ترکیبات خاص رنگ طوسی

ترکیبات-خاص-رنگ-طوسی-برای-زیبا-سازی-اتاق-خواب

بعد از کلی تحقیق در این مقاله میخواهیم به شما بگوییم از چه ترکیبات خاص همراه رنگ طوسی استفاده کنید تا محیط زندگی شما زیباتر شود .

اگر از عاشقان رنگ طوسی هستید در این مقاله به شما میگوییم از چه ترکیباتی برای ایجاد نمای زیباتر در خانه استفاده کنید . خاکستری یا همان طوسی یکی از رنگ‌ های بسیار ظریف و آرامی‌ هستند که امروزه بیش از پیش مورد توجه افراد قرار گرفته اند . این رنگ نیز مثل سایر رنگ‌ ها طیف رنگی گسترده‌ ای دارد .

خاکستری یک رنگ خنثی به حساب میاید که امروزه در دکوراسیون مدرن بسیار پرطرفدار است . همنشینی اصولی بعضی از رنگ‌ های گرم و سرد در کنار رنگ طوسی ترکیب رنگی جذابی را برای دکوراسیون اتاق خواب ایجاد میکند .

ترکیب زرد و طوسی

ترکیب-زرد-و-طوسی

معروف‌‌ترین و رایج‌ ترین رنگی که میتواند با طوسی ترکیب شود رنگ زرد است . وقتی که میخواهید از ترکیب رنگ زرد و خاکستری در دکوراسیون استفاده کنی د، بسیار مهم است رنگ‌ ها از نظر تناژ با هم هارمونی داشته باشد . این ترکیب رنگی به طرز باورنکردنی همه کاره است ، زیرا میتوان از آن به معنای واقعی کلمه در دکوراسیون داخلی هر فضایی از خانه یا محل کار از آن استفاده کرد و از تماشای آن لذت برد .

ترکیب رنگ مرجانی و طوسی

این ترکیب رنگی یکی از محبوب‌ ترین ترکیب‌ های رنگی با طوسی است . رنگ مرجانی یا نارنجی یک انتخاب بسیار لطیف اما آزاد و پر جنب‌ و جوش است. این ترکیب رنگ برای اتاق های ناهارخوری، آشپزخانه یا اتاق نشیمن مناسب است . با استفاده از این ترکیب رنگی میتوانید محیط زندگی خود را خاص تر کنید و تماشای آن نیز لذت ببرید .

ترکیب بنفش و طوسی

ترکیب رنگی بنفش و طوسی بسیار لوکس، شیک و پر حرارت است . اگر فضایی سر سنگین و لوکس میخواهید حتما به سراغ این رنگ بروید . بهتر است این رنگ را به صورت المان‌های خاص ترکیب کنید . با استفاده از چراغ دکوراتیو و نیز مجسمه های خاص این محیط را زیباتر کنید .

اما اگر علاوه بر لوکس بودن به دنبال فضایی پر حرارت و گرم هستید، میتوانید رنگ بنفش را محور اصلی رنگ آمیزی خود قرار دهید . یعنی از این رنگ بیشتر استفاده کنید و نمای خانه را تغییر دهید . بدون شک اضافه شدن رنگ‌ های دیگر به این دو رنگ میتواند بر زیبایی آن بیفزاید .

ترکیب رنگ آبی و طوسی

ترکیب رنگ آبی و طوسی میتواند آرام و نیز انرژی فضا شما را افزایش دهد . از این ترکیب رنگ میتوانید در دفتر کار ، فضای داخل خانه تا حمام و سرویس بهداشتی استفاده کنید و یک حال طراوت و شرجی ایجاد کنید . جالب است بدانید این ترکیب رنگ تناژهای مختلفی دارد ، از این رو دست شما برای انتخاب رنگ مورد نظر باز است و میتوانید آزادانه تصمیم بگیرید .

ترکیب صورتی و طوسی

ترکیب رنگ صورتی و طوسی را حتما زیاد استفاده کرده کرده و میدانید این ترکیبات خاص همراه رنگ طوسی میتوانند محیط زندگی ما را زیباتر کنند . این ترکیب رنگی به دلیل آرامش و ملایمتی که در خود دارد ، میتواند تنش های عصبی افراد را کاهش دهد . اگر به دنبال سبکی ظریف‌ تر و گرم‌ تر هستید و در عین حال نمیخواهد که از رنگ‌ های تند استفاده کنید ، حتما به ترکیب طوسی و صورتی فکر کنید . ترکیب این دو رنگ میتواند نمای خانه ما را تغییر دهد . میتوان از تناژ های مختلف هر کدام از رنگ‌ ها با بافت‌ ها و تکسچر های مختلف، فضاهای خلاقانه و فوق‌ العاده‌ ای ایجاد کرد . ترکیب رنگ خاکستری با صورتی برای اتاق نشیمن، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حتی جایی مثل کافه یا شرکت نیز مناسب است.

ترکیب رنگ مشکی و طوسی

اگر میخواهید خانه‌ ای با دکوراسیون تلفیقی مدرن و کلاسیک داشته باشید که در آن از رنگ‌ های خنثی در آن استفاده شده باشد این ترکیب رنگ سیاه و طوسی را انتخاب کنید و به طور کلی محیط زندگی خود را خاص تر کنید . به طور کلی نتیجه‌ ی ترکیب این دو رنگ اگر هوشمندانه و به جا انتخاب شوند بدون شک فضایی بدون هیاهو و در عین حال زیبا را برای شما ایجاد میکند . معمولا این ترکیب رنگ مورد علاقه‌ ی عموم نیست و افرادی با سلیقه‌ ی خاص به سراغش این ترکیب رنگی میروند .

ترکیب قرمز و طوسی

برای قرار دادن رنگ قرمز در کنار این رنگ باید دقت زیادی به خرج داد . استفاده از رنگ قرمز همیشه باید هوشمندانه‌ تر از سایر رنگ‌ ها دیگر باشد . توصیه میشود از این رنگ به صورت دقیق استفاده کنید و از مصرف زیاد آن بپرهیزید . هر اندازه که استفاده‌ محدود از رنگ قرمز در کنار طوسی فضا را طیف میکند و انرژی زا است، به همان اندازه اگر زیاد به کار رود باعث شلوغی و عدم تمرکز میشود .

ترکیب سفید و طوسی

یکی دیگر از ترکیب رنگ‌ های ملایم و آرام‌ بخش با طوسی ترکیب آن با رنگ سفید و کرم است. توجه داشته باشید که علاوه بر رنگ، بافت و تکسچر نیز تاثیر بسیار زیادی در نتیجه‌ ی ترکیب دو رنگ دارد . اینکه برای چه متریال با چه تکسچری رنگ سفید یا طوسی را انتخاب کنید، نتیجه‌ ی کار را تغییر میدهد . اگر عاشق تمیزی هستید و میخواهید محیطی آرام داشته باشید از این ترکیب رنگ برای زیبا سازی فضا استفاده کنید .

ترکیب رنگ سبز و طوسی

گاهی هم برای داشتن دکوراسیونی متفاوت ترکیب رنگ خاکستری با رنگ‌ های کاملا متضاد فکر خوبی است . رنگ سبز در کنار خاکستری باعث زیبایی و خاص بودن دکوراسیون منزل شما میشود و حس زندگی را در محیط خانه جاری میکند. این ترکیب رنگی برای اتاق بچه‌ ها هم مناسب است؛ چرا که شادی‌ آور و باطراوت بوده و با روحیه بچه‌ ها سازگار است. برای میهمان کردن رنگ سبز در دکوراسیون منزل خود میتوانید از گیاهان طبیعی و سرسبز استفاده کنید.

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …