استفاده کنید . این تکنیک به شما کمک می کند محیط خانه تان را زیباتر آن چیزی که در فکر و اندیشه خود دارید کنید .

ساعت

یک ساعت دیواری تزئینی محیط بالای شومینه شما را زیبا و خاص می کند . داشتن ساعت در اتاق اصلی همیشه مفید است ، با استفاده از این وسیله تزیینی قادر هستید محیط و نیز فضای بالای شومینه خود را متحول کنید و از حضور در محیط لذت ببرید . این کالا دارای مدلها و نیز اشکال مختلف و متفاوتی هستند ، از بارز ترین این سبک ها میتوان به الگویی دکوری اشاره کرد .

بنابراین می توانید مجموعه ای از متریال ها و چهره های مختلف را مرور کنید تا یک مدل زیبا را انتخاب کنید ، برای این بخش بهتر است بازه زمانی زیادی را تعیین و مشخص کنید .

ساعت-برای-دکوراسیون-فضای-شومینه

سرامیک و اشیا تزینی

ظروف سرامیکی، بشقاب‌ها و گلدانها همگی راه‌های بسیار خوبی جهت ایجاد حس ایده آل برای فضای بالایی شومینه هستند . با استفاده از الگوها و چه از گلدان های سرامیکی پر از گل و نیز اشیا دیگر قادر هستید این مکان را خاص تر و نیز متفاوت از قسمت های دیگر خانه کنید . به تعبیری یک دیوار اکسنت وال با این شی قادر هستید ایجاد کنید .

سرامیک-و-اشیا-تزیینی

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …