تابلوهای دیواری فلزی و برترین مدلهای آن

تابلوهای-دیواری-فلزی

تابلو های فلزی چیست و دارای چه مدلهایی است . برای تزئین خانه انتخاب بسیار خوبی است . در بیشتر موارد، تابلو های فلزی دارای اشکال و نیز مدلهای خاص و متنوعی هستند که در هر مدل تابلو قابل دیدن و مشاهده نیست . این اجسام دارای مزیت های مشخص و قابل لمسی هستند . این محصولات ماندگاری و طول عمر بالایی دارد ، بهتر است بگوییم به هیچ وجه خراب نمی شود و تغییر شکل نمی دهد . تنها با استفاده از قدرت تخیل و نیز ایده پردازی خود می توانید لوکس ترین مدلهای این کالا را طراحی کنید . تردید را کنار بگذارید و دست به کار شوید .

تابلوهای دیواری فلزی

تابلو های فلزی به صورت تک تولید می شوند . با استفاده از متریال های همچون برنج ، مس ، آلومینیوم و نیز ترکیبات از این دست می توانید این شی را برای خود طراحی کنید و از تماشای آن لذت ببرید . در زیر برترین مدلهای ساخته شده این کالا توسط مهندسان این گروه تخصصی را برای شما شرح می دهیم . نکته : انتخاب این کالا دقت و نیز توجه بالایی را می طلبد ، پس سرسرکی آن را گلچین نکنید ، توجه کردن به این موضوع نتیجه کار را مطلوب می کند . در زیر آتیناک مدلهای مختلف این محصول را برای شما عزیزان شرح داده است .

تابلوهای فلزی

تابلو خطوط عمودی و افقی

برای ساخت و نیز تولید این تابلو شما به مقادیر زیادی میله نازک برنجی یا مسی ، ورق طراحی ، مداد و هویه نیاز دارید ، بعد از خرید این محصولات باید بر روی کاغذ طراحی الگو مورد نظر خود را ترسیم کنید . حال که این مراحل را طی کرده اید هویه و نیز میله را در کنار خود قرار دهید و طرح مورد نظر خود را بسازید . این محصول دیوار های ساده و بی آلایش خانه شما را زیبا و خاص می کند .

تابلو-خطوط-عمودی--و-افقی

تابلو دیواری طرح برگ

تابلوهای دیواری فلزی برای دوست داران گل و گیاه یک امتیاز است . برای ساخت این محصول شما به هویه ، ورق های آلومینیوم و برنجی نازک ، اره دستی ، سوهان ، میله فولادی و اسپری براق کننده نیاز دارید . بعد از خرید و نیز تهیه این ترکیبات طرح مورد نظر خود را بر روی برگه های برنج و آلومینیوم ترسیم کنید و به کمک اره دستی آنها را برش دهید ، حال که این کار را انجام داده اید سوهان را بردارید و سطوح نامیزان ورق ها یکدست کنید ، در پایان با استفاده از هویه برگه ها را بر روی میله فولادی نصب کنید . این شی جلا و نیز زیبایی محیط خانه شما را به طرز باورنکردنی افزایش می دهد .

تابلو-دیواری-طرح-برگ

تابلو دیواری طرح دایره ای

این سبک تابلو دیواری بسیار ملموس و زیبا است ، برای ساخت و نیز تولید این باکس دیواری شما به مقدار زیادی مفتول های نازک ، ورق های آهنی زیبا با کاربن رنگی مختلف و هویه نیاز دارید ، بعد از خرید این ترکیبات و مطمئن شدن از طرح اجرایی بهتر است ابزار ها را در کنار دست خود قرار دهید و به تعبیری کار را آغاز کنید . برای دکوراسیون اتاق نشیمن و نیز دیگر فضاهای خانه قادر هستید از این محصول فانتزی استفاده کنید .

تابلو-دیواری-طرح--دایره-ای

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …