دکوراسیون دستشویی با روش های جدید و نو

دستشویی تنها فضایی است که افراد بسیاری به دکوراسیون و نیز دیزاین آن اهمیت نمیدهند و از آن سرسرکی گذر میکنند . بهتر است بدانید این مکان بخشی از خانه شما است به همین دلیل بهتر است آن را مانند الباقی اتاق های خانه دکوراسیون کنید .

به طور کلی شما قادر هستید به وسیله آینه ، کاشی ، چراغ ، کاغذ دیواری ،پارتیش های خاص و الباقی وسایل این محیط را دکوراسیون کنید . اگر مدتی است که به فکر دکوراسیون و دیزاین افتاده اید اما نمی دانید چگونه از تجهیزات استفاده کنید ، به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله از آتیناک را مطالعه کنید .

دکوراسیون دستشویی

تزئین دستشویی یکی از مواردی است که اکثر افراد و همچنین خانواده های باسلیقه توجه خاصی برای دیزاین و نیز متمایز کردن این مکان وقت میگذارند . شما قادر هستید تنها به وسیله یک قطعه و نیز چند وسیله استایل این مکان را تغییر دهید . با ما همراه باشید تا دریابید چه تکنیک هایی میتوانید این مکان را تغییر دهید .

به طور کلی شما قادر هستید به وسیله سنگ ، آینه ، چراغ های نواری ، چوب های خطی و نیز ترکیبات و مواد دیگر این محیط را تغییر دهید .

سرویس بهداشتی با کاشی شش ضلعی

دکوراسیون-سرویس-بهداشتی

به طور کلی برای دکوراسیون و طراحی فضا شما مقادیر زیادی کاشی شش ضلعی سفید ، سرامیک کف مشکی ، روشویی مربع ، آینه دیواری ، دستشویی فرنگی سفید و جا حوله ای آهنی نیاز دارید .

بعد از خرید و تهیه این مواد شروع به تغییر استایل دیوار کنید . به طور کلی کاشی های 6 ضلعی را در کنار دست خود قرار دهید و به کمی ماسه و سیمان آنها را به دیوار وصل کنید . وجود خطوط سیاه بافت این کاشی را زیبا میکند . همان طور که می بینید ما از سرامیک سیاه با خطوط سفید برای دیزاین فضای کف دستشویی استفاده کردیم . این بازی با رنگ سیاه و سفید تیپ این اتاق را به کل تغییر می دهد .

بعد از اتمام مراحل اولیه روشویی را بر روی دیوار نصب کنید و سپس میله های آن را به دیوار وصل کنید تا آب از آن به درستی خارج شود .

دکوراسیون سرویس بهداشتی با کاشی شطرنجی

دکوراسیون-دستشویی

برای دیزاین این مکان شما به یک مقدار کاشی شطرنجی ، یک دوش ، شیشه نشکن ، سرویس بهداشتی ، آینه ، دو دست شور و اشکاف نیاز دارید . بعد از تهیه تمام متریال ها بهتر است کار را استارت بزنید و شروع کنید . به طور کلی این ترکیب رنگ برای دوست داران طرح های ساده و لوکس ایده آل است . شما تنها با کمی خلاقیت و نیز ذهن باز قادر هستید یک سرویس بهداشتی قدیمی را به کل تغییر دهید . نکته : قبل از شروع به کار طرح مورد نظر خود را ترسیم کنید و پس از اطمینان از آن کار را جلو ببرید .

دکوراسیون دستشویی با طرح های خاص

برای دکوراسیون و زیبا سازی دیوار دستشویی شما قادر هستید از کاغذ دیواری طرح دار کرم ، سفید استفاده کنید . این پالت رنگ برای فضاهای کوچک ایده آل و منطقی است .

به طور کلی برای دکوراسیون کردن این مکان شما به آینه دیواری بدون قاب ، سرامیک طرح دار ، روشویی با پایه های چوبی ، جا صابونی چوبی ، حوله ، سرویس بهداشتی سفید و یک گلدان نیاز دارید . بعد از تهیه تمام این المان ها کار را استارت بزنید . با استفاده از این ترکیب رنگ فضایی شما بزرگتر و دلبازتر دیده می شود .

دکوراسیون-دستشویی-با-الگوهای-فانتزی

دکوراسیون دیوار دستشویی با دیوار اکسنت وال

برای متمایز کردن دستشویی خود بهتر است از دیوار اکسنت وال استفاده کنید . جهت رسیدن به این مزیت یک رنگ را بر دارید و بزرگ ترین دیوار سرویس بهداشتی خود را با آن زیبا کنید ، برای اجرایی این تکنیک می توانید از رنگها گرم و به حرارت استفاده کنید .

برای الباقی دیوارها قادر هستید از ترکیب رنگی شاد و نیز خنک استفاده کنید . با این روش در کنار افزایش زیبایی دستشویی خود ابعاد آن را نیز افزایش می دهید .

دکوراسیون-دیوار-دستشویی-با-دیوار-اکسنت-وال

دکوراسیون دیوار دستشویی با کاشی و رنگ

یکی از روش های فانتزی برای دکوراسیون دیوار دستشویی استفاده از رنگ و نیز سنگ در کنار هم است . برای ساخت این تلفیق بهتر است از سرامیک سفید و نیز رنگهای تیره و گرم استفاده کنید .

به طور کلی برای ساحت این مکان شما به سرامیک دیواری ساده سفید ، سرامیک چهار خونه سفید مشکی ، چند مجسمه چوبی ، مقداری کتاب ، آینه دیواری ، جا حوله ای ، غلتک رنگ ، روشویی کمک دار و رنگ آبی لاجوردی نیاز دارید . حال که تمام این ترکیبات را خریداری کردید کار را آغاز کنید .

نکته : غلتک به شما کمک می کند بدون پخش شدن رنگ و کثیف شدن فضا دیواری که مدت نظرتان هست را رنگ کنید . همین شی ساده بخش بالایی از هزینه های جانبی را کاهش می دهد .

دکوراسیون-دیوار-دستشویی-با-کاشی-و-رنگ

زینت بخشیدن دستشویی با چوب

برای دکوراسیون و تغییر دکور دستشویی میتوانید از حجم بالایی از چوب با ترکیب رنگی مختلف استفاده کنید . به طور کلی شما باید ابتدا چوب خود را انتخاب کنید و سپس کار را جلو ببرید . بعد از انتخاب و نیز خرید چوب عملیات تغییر دکوراسیون دستشویی را آغاز کنید .

وجود ترکیب رنگی مختلف و متمایز چوب به شما اجازه می دهد با دید بازتری کار را جلو ببرید و به طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید .

زینت-بخشیدن-دستشویی-با-چوب

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …