انواع الگوهای روشویی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی

انواع-الگوهای-روشویی-برای-دکوراسیون-سرویس-بهداشتی

یکی از مهم‌ترین اجزای دکوراسیون داخلی خانه ما که در طول روز با آن سر و کار داریم ، سرویس بهداشتی است . شما می توانید با توجه به میزان بودجه خود از این تجهیزات برای دکوراسیون و چیدمان دستشویی استفاده کنید . در گذشته روشویی‌ در مدل‌های محدودی تولید می شد و متریال‌ ساخت آنها بیش از یک یا دو جنس نبود . به طور کلی استایل روشویی های خانه تا حدود زیادی شبیه به هم بود . بهتر برای طراحی و دکوراسیون سرویس بهداشتی از الگوهای مختلف روشویی استفاده کنید .

انواع الگوهای روشویی

بهتر است برای انتخاب الگو مناسب روشویی وقت بگذارید . به طور کلی این کالا دارای الگو و مدلهای مختلفی است ، به همین دلیل انتخاب و گزینش گزینه مورد نظر بسیار آسان است . برای خرید و انتخاب بهتر به شما پیشنهاد می کنیم مقاله آتیناک را دقیق و اصولی مطالعه کنید . شناخت مدلهای روشویی دست شما را در انتخاب بهتر باز می گذارد .

روشویی بدون لبه

روشویی بدون لبه

این الگو یکی از پرطرفدارترین سینک‌های روشویی است که تا به امروز تولید و وارد بازار شده است . بهتر است بدانید این سینک در قسمت زیر پیشخوان نصب و اجرا می شود . این روشویی دارای الگو و استایل خاصی است . به راحتی می توانید سطح این روشویی را تمیز کنید . به طور کلی این روشویی دارای تو رفتگی و بیرون زدگی خاصی است . اگر به ذخیره سازی و نظم محیط دستشویی خود اهمیت می دهید بهتر است از این روشویی استفاده کنید .

روشویی لبه دار

بیشتر افراد این سبک روشویی را میپسند و از برای دیزاین سرویس بهداشتی خود استفاده می کنند . افراد قادر هستند از الگو و مدلهای مختلف این محصول خاص استفاده کنند . برای ساخت و اجرای این روشویی شما می توانید از متربال های مختلفی استفاده کنید . این سبک روشویی دارای استایل و تیپ خاصی است . نصب این روشویی نیاز به تخصصی خاصی ندارد .

روشویی پایه دار

این مدل روشویی دارای تیپ و الگو پایه است . همانطور که گفته شد، بیشترین قسمت سینک در داخل پیشخوان است . لبه این روشویی دارای ارتفاع کمی است . این سبک روشویی از پاشیدن آنها جلوگیری میکند . استفاده از الگوهای جدید این دست شور فضای سرویس بهداشتی شما را زیبا می کند .

خوشبختانه هزینه خرید و نصب سینک لبه‌دار نسبت به سینک بدون لبه ارزان برای شما مهم است بهتر است از این روشور استفاده کنید . همه افراد می توانند از این روشویی استفاده کنند .

روشویی کاسه ای

روشویی-کاسه-ای

این سبک روشویی یکی از خاص ترین و زیبا ترین روشویی ها است . به طور کلی معماران و طراحان برای ساخت و اجرایی این دست شور از متریال خاصی استفاده می کنند . محل نصب این روشویی بالایی کانتر است . بعضی از طراحان از فضای زیر پیشخوان برای نصب این کالا استفاده می کنند . طراحان و تولید کنندگان این محصول از متریال و مواد مختلی برای ساخت این محصول استفاده می کنند .

بهتر است این دستشور را در نقطه کانونی دستشویی نصب کنید . تمیز و پاکیزه کردن این نوع روشویی کمی دشوار است . شما با در نظر گرفتن معایب و مزایای این کالا را خریداری کنید .

روشویی یک تکه

یکی دیگر از انواع سینک روشویی، مدل یکپارچه است . این سبک روشویی تا حدودی فانتزی و خاص است . جالب است بدانید معماران و طراحان این کالا از متربال و ترکیبات مختلفی برای ساخت این محصول استفاده می کنند . سادگی و در کنار آن خاص بودن این روشویی باعث شده بخش بالایی از افراد از آن استفاده کنند . اگر فرد حساسی هستید بهتر است از این روشویی استفاده کنید . به طور کلی تمیز کردن این روشویی بسیار راحت و آسان است .

روشویی دیواری

یکی از مدلهای پر طرف دار روشویی سبک دیواری آن است . این سبک روشویی توسط میخ های خاصی به دیوار متصل می شود . در واقع این مدل سینک برای فضای کم بسیار مناسب است ، به طور کلی به دلیل سادگی در طراحی و مدل ، فضای حمام یا دستشویی را زیبا و منحصر به‌ فرد می کند .

این سبک روشویی فضای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد . با استفاده از این شی هیچ فضایی پرت نمی شود . اگر حمام و دستشویی کوچیکی دارید بهتر است از این سبک روشویی استفاده کنید . برای نصب و اجرای این دست شور بهتر است ابتدا دیوار را علامت گذاری کنید و سپس نصب این قطعه را شروع کنید .

روشویی کنسولی

روشویی-کنسولی

این سبک روشویی به تازگی مورد توجه طراحان و معماران قرا گرفت . استایل و تیپ خاص این روشویی سرویس بهداشتی و حمام شما را خاص و زیبا می کند . با طور کلی این وسیله دارای یک روشویی دیواری و یک کشو است . تمام تاسیسات این روشویی در داخل کشو جا سازی شده است .

کار با این روشویی بسیار است . به طور کلی عمق این روشویی بسیار زیاد است . درواقع شما می‌توانید از الگو ها و مدلهای خاص این محصول استفاده کنید . طراحان برای این شی از آینه دیواری استفاده می کنند .

روشویی کشویی

اگر حمام و دستشویی کوچکی دارید بهتر است از این روشویی استفاده کنید . طراحان دکوراسیون داخلی استفاده از سینک‌های گوشه‌ای را به شما پیشنهاد می کنند . این دست شور به طور کلی به فضایی زیادی نیاز ندارد . به طور کلی با استفاده از این شی شما می توانید به محیط خود نظم دهید و از تماشای آن لذت ببرید .

روشویی کابینتی

اگر فضایی کمی برای تمیز کردن و مرتب کردن وسایل خود دارید بهتر است از این سبک روشویی استفاده کنید . به طور کلی یکی از وسایل اصلی و اساسی هر خانه روشویی است . این سبک روشویی فضا ذخیره سازی شما را افزایش میدهد . در مجموع شما میتوانید از فضایی زیر دست شور استفاده کنید و وسایل مورد نیاز خود را در جای مشخص قرار دهید . با استفاده از شی دیگر نیاز نیست شما به دنبال وسیله باشید .


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …