الگوهای مختلف چیدمان لیوان در کابینت

الگوهای-مختلف-چیدمان-لیوان-در-کابینت

ممکن است همه ما مقدار زیادی لیوان داشته باشیم و ندانیم چگونه به آنها نظم دهیم و آنها را به بهترین شکل ممکن چیدمان و دکوراسیون کنیم . بهتر است کمی خلاق باشید و برای چیدمان لیوان درون کابینت از الگوها و مدلهای مختلف و متعددی استفاده کنید . ما در این مقاله آتیناک به تفسیر نحوه چیدمان و دکوراسیون لیوان درون کابینت می پردازیم ، با ما همراه باشید . برای افزایش زیبایی محیط آشپزی خود می‌توانید از انواع مختلف دیوار پوش آشپزخانه استفاده کنید .

الگوهای مختلف چیدمان لیوان

الگوهای مختلف چیدمان لیوان

چیدمان برعکس

یکی از الگوهای ساده برای چیدمان و دکوراسیون لیوان برعکس قرار دادن آنها است . شما می توانید از یک سطح صاف استفاده کنید و لیوان های خود را به صورت برعکس در کنار یک دیگر قرار دهید . با استفاده از این الگو شما فضایی بیشتری را در اختیار دهید و میتوانید به راحتی به وسایل و تجهیزات خود نظم دهید . قبل از قرار دادن لیوان درون کابینت یا هر سطحی از خشک بودن آنها اطمینان حاصل کنید . توجه نکردن به این موضوع باعث رشد میکروب ها درون لیوان و یا فنجان می شود .

نصب استند طبقاتی

شما قادر هستید از استند طبقاتی برای چیدمان و دکوراسیون لیوان های خود استفاده کنید . بهتر است برای انتخاب و خرید این شی وقت بگذارید و الگوهای موجود در بازار را دقیق بررسی کنید . شما می توانید از استایل و الگوهای مختلف این استند استفاده کنید و لیوان های خود را بخش بندی و به عبارتی مرتب سازی کنید . بهتر است از الگو مناسب با دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید و زیبایی این محیط را چند برابر افزایش دهید .

آویز فلزی

آویز-فلزی

اگر آشپزخانه کوچکی دارید و می خواهید لیوان های خود را به بهترین شکل دیزاین و دکوراسیون کنید بهتر است از آویز های فلزی استفاده کنید . شما می توانید از فلزات مختلف و متعدد استفاده کنید و این شی را برای خودتان بسازید . برای نصب و اجرایی این آویز شما به چند پیچ نیاز دارید . به طور کلی بایستی ابتدا سطح را مشخص کنید و با وسیله پیج میله فلزی را بر روی سطح نصب کنید . با استفاده از این وسیله شما از پرت شدن فضا جلوگیری کردید .

بهره گیری از دیوار

شما می توانید از دیوار های خانه خود استفاده کنید و به لیوان های خود نظم دهید . برای ساخت شلف دیواری شما بایستی ابتدا یک دیوار را مشخص کنید ، سپس به کمک رنگ این دیوار را رنگ آمیز و زیبا کنید . به طور کلی شما می توانید هر گونه لیوانی را بر روی این سطح قرار دهید . به وسیله رنگ و چند قلاب این دیوار را برای قرار دادن لیوان ها آماده کنید .

استند رو میزی

استند-رو-میزی

شما می توانید از استند های مختلف برای چیدمان و دکوراسیون لیوان های خود استفاده کنید . قادر هستید از متریال های مختلف برای ساخت و اجرای استند ها استفاده کنید و از زیبایی محیط زندگی خود لذت ببرید . شما می توانید از متریال چوب ، فلز و هر ساختار دیگری استفاده کنید و به لیوان های خود نظم بدهید . برای افزایش زیبایی این فضا بهتر است لیوان های هم اندازه را در کنار یکدیگر قرار دهید . برای کاهش هزینه های خود می توانید از چند قاب قدیمی استفاده کنید و آنها را به وسیله رنگ زیبا سازی کنید .

چیدمان در کشو

بهتر است از کشوهای موجود در آشپزخانه خود استفاده کنید و به لیوان های خود نظم دهید . یکی از کشو ها را انتخاب کنید و داخل آن را پارچه نخی بیندازید . با استفاده از این پارچه از سر خوردن لیوان ها جلوگیری می کنید . حال لیوان ها را بر روی کابینت بچیینید و براساس میزان نیاز خود آنها را بخش بندی کنید .

حال منظم این وسایل را درون اشکاف قرار دهید و از زیبایی آن لذت ببرید . به طور برای ایجاد نظم بیشتر شما می توانید از تخته سه لایه استفاده کنید و درون کابینت را قسمت بندی کنید . با استفاده از ورقه های چوب می توانید لیوان های خود را منظم چیدمان و دکوراسیون کنید و از زیبایی آنها لذت ببرید .

شلف

اگر فضای آشپزخانه ی شما کوچک است بهتر است از شلف برای چیدمان و دکوراسیون لیوان های خود استفاده کنید . کمی خلاق باشید و از فضای شلف نیز استفاده کنید و به لیوان های خود نظم دهید . برای ساخت شلف شما می توانید از هر متریالی استفاده کنید . قادر هستید قاب های قدیمی خود را بر دارید و به وسیله رنگ آنها را زیبا کنید .

کابینت شیشه ای

کابینت-شیشه-ای

شما میتوانید از کابینت های شیشه ای برای ساخت و اجرای فضایی برای چیدمان لیوان استفاده کنید . این کابینت ها یک نوع شی تزیینی هستند ، قرار دادن لیوان های رنگی و خاص این فضا را زیباتر میکند . بنابراین اگر مایلید سِت لیوان‌های لوکس شما قابل دیدن باشند، بهتر است از این کابینت ها استفاده کنید شما میتوانید از شیشه های شفاف و غیر شفاف استفاده کنید . همیشه لازم است شیشه کابینت و همین طور ظروف، کاملا و دائما تمیز و بدون لکه باشند تا زیبایی آن‌ها بیشتر به چشم بیاید.


درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …