الگوهای مختلف میز ناهار خوری

الگوهای مختلف میز ناهار خوری ؟ این سوال برای شما هم حتما ایجاد شده بدانید این شی چیست و دارای چه مدلهایی است ؟ در این مقاله از آتیناک قصد داریم آن را تعریف کنیم و متداول ترین الگوهای مختلف میز ناهار خوری را شرح دهیم .

الگوهای-مختلف-میز-ناهار-خوری

چگونه می دانید که کدام شکل میز ناهارخوری برای شما مناسب است؟ به طور کلی درست است شکل اهمیت دارد اما چند نکته دیگر وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید . با این تکنیک ها قادر هستید یک انتخاب عاقلانه و منطقی داشته باشید .

دو عامل اصلی به ترتیب ، مسافت و طول عرض اتاق و نیز استایل آن است . برای تحلیل این دو نکته مهم و اساسی بهتر است وقت بگذارید . توجه دادن به این دو پارامتر به شما کمک میکند انتخاب عاقلانه تری داشته باشید ، به عبارتی از فضا بهترین بهره وری را ببرید .

الگوهای مختلف میز ناهار خوری

تا به این جای مقاله به شما توضیح دادیم چه نکاتی را اهمیت دهید تا بتوانید یک انتخاب ایده آل تر داشته باشید . از این بخش به بعد می خواهیم الگوهای مختلف میز ناهار خوری برای شما عزیزان شرح دهیم ، با ما همراه باشید .

الگوهای-مختلف-میز-ناهار-خوری

میز ناهار مستطیل

میز ناهارخوری مستطیل یکی از پرطرفدارترین انواع میز ناهارخوری است . این میز شی برای یک خانواده بزرگ مناسب است ، زیرا آنها به راحتی می توانند دور هم جمع شوند . میزهای ناهارخوری مستطیلی نیز برای اتاق های باریک و بلند مناسب است .

اگر خانواده ای دارید که اغلب از مهمانان پذیرایی می کند، این نوع میز ناهارخوری برای شما مناسب است. میزهای مستطیلی به دلیل گوشه هایش می تواند افراد زیادی را در خود جای دهد. این شکل از میز ناهارخوری امکان رفت و آمد آزادانه افراد در داخل و اطراف میز فراهم می کند.

میز ناهار خوری گرد

میز ناهار خوری گرد برای خانه های مینیمال و کوچک بهترین انتخاب است ، این میز ناهار خوری محیط حس چوبی را در زمان صرف غذا و نیز وعده های دیگر غذایی منتقل میکند .

بهتر است بدانید با این شی در کنار استفاده مفید از فضا میتوانید همه غذایی خانواده دور هم جمع شوید . میزهای ناهار خوری گرد برای مجالس اجتماعی مناسب است ، زیرا به اتاق غذاخوری احساسی دوستانه و دنج می بخشد. آنها فضای کمتری مصرف می کنند و ارتباط بهتری را ایجاد می کنند ، اگر خانه کوچکی دارید تردید را کنار بگذارید و از این شی استفاده کنید .

میز ناهار خوری مربع

میزهای ناهارخوری مربعی شکل برای اتاق های غذاخوری کوچک، اتاق های باریک و فضاهای تنگ مناسب است . درست مانند میز گرد، میزهای ناهارخوری مربع فضای کمی را اشغال می کند . این مدل یکی از قدیمی ترین و به عبارتی مرسوم ترین مدل میز صرف غذا است . برای یک خانواده چهار یا شش نفره، میز ناهارخوری مربعی بهترین گزینه است . با یک میز مربع، همه در فاصله مساوی از یکدیگر قرار می گیرند و در نتیجه گفتگو آرام تر و رضایت بخش تر می شود .

میز ناهار خوری هندسی

این میز ناهار خوری نسبت به الگوها و نیز مدلهای مربع و مستطیل دارای گوشه های کمتر و محدود تری هستند ، با استفاده از اشکال هندسی مختلف و متفاوت قادر هستید یک میز ناهار خوری متمایز و نیز ترند برای خود و عزیزانتان طراحی و تولید کنید .

این سبک میز تاحدودی فضایی بازی را میطلبد . این سبک میز دارای یک ویژگی شاخص و ممتاز است ، شاید کنجکاو شده اید بدانید این امتیاز چیست ؟ بهتر است بدانید ، میزهای ناهار خوری هندسی نسب به اشکال مستطیل فضایی کمتری را پرت میکنند ، از طرفی نیز تعداد افراد بیشتری میتوانند پشت این میز ها بنشینند .

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …