انواع ساعت دیواری برای دکوراسیون خانه

انواع-ساعت-دیواری-برای-دکوراسیون-خانه

بهتر است از الگو و مدلهای مختلف این کالا استفاده کنید و محیط زندگی خود را زیبا سازید . به طور کلی شما قادر هستید از انواع و مدلهای ساعت دیواری برای دکوراسیون و زیبا سازی خانه استفاده کنید و از تماشای آن لذت ببرید . شما قادر هستید یکی از الگو و مدل خاص این کالا را انتخاب کنید و به وسیله آن محیط زندگی خود را زیبا سازید . این کالا را می توان یک شی خاص برای دکوراسیون و زیبا سازی خانه دانست . وجود الگو و مدلهای مختلف این کالا به شما عزیزان اجازه می دهد آزادانه الگو خود را انتخاب کنید و با استفاده از آن محیط زندگی خود را زیبا سازید . بی اهمیت شمردن این موضوع حس بدی را به شما منتقل می کند .

انواع ساعت دیواری برای دکوراسیون خانه

مدل-هایی-مختلف-ساعت-دیواری

ساعت دیواری رایج ترین وسیله برای خاص تر کردن محیط زندگی شما است . به طور کلی بایستی برای خرید و انتخاب این کالا وقت بگذارید و الگوهای موجود در بازار را دقیق و اصولی بررسی کنید . به طور کلی شما قادر هستید برای دکوراسیون اتاق نشیمن از ساعت استفاده کنید و از تماشای آن لذت ببرید .

ساعت دیواری آونگی

این کالا دارای الگو و مدل خاص و متنوعی است . اگر ذهن خلاقی دارید بهتر است دست به قلم شوید . مداد و برگه طراحی را بر دارید و الگو مورد نظر خود را بر روی برگه ترسیم کنید . نگهداری و مراقب از این کالا به نگهداری خاصی نیاز ندارد .

ساعت دیواری مکعبی

برای اجرا و پیاده سازی این ساعت شما به مکعب های چوبی ، برچسب اعداد ، موتور نیاز دارید . ابتدا بایستی طرح مورد نظر خود را بر روی برگه ترسیم و پیاده سازی کنید . سپس دیوار و محیط اجرا کار خود را تعیین کنید ، بعد از اتمام این مراحل مکعب های خود را بسازید . حال که تمام این تجهیزات آماده شده است اعداد را بر روی سطح مکعب ها نصب کنید ، بعد از اتمام این مراحل کار را اجرا کنید . از چسب مخصوص استفاده کنید و هر کدام از این مکعب ها را در جای خاصی وصل کنید . جالب است بدانید این ساعت به مساحت زیادی برای اجرا نیاز دارد ، در صورتی که فضایی کوچکی دارید بهتر است از این ساعت استفاده نکنید . توجه نکردن به این موضوع محیط خانه شما را زشت می کند .

ساعت دیواری فلزی

ساعت-دیواری-فلزی

شما می توانید از متریال های دم دستی برای ساخت و اجرای این کالا استفاده کنید . ابتدا بهتر است الگو مورد نظر خود را بر روی برگه ترسیم کنید . حال که از الگو ترسیمی خود مطمئن شدید وسایل طراحی را آماده کنید . به طور کلی شما به مقداری ورقه آن ، حلقه گرد ، عقربه ، اعداد ساعت ، موتور ، باتری نیاز دارید . ابتدا حلقه اصلی را رنگ آمیزی کنید و پس از خشک شدن آن عقربه ها را بر روی کار وصل کنید . بهتر است از رنگهای مسی ، مشکی ، طلایی مات برای دکوراسیون و زیبا سازی این کالا استفاده کنید .

ساعت دیواری طرح نقشه

برای ساخت و اجرای این نقشه شما به یک صفحه فلزی ، یک نقشه خاص ، عقربه ، باتری نیاز دارید . برای ساخت این ساعت بهتر است ابتدا الگو مورد نظر خود را بر روی کاغذ ترسیم کنید . بعد از مطمئن شدن از الگو ترسیمی آن را اجرا کنید . به طور کلی ابتدا بایستی صفحه ساعت را آماده کنید ، بعد از اتمام این کار برچسب نقشه را بر دارید و بر روی قسمت مرکزی ساعت بچسبانید ، حال عقربه های این کالا را نصب کنید . بهتر است برای ساخت این ساعت دیواری وقت بگذارید ، برای زیبا سازی دیوار اکسنت وال می توانید از این ساعت استفاده کنید . جالب است بدانید در صورت استفاده مناسب کاغذ دیواری در فضای خود این مدل از ساعت ديواري می تواند بر روی کاغذ دیواری نیز اجرا شود و ترکیب بسیار زیبا و مناسبی را به ارمغان آورد .

ساعت دیواری تیپوگرافیک

ساعت مدل تیپو گرافیک از لحاظ اسمی با مدل قبلی شباهت زیادی دارد ، اما در واقع از نظر شکل بسیار متفاوت است. طرح تیپوگرافیک به طرح هایی گفته می شود که در آن حروف و اعداد به چشم نمی خورند. در مجموع ساعت یکی از لوازم آنتیک برای هر فضایی است که می توانید از آن برای تزیین فضای پاگرد راه پله را استفاده کنید . این مدل ساعت در الگو و مدل های خاص و غیر معمول طراحی و اجرا می شوند . از این مدل ساعت بیشتر برای تزیین و هر فضایی از خانه می توانید استفاده کنید و دکوراسیون آن مکان را زیباتر کنید .

ساعت دیواری آرت دکو

آرت دکو یکی از جنبش های هنری است که بر معماری ، تزیینات داخلی و طراحی صنعتی است . از آن جا که طراحی ساعت نیز جزو شاخه ی طراحی صنعتی قرار می گیرد، مفاهیم آرت دکو در طراحی آن وجود دارد و قادر است نمای پاگرد راه پله های شما را خاص کند . ساعت های آرت دکو اغلب از صفحات سرامیکی تشکیل شده اند که مخصوص همین سبک طراحی است . ساعت های این سبک را می توانید چیزی بین یک طراحی کاملا صنعتی و طرح های کلاسیک بدانید . به طور کلی این مدل از خصوصیات منحصر به فردی برخوردار است و به همین خاطر نمی توان آن را برای استفاده در دکوراسیون خاصی پیشنهاد کرد . شما می توانید مدل های آرت دکو را با اکثر سبک های طراحی داخلی ست کنید .


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …