خاص ترین و آسان‌ترین روش‌های طراحی ، دکوراسیون داخلی زمستانی

خاص-ترین-و-آسان‌ترین-روش‌های-طراحی-،-دکوراسیون-داخلی-زمستانی

تغییر دکوراسیون و معماری داخلی منزل همراه با تغییر فصل یک کار سرگرم کننده و مفرح است . بهتر است با نزدیک شدن به فصل زمستان از تجهیزات زمستانی برای دکوراسیون خانه خود استفاده کنید .

خیلی از افراد خوش ذوق و با سلیقه با نزدیک شدن به فصل زمستان به فکر ایجاد تغییر و تحول دکوراسیون داخلی منزل شان می افتند . اگر از یکنواختی خانه خود خسته شده اید ، بهتر است کمی خلاق باشید و از المان های مربوط به هر فصل دقیق و اصولی استفاده کنید . تمام تجهیزات زمستانی موجود در خانه خود را از داخل اشکاف و کشو ها خارج کنید و به وسیله آنها محیط خانه را دیزاین کنید .

دکوراسیون زمستانی خانه

با شروع فصل سرما می توان حال و هوای خانه را تغییر داد . به طور کلی شما میتوانید از تجهیزات و وسایل پیرامون خود استفاده کنید . به طور کلی شما بایستی حس و حال خوبی را در اختیار افراد خانواده خود قرار دهید . شما می توانید از پارچه ، منسوجات مربوط به فصل زمستان استفاده کنید . در مجموع شما با استفاده از انواع الگوهای لوستر می توانید این فضا را زیباتر کنید .

بهره گیری از پارچه های کرم

بهره-گیری-از-پارچه-های-گرم

کمی خلاق باشید و تجهیزات قدیمی و خاص خود را خارج کنید و از آنها برای دکوراسیون و چیدمان فضایی خود استفاده کنید . با استفاده از پارچه ها ، کوسن ها و تجهیزات دیگر فضای خانه خود را زیبا کنید . از رو بالشی‌ و کوسن‌ گرم‌تر استفاده کنید . به طور کلی بایستی کمی کنجکاو و خیال پرداز باشید و از وسایل پیرامون خود دقیق استفاده کنید .

وسایل دکوری طبیعی

برای کاهش هزینه های جانبی خود میتوانید از عناصر ارزان قیمت استفاده کنید . به عنوان مثال میتوان به چوب، سنگ، برگ و میوه درخت کاج قادر هستید یک حال و هوای روستیک و دوست داشتنی برای خانه خود ایجاد کنید .

در مجموع این وسایل طبیعی زیر مجموعه دکوراسیون روستایی است . اگر سبک روستیک را می‌پسندید بهتر است از این الگو ها استفاده کنید . می‌توانید همه این المان‌ها را در یک سطل فلزی یا سبد چوبی قرار دهید و با دقت محیط خانه را با آنها تزیین کنید . طاقچه بالای بخاری و شومینه جای مناسبی برای گذاشتن این تزیینات دکوراتیو هستند .

شومینه

شومینه

شومینه یک وسیله دکوراتیو و خاص است . اگر شومینه دارید ، به طور کلی شومینه اساس و پایه فصل زمستان است . می‌توانید با تعداد زیادی شمع مانند شمع‌های وارمری و سایر شمع‌های تزیینی، شومینه خود را تزیین کنید . این شمع‌ها را روی طاقچه شومینه قرار دهید ، این تجهیزات آرامش و زیبایی محیط زندگی شما را افزایش می دهند .

شما می توانید از الگوها و مدلهای مختلف شمع استفاده کنید و محیط خود را با این تجهیزات زیبا کنید . به طور کلی شومینه و وسایل تزیینی فضا را روشن و زیبا می کنند . کمی خلاق باشید و با استفاده از آکاسیف و یا کاموا و تجهیزات دیگر گلوله برقی درست کنید . بهتر است از سطح بالای شومینه استفاده کنید و گلوله های برفی خود را آویز کنید .

سماور ذغالی

یکی از نمادهای جالب زمستان ، سماور ذغالی است . یکی میز را در قسمتی از خانه خود قرار دهید ، حال بعد از مستقر کردن میز سماور خود را بر روی سطح آن قرار دهید . به کلی با این وسیله تزیینی حال و هوای خانه زمستانی می شود . اگر از دوست داران سبک سنتی هستید بهتر است از این المان ها استفاده کنید . به طور کلی برای روی این میز، استکان های کمر باریک یا چند قاب عکس قدیمی قرار دهید .

شمع

شما میتوانید از شمع های مختلف و متفاوت استفاده کنید و محیط زندگی خود را زیبا سازید . بهتر است بدانید شمع کمی قادر هستند محیط را گرم کنند . به طور کلی وجود شمع حس خوبی را به شما منتقل می کند . شمع ها روشنایی می آورند و روشنایی به نوبه خود گرمابخش است . به طور کلی برای انتخاب الگو مناسب شمع وقت بگذارید ، برای رهایی از یکنواختی بهتر است شمع های از الگوهای مختلف چیدمان استفاده کنید . برای کاهش هزینه های خود می توانید مواد شمع را تهیه کنید و آنها را در خانه بسازید .

تاج گل زمستانی

تاج گل یکی از وسایل تزیینی و خاص برای دکوراسیون خانه است . بهتر است برای تهیه و ایجاد این المان تزیینی از وسایل ساده و ارزان قیمت استفاده کنید . به طور کلی حلقه قدیمی چوبی خود را بر دارید ، آنها را به وسیله رنگ تازه و زیبا کنید . حال هر نوع گل زمستانی و میوه خشک دارید را بر دارید . با کمی دقت و حوصله این شی را به بهترین شکل ممکن تهیه کنید . بعد از آماده این وسیله شما می توانید آن را در هر کجا خانه خود قرار دهید . بهتر است بعد از پایان زمستان، محتویات سبد را تغییر دهید .

متریال چوب

متریال-چوب

طبیعتا یکی از متریال های مناسب برای ایجاد تم زمستانی در منزل، چوب است . چوب، متریال دلخواه اکثریت افراد جامعه بوده است . این ماده دارای زیبایی منحصر به فرد و خاصی است . به طور کلی با استفاده از این متریال شما می تواند یک فضای زمستانه و زیبا ایجاد کنید . قادر هستید از الگوها و مدلهای مختلف چوب استفاده کنید . هر کدام از این ساختار ها دارای استایل خاصی هستند .

فرش

وقتی پاها گرم باشند، بدن هم بیشتر احساس گرما می‌کند. به همین دلیل است که خیلی از صاحبان خانه در فصل‌های سرد سال، کفپوش را با فرش می‌پوشانند. لازم نیست فرش ضخیم یا پشمی باشد، یک فرش ارزان هم به راحتی زمین را گرم می‌کند. استفاده از فرش بافت‌دار فضای اتاق را از لحاظ تصویری هم گرم می‌کند و گزینه‌ی مناسبی برای اضافه کردن بافت، طرح و رنگ به دکوراسیون اتاق پذیرایی است. حتی روی کفپوش آشپزخانه هم می‌توان فرش پهن کرد. برای این‌کار از فرش‌هایی که در ماشین لباسشویی شسته می‌شوند استفاده کنید . البته استفاده از فرش در دکوراسیون قوانینی دارد که بهتر است آن‌ها را رعایت کنید.


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …