الگوهای مختلف و متفاوت لوستر

الگوهای مختلف لوستر چیست ؟ این کالا یکی از تجهیزات مهم و اساس برای دکوراسیون فضاهای مختلف و متنوع خانه است . با این شی شما قادر هستید فضاهای مختلف و متفاوت خانه خود را پر زرق و برق و زیبا کنید . در این مقاله از آتیناک قصد دارید به شما توضیح دهیم لوستر چیست ؟ معروف ترین مدلهای لوستر را برای شما شرح می دهیم تا ایده بگیرید و از آنها استفاده کنید . با ما همراه باشید .

الگوهای-مختلف-و-متفاوت-لوستر

الگوهای مختلف لوستر

لوسترها وسایل روشنایی با طبقات و لامپ های متعدد هستند که روشنایی محیط را در آن فضا فراهم می کنند. زمانی لوستر نماد قدرت و ثروت بود . امروزه وجود الگوهای مختلف این محصول به شما اجازه می دهد تصورات خود را به واقعیت تبدیل کنید .

انواع-مختلف-لوستر

به طور کلی با این کالا می توانید اتاق خواب، اتاق نشیمن ، ناهار خوری ، پذیرایی ، فضای مطالعه و نیز پاسیو خود را طراحی و دیزاین کنید . بیشتر لوسترها با استفاده از مواد مختلفی از جمله برنج، برنز، کریستال، شیشه، چوب و آهن ساخته شده اند . امروزه مهندسان با استفاده از سبک های مختلف معماری داخلی این محصول را تولید کرده اند .

لوستر کیرستالی

کریستال یکی از محبوب ترین ترکیبات برای دکوراسیون و زیبا سازی خانه است . به طور کلی لامپ ها با استفاده از کریستال های شیشه ای احاطه شده اند . این محصول یک سبک رسمی و آراسته ای دارد . بهتر است بدانید این مدل لوستر های برای خانه های امروزی و معاصر اصلا ایده آل نیست . قبل از خرید محصول دقیق استایل خانه خود را بررسی کنید و سپس لوستر مورد نظر خود را برگزنید .

الگوهای-مختلف-و-متفاوت-لوستر

مینی لوستر غیر شفاف

مینی لوستر یک لوستر کوچک برای دکوراسیون و دیزاین خانه است . مهندسان ما تنها با استفاده از روکش های غیر شفاف این محصول را تهیه و درست کرده اند . برای دیزاین این لوستر ها بهتر است از چراغ های سقفی بزرگ و پور نور استفاده کنید . به طور کلی این لوستر ها برای فضاهای مینیمال و کوچک ایده آل و مطلوب هستند . وجود کاربن رنگی متفاوت و خاص این محصولات به شما اجازه می دهد آزادانه یک سبک را بپسندید و از آن به بهترین نحوه استفاده کنید .

مینی-لوستر-غیر-شفاف

لوستر کره زمین

برای ساخت و تولید این لوستر شما به یک گوی دایره ای آهنی ، مقداری سیم ، پاترون ، لامپ نیاز دارید . بعد از تهیه همه این قطعات کار ساخت و نیز تولید این لوستر زیبا را استارت بزنید . تا جای امکان از چراغ ها با نور محدود استفاده کنید تا زیبایی و نیز جلایی فضا را چند برابر افزایش دهید . دو رنگ پر طرفدار این کالا مشکی و نقره ای است . حال که این محصول را درک کردید راحتتر می توانید با توجه به استایل خانه خود کالای مورد نظرتان را تهیه کنید .

لوستر-کره-زمین

لوستر قفس پرنده

برای ساخت و نیز تولید این لوستر زیبا شما به یک چارچوب آهنی شکل قفس ، یک میله مرکزی ، سیم ، قاب آهنی ، پاترون و نیز لامپ نیاز دارید . بعد از خرید و نیز تهیه این ترکیبات بهتر است کار را استارت بزنید و به صورت دقیق آن را آغاز کنید . اگر عاشق طبیعت و نیز پرندگان هستید تردید را کنار بگذارید و از این لوستر خاص استفاده کنید . این کالا جلا و نیز زیبایی خانه شما را به طرز باور نکردنی افزایش می دهد .

لوستر-قفس-پرنده

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …