آینه کاری دیوار پذیرایی به روش های مختلف

برای دکوراسیون و تغییر استایل پذیرایی خود قادر هستید از مدلهای مختلف آینه استفاده کنید . وجود ترکیب رنگی متفاوت و زیبایی این اجناس به شما اجازه می دهد آزادانه محیط خود را دیزاین کنید . در زیر الگوهای مختلف آینه را برای شما عزیزان شرح می دهیم تا ایده بگیرید و بهترین شکل از آنها استفاده کنید . شما قادر هستید در ابعاد کوچک و نیز بزرگ آنها را اجرا کنید و به تعبیری از نگاه کردن به آن لذت ببرید .

آینه-کاری-دیوار-پذیرایی-به-روش-های-مختلف

آینه کاری دیوار پذیرایی

آینه‌های تمام قد تنها وسیله ضروری و مهم برای اتاق پذیرایی هستند . این تجهیزات به شما اطمینان می‌دهند که قبل از رفتن به بیرون از خانه و نیز آمدن مهمان از تیپ خود اطمینان خاطر پیدا کنید . اگر خانه کوچکی دارید به شما پیشنهاد می کنیم از مدلهای مختلف آینه غافل شوید . این اجناس به طرز باور نکردنی ابعاد و نیز متراژ خانه شما را افزایش می دهد که حتی نمی توانید تصور آن را کنید . در زیر الگوهای مختلف آینه را برای شما عزیزان شرح می دهیم .

آینه-کاری-دیوار-پذیرایی-به-روش-های-مختلف

آینه تمام قدی مستطیل

با یک قاب مستطیلی ساده اشتباه کردن سخت است. این آینه به راحتی با محیط اطراف خود ترکیب می شود و عملکرد هوشمندانه ای را بدون جلب توجه از دکوراسیون اطراف ارائه می دهد. این طرح را می توان از دیوار آویزان کرد، به دیوار تکیه داد، یا با استفاده از پایه موجود در حالت عمودی قرار داد .

آینه-دیواری-مستطیلی

آینه دیوار قوسی

آینه های قوسی دارای کیفیت معماری خاصی هستند که می توانند هر اتاقی را کمی برجسته تر نشان دهند. این آینه 65 اینچی دارای یک قاب مشکی باریک برای هماهنگی آسان با تم های مدرن است. این کالا در دو رنگ طلایی و نقره ای موجود است ، شما قادر هستید براساس استایل خانه خود یکی از آنها را انتخاب کنید و به وسیله آن خانه خود را دیزاین کنید .

آینه-دیوار-قوسی

آینه دالبر دیواری

گوشه های گرد به نرم کردن ظاهر هر آینه تمام قد کمک می کند. این طرح دارای یک قاب فلزی محکم است که در پنج رنگ مشکی، آبی ، سفید، برنجی و نقره ای موجود است. هر یک شامل حلقه های جوش داده شده در پشت برای آویزان به دیوار است .

آینه-دالبر-دیواری

آینه دیواری طلایی

این آینه دیواری مقرون به صرفه که در طیف وسیعی از گزینه های اندازه و قاب موجود است، برای هر فضایی مناسب است. این طرح شامل قلاب های آویز داخلی برای قرار دادن تمام طول و قرار دادن افقی در صورت تغییر نیازهای شما در طول زمان است .

آینه-دیواری-طلایی

درباره‌ی ادمین

همچنین چک کنید

نکته-های-مهم-و-اساسی-برای-چیدمان-کمد-دیواری

نکته های مهم و اساسی برای چیدمان کمد دیواری

چیدمان کمد دیواری یکی از اصلی ترین تجهیزات برای دکوراسیون و نظم بخشیدن به فضاهای …