الگوهای مختلف جا لباسی

الگوهای مختلف جا لباسی امروزه در بازار موجود است . آویز لباس یکی از مرسوم ترین اشیا برای محیط خانه است . هر خانه به یکی از این اشیا نیاز دارید به همین دلیل بهتر است قبل از خرید و انتخاب این کالا مدلهای مختلف و متنوع آن را دقیق بررسی کنید و سپس اقدام به خرید این محصول کنید . به طور کلی شما باید از قدرت خیال پردازی و نیز طراحی خود استفاده کنید تا یک محصول زیبا و متمایز را برای خود خلق کنید و به عبارتی از نگاه کردن به آن لذت ببرید .

الگوهای مختلف جا لباسی

الگوهای مختلف جا لباسی

جا لباسی چیست و دارای چه مدلهایی است ؟ برای آویزان کردن لباس های خود شما به مدلها و نیز اشکال مختلف و متنوع رخت آویز نیاز دارید تا به بهترین شکل محیط خود را شکل دهید و به عبارتی نظم را به محیط خود هدیه دهید . در زیر مدلها و نیز الگوهای مختلف و متنوع جا لباسی را برای شما عزیزان همراه شرح می دهیم تا ایده بگیرید و به بهترین شکل از آن استفاده کنید .

الگوهای-مختلف-جا-لباسی

جا لباسی طرح پیانو

این جا لباسی دارای استایل و تیپ متفاوت و خاصی است . اگر از عاشقان موسیقی هستید تردید را کنار بگذارید و تنها با استفاده از چوب مشکی و سفید این جا لباسی زیبا را برای خود و عزیزانتان طراحی و اجرا کنید . به طور کلی این محصول دارای شکل و تیپ متناقض و متفاوتی است از این رو به محیط خانه شما استایل و نمایی زیبایی می دهد .

جا-لباسی-طرح--پیانو

جا لباسی طرح آپارتمان

این سبک جا لباسی دارای استایل و تیپ مخصوص و متنوعی است از این رو شما قادر هستید به بهترین شکل موجود از آن در آپارتمان خود استفاده کنید و از نگاه کردن به آن لذت ببرید .

به طور کلی برای ساخت این جا لباسی زیبا شما ابتدا به یک باکس ، مقدار زیادی نوپان ، اره دستی ، رنگ مشکی و چوب نیاز دارید . بعد از خرید این ترکیبات با دقت و نیز توجه بالا طرح مورد نظر خود را بر روی نوپان طراحی کنید و به کمک اره دستی اطراف آن را برش دهید و شکل اصلی خود را بسازید .

بعد از طی کردن این مراحل و ساخت باکس جا لباسی رنگ مشکی را بر دارید و با دقت بالا این شی را رنگ آویزی کنید . نکته : اگر تازه کار هستید بهتر است به جای استفاده از رنگ و قلم مو از اسپری رنگ استفاده کنید و آن را به بهترین شکل برای محیط خانه خود دکوراسیون کنید .

جا-لباسی-طرح-آپارتمان

جا لباسی طرح قلعه

برای ساخت و تولید این جالباسی شما مقادیر محدودی چوب ، رنگ مشکی و کرم و توپک های آویز نیاز دارید . بعد از طراحی و ساخت کامل کوه ها بهتر است رنگی را که مناسب خانه تان است انتخاب کنید و از نمایی این محصول به بهترین شکل موجود لذت ببرید .

جا-لباسی-طرح-کوه

جا لباسی طرح پیچ و مهره

یکی از فانتزی ترین مدل جا لباسی الگویی پیچ مهره است . به طور کلی شما باید با استفاده از سیمان و ترکیبات دیگر این آیتم های فانتزی را طراحی کنید و به کمک آنها به وسایل و تجهیزات خود نظم دهید .

ابتدا باید قالب مورد نظر خود را تهیه کنید و سیمان را درون آنها بریزید و اجازه دهید به طور کامل ترکیب خشک شود . بعد از این مرحله رنگ مورد نظر خود را بر دارید و به کمک آن این المان های فانتزی را رنگ آمیزی کنید . این محصول در حین سادگی بسیار کاربردی و زیبا است .

جا-لباسی-طرح-پیج-و-مهره

جا لباسی طرح پرنده

اگر از عاشقان پرندگان و نیز جنگل هستید تردید را کنار بگذارید و از این جا لباسی فانتزی و زیبا استفاده کنید . به طور کلی برای ساخت و تولید آویز لباس شما به چوب های نازک ، رنگ ، چوب گرد ، میخ ، سنباده ، قلم رنگ آمیزی و تجهیزات دیگر نیاز دارید .

بعد از خرید و تهیه این ترکیبات بهتر است کار را استارت بزنید و این پرنده های زیبا را برای خود و عزیزانتان طراحی کنید . این محصول در حین سادگی و بی آلایشی دارای استایل خاص و ترندی است . نکته : برای نصب کردن و نیز آویزان اجسام سنگین بر روی این جا لباسی خودداری کنید .

جا-لباسی-طرح-پرنده

جا لباسی طرح آدمک

یکی از مینیمال ترین مدلهای جا لباسی الگویی آدمک است . برای ساخت و تولید این جا لباسی فانتزی و زیبا شما به تعدادی مجسمه مینیمال آدمک نیاز دارید . جهت کاهش هزینه های جانبی خود بهتر است آن را به صورت آمده خریداری کنید . برای زیباتر شدن دیوار خانه خود سعی کنید از مجسمه ها با ترکیب رنگی مختلف و متنوع استفاده کنید . تنوع زیاد در کاربن رنگی محیط را شاد تر نشان می دهد .

جا-لباسی-طرح-آدمک

مجسمه شکل دنده

اگر از دوست داران و نیز دنبال کنندگان سبک صنعتی هستید بدون حتی کمی اندیشه و فکر دست به کار شوید و از این جا لباسی برای محیط خانه خود استفاده کنید و آن لذت ببرید . به طور کلی با استفاده از سه چرخ دنده قدیمی و سه میله فولادی و نیز دستگاه جوش می توانید این مکان را زیبا کنید .

مجسمه-دکوراتیو-شکل-دنده

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …