الگوهای مختلف میز برای دکوراسیون خانه

الگوهای مختلف میز چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد . با استفاده از یک میز منحصر به فرد می توانید محیط پذیرایی و نیز نشیمن خود را زیبا و خاص کنید . اگر فرد خلاقی باشید و نیز چشم تیز بینی داشته باشید حتما می توانید با استفاده از مرسوم ترین اشکال پیرامون خود این شی را برای خود طراحی کنید و به عبارتی از تماشا و نیز حضور آن در محیط خانه خود لذت ببرید . جسارت داشته باشید تا بتوانید کالاهای بهتری تولید کنید .

الگوهای-مختلف-میز-برای-دکوراسیون-خانه

الگوهای مختلف میز

برای دکوراسیون و نیز زیبا سازی تمام فضاهای خانه خود قادر هستید از این کالا استفاده کنید . شما می توانید با استفاده از ساده ترین ترکیبات و نیز پوشش ها محصولاتی را برای خود تولید کنید که در کنار زیبایی از حضور آنها در محیط زندگی خود لذت ببرید . در زیر چند مدل از به روز ترین الگوهای مختلف میز را شرح می دهیم تا ایده بگیرید و از آنها استفاده کنید .

الگوهای-مختلف-میز

میز الگو دریا

اگر از عاشقان و نیز دوست داران دریا هستید ، به شما پیشنهاد می کنیم این مدل میز را دقیق بررسی و نیز بازرسی کنید . برای ساخت و تولید این میز شما به یک چارچوب آهنی ، مقداری چوب رگه دار ، شیشه آبی رنگ نیاز دارید . ابتدا ابعاد و نیز اندازه میز مورد نظر خود را در نظر بگیرید و سپس ادامه کار را جلو ببرید . این سبک میز برای دکوراسیون خانه سبک ساحلی بسیار مناسب است ، زیرا یاد آور دریا و امواج آن است .

میز-پذیرایی-الگو-دریا

میز پذیرایی گیاه شناسی

اگر از علاقه مندان به گل و گیاه هستید تردید را کنار بگذارید و این میز را انتخاب کنید . به طور کلی برای ساخت این میز شما به مقداری شیشه قطور ، گیاه ، چوب های تخته ای ، پایه نگه دارنده ، خاک و صفحه فلزی نیاز دارید . بعد از خرید این محصولات کار را استارت بزنید و به ترتیب آن را جلو ببرید .

ابتدا تخته چوب خود را پولیش بزنید و در کنار قرار دهید تا کاملا خشک و یکدست شود ، در این ما بین باکس گیاه خود را با استفاده از تکه های کوچک تر چوب بسازید . بعد از این مراحل به وسیله میخ و پیچ تخته ها را به یکدیگر وصل کنید . در پایان شیشه را به وسیله چسب بر روی سطح میز محکم کنید . برای زیبا تر کردن سطح این میز می توانید از درخت های مینیاتوری استفاده کنید .

میز-پذیرایی-گیاه-شناسی

میز الگوی بادکنکی

ما در بین سرچ های خود به یک مدل میز فانتزی ، بامزه و خاص برخورد کردیم . به علت تک بودن مدل مجاب شدیم با استفاده از متریال مختلف این میز لوکس را برای شما طراحی کنیم . به طور کلی برای ساخت این میز شما به یک مکعب 20*30 برای پایه میز ، میله های قطور ، بادکنک ، گچ و شیشه نیاز دارید .

بعد از خرید پایه میز و یا تهیه آن ، بهتر است بادکنک های خود را با استفاده از محلول گچ پر کنید . بعد از انجام این کار بادکنک را به وسیله نخ از یک بند محکم آویزان کنید . به آنها زمان دهید خشک شود . تا این ما بین سیم های مفتولی قطور را به وسیله چسب مخصوص بر روی پایه میز محکم کنید .

بعد از انجام این مرحله بادکنک ها را از بند باز کنید و به وسیله یک چاقو و نیز هر شی تیز دیگری بادکنک را پاره کنید . اسپری طلایی خود را بر دارید و این اشکال فانتری را رنگ آمیزی کنید . حال که آنها خشک شده است با استفاده از ترکیبات مخصوص بادکنک را به سیم ها وصل کنید . در پایان بر روی سطح بادکنک ها چسب آکواریوم بریزید و شیشه را بر روی آن سوار کنید . با این شی جلا و نیز زیبایی خانه به صورت باور نکردنی افزایش میابد .

میز-الگوی-بادکنکی

میز پذیرایی طرح کامپیوتر

از عاشقان رشته کامپیوتر هستید ؟ آیا قطعات کامپیوتر سوخته زیاد دارید و نمی دانید با آنها چکار باید کنید ؟ بهتر است بدانید ما جواب این سوال را پیدا کرده ایم . به طور کلی شما با استفاده از مدارهای سوخته کامپیوتر ، یک قاب آهنی ، چراغ LED نواری و شیشه می توانید این میز را برای خود طراحی کنید . هزینه ساخت و تولید این محصول بسیار اندک است به همین دلیل قادر هستید با خیال راحت آن را بسازید . طراحی محصولات جدید تنها با کمی خلاقیت و دید باز امکان پذیر است .

میز پذیرایی طرح کامپیوتر

میز سبک مینیمال

اگر از دوست داران و نیز دنبال کنندگان سبک مینیمال هستید ، اگر چنین است بدانید راه را درست انتخاب کرده اید ، به طور کلی شما تنها با استفاده از سه شکل مرسوم این میز را برای شما عزیزان طراحی کرده ایم ، تا ایده بگیرید و از آن استفاده کنید . من حیث المجموع با استفاده از یک مربع ، استوانه و دایره و نیز یک شیشه شما می توانید این میز را برای خود طراحی کنید . نکته : تمام اشکال ها دارای یک ارتفاع مشخص و معین باشند ، وجود کوچکترین مشکل تراز میز را بر هم میزند .

میز-سبک-مینمال

میز مدل مخروطی

این میز یکی از مرسوم ترین و نیز متداول ترین تجهیزات برای دکوراسیون و زیبا سازی خانه است ، به طور کلی شما تنها با استفاده از یک مخروط و نیز یک صفحه گرد می توانید این میز را برای خود طراحی و پیاده سازی کنید . به دلیل وزن سبکی که دارد قابل حمل است . همانطور که می بینید ما با استفاده از رنگ ها و نیز کاربن های مختلف و متنوع این کالا را تهیه کرده ایم ، از این رو می توانید با هر طیف رنگی این محصول را ترکیب و تلفیق کنید . الگو ساده و نیز دم دستی این محصول یکی از امتیازهای شاخص این محصول است .

میز-مدل-مخروطی

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …