تزیین خانه با تم پاییز

دکوراسیون-و-تزیین-خانه-با-تم-پاییز

با رسیدن به فصل پاییز، زمان آن فرا رسیده است که از تجهیزات و وسایل مطابق با فصل پاییز استفاده کنیم . بایستی کمی خلاق باشید و از الگو های مختلف برای دیزاین و دکوراسیون خانه خود استفاده کنید . بهتر است تمام الگوهای و تزیینات پاییزی را بشناسیم و از آنها استفاده کنیم .

تزیین با تم پاییز

تنها نیاز نیست هزینه زیادی را پرداخت کنید ، بلکه می توانید از تجهیزات ارزان قیمت برای دکوراسیون خانه خود استفاده کنید . این فصل دارای رنگها و الگوهای مختلفی است . از رنگهای مختلف پاییزی می توانید استفاده کنید و محیط زندگی خود را خاص تر کنید . افراد قادر هستند از الگوها و وسایل مختلف برای چیدمان خانه خود استفاده کنند . اطمینان داشته باشید که تم پاییزی خانه شما را خاص و زیبا می کند .

دکوراسیون خانه با تم پاییز

دکوراسیون-فضاهای-خانه-با-تم-پاییزی

ورودی خانه

درب ورودی خانه فضایی است که بیشتر افراد در هنگام و خروج از خانه آن را می بینند . بهتر است از المان تم پاییز در جلوی ورودی استفاده کنیم . چند تابلو پاییزی را در جلو درب خانه اویز کنید و محیط زندگی خود را زیبا سازید . قرار دادن چند عنصر تزیینی مانند فانوس و چند شمع خاص این محیط را زیبا می کند .

آشپزخانه

بهتر است از تجهیزات فصل پاییز در آشپزخانه خود استفاده کنید . یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزودن فصل پاییز به آشپزخانه استفاده از چند فرش نرم و چند وسیله تزیینی پاییزی است . شما می‌توانید از گلیم‌های ساده قرمز ، نارنجی و قهوه ای و رنگ ها دیگر استفاده کنید .

پذیرایی

برای دیزاین و دکوراسیون پذیرایی می توانید از المان های پاییزی استفاده کنید . چند قاب عکس ساده را با استفاده از رنگ و هنر پتینه کاری قدیمی و خاص کنید . از رومیزی متناسب با تم پاییز در پذیرایی خود استفاده کنید . با طور کلی با اضافه کردن چند شی مناسب با فصل پاییز این محیط را دکوراسیون کنید .

شومینه

همان طور که میدانید شومینه اساس و پایه فصل پاییز و زمستان است . برای تغییر دکوراسیون شومینه و زیبا سازی آن شما میتوانید از چند فرش نرم و زیبا استفاده کنید . با استفاده یک فرش این فضا را خاص کنید و در کنار شومینه چند بالشت قرار دهید . استفاده از این تجهیزات استرس و اضطراب شما را کاهش می دهد .

نشیمن

از پارچه های ضخیم با رنگ بندی خاص استفاده کنید . اعضای خانواده بعد از یک روز کاری بیشتر در اتاق نشیمن جمع می‌شوند و ادامه روز خود را در این فضا می گذرانند ، بهتر است به این فضا بیشتر توجه کنیم و از المان های و وسایل دکوری خوب و خاص در این فضا استفاده کنیم . توجه کردن به این موضوع استرس و اضطراب افراد را کاهش می دهد و از طرفی حس خوبی را به آنها منقل می کند .

ناهار خوری

برای تزیین اتاق ناهار خوری خود بهتر است از رنگها گرم استفاده کنید . با استفاده از پارچه های پشمی برای صندلی ها و میز این فضا را پاییزی تر کنید . توجه و وقت گذاشتن برای تزیین و دکوراسیون اتاق ناهار خوری باعث زیبایی بیشتر این فضا می شود . اگر دوست دارید میز خاصی داشته باشید از چند کدو حلوایی و چند برگ خشک نیز استفاده کنید .

اتاق خواب

همان طور که میدانید اتاق خواب سنبل راحتی و استراحت است . شما می توانید از تجهیزات مناسب با تم پاییز استفاده کنید و زیبایی این فضا را چند برابر افزایش دهد . بهتر است از روتخی نرم و سبک استفاده کنید . برای کاور روی تخت بهتر است از ترکیبات پاییزی استفاده کنید و محیط خواب خود را خاص کنید . برای رویایی کردن این فضا چند گیاه خشک و شمع را به این فضا اضافه کنید و از فضای اتاق خواب خود لذت ببرید .

گلهای پاییزی

ایده دیگری که با استفاده از آن می‌توانید حال‌ و هوای پاییز را به خانه بیاورید ، بهتر است از پاهای پاییزی برای دکوراسیون و دیزاین خانه خود استفاده کنید و زیبایی فضای خود لذت ببرید . برای مثال گل‌های داوودی، آهاری و کوکب انتخاب‌های بسیار خوبی هستند . برای آن که گلدان تان طبیعی‌تر جلوه کند، می‌توانید از شاخ‌ و برگ‌های کوچک درختان برای تزیین و دکوراسیون این گلدان استفاده کنید .

تزیین فضا های خانه با برگ زرد و نارنجی

چند برگ پاییزی را از درخت بکنید و به وسیله یک چشم و نوار ریسه ای آنها را به هم وصل کنید و به عنوان شی تزیینی آن را به پرده خود وصل کنید . هنگام انتخاب برگ‌ها ، دقت داشته باشید که رنگ برگ باید رو به زردی نزدیک باشد ، اما هنوز کاملا پژمرده نشده باشد .

استفاده از تم پاییزی برای فرش

فرش یا قالیچه‌ای تهیه کنید که رنگ‌های گرم مثل قرمز و نارنجی داشته باشد و با آن قسمتی از کف آشپزخانه را بپوشانید . این کار هم به ایجاد فضای پاییزی در خانه کمک می‌کند . برای آنکه جلوه دکوراسیون آشپزخانه را به تم پاییزی نزدیک‌تر کنید باید از تجهیزات درست استفاده کنید . می‌توانید در سبد کوچک چند کدو تنبل نارنجی‌ رنگ بگذارید و سبدتان را روی پیشخوان آشپزخانه بگذارید .


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …