دکوراسیون ساحلی و خصوصیات آن

وقتی صحبت از تعریف دکوراسیون داخلی ساحلی می شود ، ذهن ما شروع به جرقه زندن می کند و خاطرات دریا و نیز ساحل را به یاد ما می آورد . حتما همه شما ساحل دریای شمال و نیز جنوب را مشاهده کرده اید ، میدانید شکل و شمایل گوش ماهی و نیز اشیا تزیینی این دو ساحل کمی با هم متمایز و مختلف است .

برای اجرای این الگو ، بهتر است دل به دریا بزنید و شروع به جستجوی تجهیزات و نیز قطعات زیر مجموعه این سبک معماری داخلی کنید . در ادامه آتیناک به تشریح بهترین تجهیزات این سبک می پردازیم .

دکوراسیون داخلی ساحلی

طراحی داخلی ساحلی اغلب با الگوهای طراحی داخلی دریایی یا همپتون اشتباه گرفته می شود. با این حال، چیزی که طراحی داخلی ساحلی را متمایز می کند، ظاهر آرام و در عین حال شیک آن است. طراحان مدرن ساحلی ، یک خلوتگاه زیبای ساحلی را از طریق رنگ و مبلمان خاص این طرح برای شما دوست داران این استایل ایجاد می کنند .

دکوراسیون-داخلی-ساحلی

رنگ‌های خنثی ، پر جنب و جوش اساس این معماری داخلی است ، برای ساخت المان های سبک ساحلی می توانید از چوب دریفت ، خاک های براق ، تجهیزات موجود در آب استفاده کنید . اجرا و نیز طراحی دكوراسيون ساحلي به یک ذهن آزاد و خلاق نیاز دارد . شما افراد با لیاقتی هستید ، پس برای شخصیت و طرز فکر خود ارزش قائل شوید .

معمار و بیانگذار دکوراسیون داخلی ساحلی

مردمان همپتون‌ بنیان گذار این سبک دکوراسیون داخلی هستند . این اشخاص در شهر همپتون‌ در فورک جنوبی لانگ آیلند ساکن اند ، جالب است بدانید ، این افراد بیشتر سفر می کردند و مناطق مختلف و متفاوت را از این طریق مشاهده می نمودند .

این گروه از مردم قرن‌ هاست قواعد و قوانین منحصر به فردی برای زندگی خود دارند . باید بدانید ، این انسان ها هنجار شکن هستند و از هیچ قانون پایه ای برای دکوراسیون و چیدمان محیط زندگی خود استفاده نمی کنند . به طور کلی از سفر های دریایی خود المان و تجهیزات مختلف را با خود به همراه می آورند و با استفاده از این وسایل فضای زندگی خود را زیبا می کردند .

ویژگی و خصوصیات سبک ساحلی

ویژگی-و-خصوصیات-سبک-ساحلی

نور پردازی در سبک ساحلی

نور اساس همه سبک های دکوراسیون داخلی است ، بهتر است بدانید معماری داخلی ساحلی از این قاعده مستثنا نیست . استفاده از نور طبیعی برای محیط ، امری ضروری به شمار می آید و می بایست تا جایی که ممکن از نور طبیعی خورشید استفاده کرد . پنجره های بزرگ و همچنین پرده های روشن و نازک می تواند به خوبی نور طبیعی محیط را تامین کنند .

نور-پردازی-در-سبک-ساحلی

همچنین برای منابع نوری مصنوعی ، می توان از لوسترهای کریستالی و چراغهای دکوری سقفی ساحلی استفاده کرد . با استفاده از این تجهیزات زیبایی محیط زندگی شما چند برابر افزایش می یابد و شما از تماشای فضای خود لذت میبرید . طراحان برای ایجاد روشنایی در دکوراسیون ساحلی معمولا از لوستر های حصیری ، لامپ های بیرنگ و یا چراغ های دیواری ساده استفاده می کنند .

دکوراسیون و چیدمان فضا با خطوط نرم

الگوهای ساده و بی آلایش از نشانه های اصلی این سبک دکوراسیون داخلی است . به طور کلی بایستی قبل از هر اقدامی محیط را دقیق و اصولی بررسی کنید ، بازرسی و مشاهده دقیق فضا از پرت شدن آن جلوگیری می کند . این سادگی یا بهتر است بگوییم این ساده گرایی باعث ایجاد محیط خاص تر شود . اشکال ساده ، فضای کاربردی باز ، دیوارهای داخلی کم ، مکان‌های ذخیره سازی زیاد ، منظم بودن مکان ، همگی از نشانه های طراحی داخلی ساحلی است .

دکوراسیون-و-چیدمان-فضا-با-خطوط-نرم

تزیینات خاص و آنتیک در دکوراسیون داخلی ساحلی

طراحی داخلی ساحلی مملو از لوازم دکوری مانند تابلو های دکوری ، آینه های دکوری و تزیینات آنتیک و لوکس است . عتیقه جات ارزشمند فلزی و چوبی و تجهیزات نایاب که در ویترین های چوبی با درب های شیشه ای خودنمایی می کنند از شاخه های این سبک دکوراسیون داخلی است . دیوارکوب های خاص ، کتابخانه های سرتاسری چوبی ، میز های کار چوبی با تزئینات و حکاکی های نفیس و سایر المان های ساحلی زیر مجموعه این طرح است .

تزیینات-خاص-و-آنتیک-در-دکوراسیون-داخلی-ساحلی

بهره گیری از پنجره در دکوراسیون ساحلی

یکی از ویژگی های مورد علاقه طراحان داخلی ساحلی ، قرار دادن پنجره های بزرگ بدون طرح خاصی بر روی پنجره است . معماران این سبک دکوراسیون داخلی عقیده دارند که تجهیزات باید ساده و ابتدایی باشد . با استفاده از نور طبیعی خورشید خانه ی شما پر از انرژی مثبت می شود . به عنوان یک عنصر طراحی ، ترکیب پنجره‌های بزرگ با پنجره‌های کوچکتر در سرتاسر نمای خانه باعث آرامش شده و حس خوبی را در اختیار افراد خانواده قرار می دهد . جالب است بدانید ، این تجهیزات یک تقارن خاص و زیبا ایجاد می کند و از طرفی از پرت شدن محیط خانه جلوگیری می کنند .


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …