دکوراسیون دستشویی با رنگهای مختلف

رنگهای-مناسب-برای-دکوراسیون-دستشویی

برای دکوراسیون و چیدمان دستشویی خود می توانند از رنگها مختلفی استفاده کنید . بهتر است ابتدا رنگها را بشناسید و از آنها به صورت دقیق و اصولی استفاده کنید . به طور کلی رنگها می توانند به ما انرژی بدهند و یا انرژی ما را کاهش دهند . به غیر از رنگ شما میتوانید از کاشی و سرامیک هایی رنگی استفاده کنید و محیط خود را زیبا کنید . این تجهیزات دارای ترکیب رنگی های متفاوتی هستند ، همچنین تنوع مواد مختلف از جمله کاشی های شیشه ای، سنگ های طبیعی، سرامیک و غیره نیز در بیشتر شدن این تنوع رنگی بسیار تاثیر گذار هستند . برای نور پردازی سرویس بهداشتی بهتر است از رنگهای مختلف استفاده کنید .

دکوراسیون دستشویی با وسیله رنگ

دکوراسیون-دستشویی-با-وسیله-رنگ

برای زیبا سازی این محیط بهتر است از چند رنگ مختلف و چند متریال متفاوت استفاده کنید . زمانی که می خواهید کاشی و رنگ مناسب را برای حمام و دستشویی خود انتخاب کنید باید دقیق باشید . هر چه تنوع بیشتری وجود داشته باشد، انتخاب راحت تر می شود . زمانی که می خواهید سرویس بهداشتی را دکوراسیون کنید چند نکته مهم وجود دارد که باید به آن ها توجه داشته باشید و زمانی که این نکات را در نظر بگیرید . بسیار راحت تر می توانید انتخاب مناسب را انجام دهید.

رنگ سبز

از جمله رنگ های ملایم دیگری که برای حمام و سرویس بهداشتی پیشنهاد می کنیم ، رنگ سبز است . این ترکیب رنگ محیط زندگی شما را خاص و زیبا می کند . ترکیب رنگ سبز کاشی و سرامیک با وسایل چوبی، محیط شما را زیباتر و خاص تر می کند . این ترکیب رنگ هیچ گاه از مُد نمی افتند. شما با توجه به ابعاد فضا و سبکی که در نظر دارید می توانید یکی از تنالیته های این رنگ را انتخاب کنید . کمی خلاق باشید و ترکیب رنگی های مختلف سبز را با هم ترکیب کنید . این بازی با رنگ محیط شما را زیباتر می کند .

رنگ قهوه ای

کرم قهوه ای رنگ محبوب ایرانی ها است ، شما می توانید برای دیزاین و دکوراسیون دستشویی خود از این ترکیب رنگ استفاده کنید . اکثر ایرانیها ترکیب این دو رنگ را برای دیوار سرویس بهداشتی و حمام استفاده می کنند . برای کف، روشویی و آیینه بهترین و مناسبترین رنگ قهوه ای است . ترکیب رنگ قهوه ای و طلایی محیط زندگی شما را زیباتر می کند .

رنگ بنفش

همان طور که می‌توانید رنگ بنفش یک رنگ خاص و آنتیک است . بهتر است از طیف های مختلف بنفش استفاده کنید . به طور کلی دیوار های خود را تقسیم بندی کنید . همچنین می‌توانید این رنگ‌ را با رنگ‌های دیگر مانند سفید، مشکی و سبز ترکیب کنید . اگر می خواهید فضا بزرگتر و خاص تر دیده شود بهتر است از رنگها دقیق استفاده کنید .

رنگ صورتی

رنگ-صورتی

رنگ صورتی آنقدر ملایم و زیباست که جذابیت و انرژی را به هر فضایی منتقل می کند. این ترکیب رنگ هیچگاه قدیمی نمی شود . شما می توانید از این رنگ برای تجهیزات خود نیز استفاده کنید .

با اضافه کردن کمی سفید بیشتر این رنگ را روشن کنید و دکور فضای خود را تغییر دهید . شما می توانید تمام دیوارها یا فقط یک دیوار را به صورتی اختصاص دهید و یا اینکه از کاشی سرامیک های صورتی برای کف، سقف یا دیوارها استفاده کنید . با استفاده از رنگهای روشن فضا شما بزرگتر و زیباتر دیده می شود . قادر هستید از سایه های پر رنگ و کمرنگ صورتی استفاده کنید و آن را با ترکیبات دیگر مخلوط کنید .

رنگ قرمز

یکی از رنگ های زیبا و خاص برای سرویس دستشویی قرمز است . با استفاده از این ترکیب رنگ محیط شما خاص تر دیده می شود . به طور کلی شاید رنگ تند برای دیوار اتاق خواب یا نشیمن نامناسب باشد، اما برای دستشویی مناسب است . چه از رنگ قرمز خالص استفاده کنید و چه از یک رنگ قرمز متمایل به نارنجی، انرژی زیادی را به فضای سرویس خواهد بخشید.برای تزیین و خرید وسایل سرویس خود بهتر است به دنبال رنگهای روشن و خنثی بروید . به طور مثال از حوله سفید و وسایل روشن استفاده کنید . این رنگ را افراد خاصی می‌پسندند و از آن استفاده می کنند .

رنگ آبی

رنگ-آبی

رنگ های ملایم و سرد مانند آبی، تسکین دهنده و آرامش بخش هستند . اگر فرد حساس و وسواسی هستید بهتر است از این ترکیب رنگ استفاده کنید . تمام تنالیته های رنگ آبی برای این فضای دستشویی و حمام قابل استفاده اند، استفاده از این رتگ ابعاد و اندازه فضا شما را افزایش می دهد .

رنگ سبز نعنایی

رنگ سبز نعناعی و سفید، رنگ‌هایی شاد و تازه‌ای هستند، که یک رنگ کاشی دوست داشتنی را برای سرویس‌های بهداشتی فراهم می‌کنند . این ترکیب رنگ بسیار خاص و زیبا است . استفاده از کاغذ دیواری‌ های در کنار این رنگ محیط دستشویی را زیباتر می کند .

رنگ خاکستری

استفاده از خاکستری و سفید برای رنگ کاشی سرویس بهداشتی، بسیار مدرن و جذاب است . این ترکیب رنگ باعث ایجاد یک چشم انداز تقریبا عاشقانه‌ای در سرویس بهداشتی شما می‌شود. اجازه دهید وسایل موجود در سرویس بهداشتی (سینک، کابینت و توالت) به عنوان اجزایی سفید رنگ طراحی شوند، تا سبک مینیمالیستی یک فضای معاصر را تقویت کنند.

رنگ مشکی

رنگ-مشکی

شاید به ذهن کمتر کسی خطور کند که از رنگ مشکی در سرویس بهداشتی و حمام خود استفاده کند. اما این رنگ در بین قشر جوان بسیار پر طرف دار است . حمام و دستشویی هایی با طراحی رنگ مشکی می توانند شما را در فضایی بشدت فریبنده، بی نظیر و در نهایتِ زیبایی قرار دهند.

برای افزایش ابعاد سرویس بهداشتی خود بهتر است از تضاد های مختلف و متفاوت استفاده کنید . به یاد داشته باشید که استفاده از سیاه به عنوان رنگ غالب در حمام به راحتی نیست و شما باید از نحوه استفاده از آن آگاهی داشته باشید و یا از طراح و دکوراتور کمک بگیرید. در ادامه چند مدل با ترکیب رنگی مشکی و سفید برای دستشویی و حمام را مشاهده می کنید.


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …